Facepoker! SnG & Mtt @ Stars.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Facepoker
    Õpihimuline Mängur
    • Feb 2009
    • 364

    #316
    Re: Facepoker! NL 25 FR @ Stars

    Homme proovin järgi. Tänud üle vaatamast.

    BTN avan 3xBB

    Comment

    • valgelendur
      Jube Noob
      • Oct 2012
      • 121

      #317
      Re: Facepoker! NL 25 FR @ Stars

      Algselt postitas Facepoker Vaata postitust
      Homme proovin järgi. Tänud üle vaatamast.

      BTN avan 3xBB
      Imo on see liiga suur tänapäeva pokkeris, eriti kui hakkad nüüd rohkem stealima. Ise teen 2bb, aga 2.25-2.5 ka ok.
      1)teeb steali odavamaks/efektiivsemaks
      2)kaotad vähem vs 3b
      3)regid tihtipeale adjustivad väga valesti enda 3bet suurustega (hakkavad tegema liiga väikseid - saad callida suurema rangea, teevad liiga suuri, riskivad liiga paljuga, KUI bluffifad)
      jne

      Comment

      • Cypher0
        Pokkerihai
        • Jan 2010
        • 1512

        #318
        Re: Facepoker! NL 25 FR @ Stars

        Calli vähem 3bette, flop cbet on way too big ja turn cbet way too small, ehk vähegi mõistusega regid callivad sind flopil ja saavad easylt poti kätte sult turnis. Squeeze ka tiba rohkem ja co-lt, btnilt võid ka ligthimalt 3bettida. Ja kui su 3bet potid on ka oop enamasti siuksed et cbet flop, ck-fold turn, siis pole kuritegu blindidelt veidi vähem 3bettida. Rivereid callid ka tiba liiga palju/valesti maha imo.

        E: Steal võiks suurem olla küll, aga nii pole ka väga hullu imo.

        Comment

        • valgelendur
          Jube Noob
          • Oct 2012
          • 121

          #319
          Re: Facepoker! NL 25 FR @ Stars

          Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
          Calli vähem 3bette, flop cbet on way too big ja turn cbet way too small, ehk vähegi mõistusega regid callivad sind flopil ja saavad easylt poti kätte sult turnis. Squeeze ka tiba rohkem ja co-lt, btnilt võid ka ligthimalt 3bettida. Ja kui su 3bet potid on ka oop enamasti siuksed et cbet flop, ck-fold turn, siis pole kuritegu blindidelt veidi vähem 3bettida. Rivereid callid ka tiba liiga palju/valesti maha imo.

          E: Steal võiks suurem olla küll, aga nii pole ka väga hullu imo.
          üldiselt nõus, muid statte ei uurinud, aga btn pealt 34.4 steal on küll kuritegu imo, mis teised arvavad?

          Comment

          • Cypher0
            Pokkerihai
            • Jan 2010
            • 1512

            #320
            Re: Facepoker! NL 25 FR @ Stars

            Algselt postitas valgelendur Vaata postitust
            üldiselt nõus, muid statte ei uurinud, aga btn pealt 34.4 steal on küll kuritegu imo, mis teised arvavad?
            Päris kuritegu ka ei ole imo. Rohkem võiks muidugi olla, lihtsalt ise arvan et need teised asjad mis välja tõin, oleks esialgu suurema prioriteediga vaja ära lappida.:)

            Comment

            • HerrJanks
              Pokkerihai
              • Jul 2011
              • 3769

              #321
              Re: Facepoker! NL 25 FR @ Stars

              Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
              Päris kuritegu ka ei ole imo. Rohkem võiks muidugi olla, lihtsalt ise arvan et need teised asjad mis välja tõin, oleks esialgu suurema prioriteediga vaja ära lappida.:)
              jap, kui hakata avama väga wide rangega ja mängus palju leake sees, tuleb ette palju-palju marginaalseid olukordi, kus suured eksimisvõimalused ja võib hakata tegema viga vea otsa

              Comment

              • Facepoker
                Õpihimuline Mängur
                • Feb 2009
                • 364

                #322
                Re: Facepoker! SnG & Mtt @ Stars.

                Mainin siia ka ära ,et kuna cash ajas mind leili siis võtsin oma vana rea ette jälle SNG-d ja MTT-d.

                Tegin omale ka väikese võistluse: http://sadatuhat.blogspot.com/ :)

                Palju on Turbo 45 sit n go turnade mõistlik Roi?

                Hetkel 600+ mängu peale 18 Roi.

                Comment

                • bi0hazard
                  Vana Tegija
                  • Jul 2010
                  • 1342

                  #323
                  Re: Facepoker! SnG & Mtt @ Stars.

                  goodluck, sngs are a bitch tho, so u gonna need it :)

                  Comment

                  • cpkr
                    Jube Noob
                    • Nov 2012
                    • 195

                    #324
                    Re: Facepoker! SnG & Mtt @ Stars.

                    Algselt postitas Facepoker Vaata postitust
                    Mainin siia ka ära ,et kuna cash ajas mind leili siis võtsin oma vana rea ette jälle SNG-d ja MTT-d.

                    Tegin omale ka väikese võistluse: http://sadatuhat.blogspot.com/ :)

                    Palju on Turbo 45 sit n go turnade mõistlik Roi?

                    Hetkel 600+ mängu peale 18 Roi.
                    Gl ka minu poolt ! mul siuke küsimus ,et tahaks kah 45 man proovima hakata, et äkki oskad soovitada häid videosid,artikleid jne nende kohta?

                    Comment

                    • Facepoker
                      Õpihimuline Mängur
                      • Feb 2009
                      • 364

                      #325
                      Re: Facepoker! SnG & Mtt @ Stars.

                      Algselt postitas cpkr Vaata postitust
                      Gl ka minu poolt ! mul siuke küsimus ,et tahaks kah 45 man proovima hakata, et äkki oskad soovitada häid videosid,artikleid jne nende kohta?
                      Ty.

                      Siin üks artikkel, mis kohe meenus
                      A series of articles on building a bankroll from a small online deposit. This week, we tackle basic strategy for 27 and 45-player sit-n-goes.


                      Aga kasuta googlet ja surfa 2+2 foorumis

                      Comment

                      • cpkr
                        Jube Noob
                        • Nov 2012
                        • 195

                        #326
                        Re: Facepoker! SnG & Mtt @ Stars.

                        ty ,aga veel üks küsimus, mis statse peaks kasutama (kasutad sina) kui saladus pole :D ?

                        Comment

                        • Facepoker
                          Õpihimuline Mängur
                          • Feb 2009
                          • 364

                          #327
                          Re: Facepoker! SnG & Mtt @ Stars.

                          Algselt postitas cpkr Vaata postitust
                          ty ,aga veel üks küsimus, mis statse peaks kasutama (kasutad sina) kui saladus pole :D ?
                          VPIP/PFR/AGG/Flop Cbet/Fold to Flop Cbet / 3bet /steal

                          + lauas kuvab Table Ninja palju mul Big Blinde on ,et saaksin oma käte range sellejärgi kohandada.

                          Comment

                          • Dnbftw
                            Pokkerihai
                            • Jul 2010
                            • 1808

                            #328
                            Re: Facepoker! SnG & Mtt @ Stars.

                            Kunagi ammu sai ka 45mane toksitud ja esimesed tuhanded võidetud just tänu Svenza videotele, üks näide siin: http://www.youtube.com/watch?v=_Kq6QVgJjEo

                            Comment

                            Working...