Facepoker! SnG & Mtt @ Stars.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Facepoker
    Õpihimuline Mängur
    • Feb 2009
    • 364

    #301
    Re: Facepoker! NL 25 FR @ Stars

    Nii Eelmise kuu volüüm jäi väga väikseks.

    Õnneks olin hiiteris ja enam ei pea NL10 nühkima vaid on väga korralik roll NL25 jaoks.

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    + turnadelt 300$

    Eesmärgid:

    NL 50 ei näpi ennem , kui on selleks limiidiks koos 50BI.
    Detsember 100K kätt.
    Saavutada PlatinumStar tase.

    Kuna käin ka tööl siis ,et 100K kätt kokku ajada pean vabadel päevadel tõsiselt tegelema sellega ja kuni vanaaasta lõpuni ei puutu alkoholi.

    Eile peale tööd alustasin selle kuuga ja hetke graph selline:

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Natuke tegin ikka välja regidele ja viskan ka paar sitasti mängitud kätt siis ,et endal häbi oleks.

    Vastane: 11/7/ 4,5 120 käe kohta
    Flopil oleks võinud leida foldi? Või oleks pidanud flattima ja vaatama mida ta turnil teeb?
    OOP suht raske mängida seda kätt aga tagantjärgi vaadatuna oleks võinud niti vastu flopi reisi peale foldima.

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



    Turnil olin kindel ,et sai Top Pairile pihta, panin ta Ax käe peale , seega well played?
    Vastane 19/12/3.3 190 kätt

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Üks ilusaim käsi ka eilsest sessist.

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • Facepoker
      Õpihimuline Mängur
      • Feb 2009
      • 364

      #302
      Re: Facepoker! NL 25 FR @ Stars

      Keegi Cashimeeste nurka ei taha Skype teha?

      Eelmine punt läks vist laiali? Priidix jne olid kambas.

      Hetkel käsi kuskil 10K ja profit -4BI , 90K kätt veel minna seekuu.

      Comment

      • Majandaja
        Pokkerihai
        • Jun 2012
        • 2133

        #303
        Re: Facepoker! NL 25 FR @ Stars

        Algselt postitas Facepoker Vaata postitust
        Keegi Cashimeeste nurka ei taha Skype teha?

        Eelmine punt läks vist laiali? Priidix jne olid kambas.

        Hetkel käsi kuskil 10K ja profit -4BI , 90K kätt veel minna seekuu.
        Super idee, ühineks ka heameelega.

        Comment

        • pastilaa
          kuum poiss
          • Apr 2009
          • 7518

          #304
          Re: Facepoker! NL 25 FR @ Stars

          AA snapfold flop.
          AK oleneb - kui c/r madal ja turni AF samuti + cbetile ikka korralikult foldib, siis suudaks ka seal foldida. Cbet sizing imeb regi vastu.

          Comment

          • Facepoker
            Õpihimuline Mängur
            • Feb 2009
            • 364

            #305
            Re: Facepoker! NL 25 FR @ Stars

            Nii Täna üks ilus päev ka vahepeale, kasumit pole aga vähemalt pole miinuspäev nagu 2 viimast ja ma selle üle väga õnnelik :D

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            Päeva käsi ka Eestlase vastu. Tervitame siinkohal J0nnyB0yd

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



            Vaatan ehk proovin tänase öise grindi ka ära, PlatinumStari graafikust olen 400vpp-ga maas.

            Comment

            • Owner85
              Klubi Liige
              • Aug 2009
              • 2146

              #306
              Re: Facepoker! NL 25 FR @ Stars

              ära johnni vasta tõmble,see on ull mees

              Comment

              • qbj0hn
                Auk on auk. FAKT!
                • Nov 2008
                • 7091

                #307
                Re: Facepoker! NL 25 FR @ Stars

                Tervist.

                Comment

                • hoss23
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 2551

                  #308
                  Re: Facepoker! NL 25 FR @ Stars

                  J0hnyB0y jõhker vend jah.


                  $0.10/$0.25 No Limit Holdem
                  PokerStars
                  5 Players
                  Hand Conversion Powered by weaktight.com

                  Stacks:
                  UTG molson8888 ($17.08) 68bb
                  CO JD_AKAK ($27.44) 110bb
                  BTN jimeh ($42.65) 171bb
                  SB j0hnyb0y ($28.75) 115bb
                  BB runo23 ($25.60) 102bb

                  Pre-Flop: ($0.35, 5 players) runo23 is BB A 9
                  3 folds, j0hnyb0y raises to $0.75, runo23 raises to $2.05, j0hnyb0y raises to $5, runo23 raises to $10.50, j0hnyb0y goes all-in $28.75, runo23 goes all-in $15.10

                  Flop: 4 8 4 ($51.20, 2 players, 2 all-in)

                  Turn: K ($51.20, 2 players, 2 all-in)

                  River: 3 ($51.20, 2 players, 2 all-in)

                  Final Pot: $51.20
                  runo23 shows a pair of Fours
                  A 9
                  j0hnyb0y shows two pair, Kings and Eights
                  8 K

                  j0hnyb0y wins $52.35 (net +$23.60)

                  runo23 lost $25.60

                  Comment

                  • qbj0hn
                    Auk on auk. FAKT!
                    • Nov 2008
                    • 7091

                    #309
                    Re: Facepoker! NL 25 FR @ Stars

                    Üks ainukesi selliseid käsi viimase 100k käe peale hoss ja see sinu vastu :), kus complete trashiga AI.
                    Hea AI imo ja hea call. Ma ei tea ise ka kuidas sa said callida, soulread I guess.
                    Last edited by qbj0hn; 08.12.12, 17:42.

                    Comment

                    • hoss23
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 2551

                      #310
                      Re: Facepoker! NL 25 FR @ Stars

                      Sinu vastu mul oli soulread. Muidugi A9s oleks olnud tiba parem.

                      Comment

                      • Facepoker
                        Õpihimuline Mängur
                        • Feb 2009
                        • 364

                        #311
                        Re: Facepoker! NL 25 FR @ Stars

                        Nii keegi hea võiks selle NL25 mul üle vaadata, mänguga on ikka midagi väga valesti.

                        Graafik.

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        Statid

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        Tänud ette ära juba.

                        Comment

                        • nikitheone
                          Mr. Puujalg
                          • Aug 2009
                          • 6446

                          #312
                          Re: Facepoker! NL 25 FR @ Stars

                          pole fr spets, aga su joonte järgi tundub, et sa oled liiga agro. ehk sa üritad potti iga hinna eest maha võtta ja bluffida - sellest ka showdowni langus ja punase joone tõus.

                          flopi cbet % liiga kõrge, vahe turniga on meeletu. set % on ok! :)
                          positsioon selgemaks - sul kõige sitemast positsioonist (sb) sama suur pfr kui kõige paremast (btn). Laienda oma co ja btn range, tõmba sb/bb koomalee. btn 3beti ka rohkem ja vähem calli

                          gl!
                          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                          Comment

                          • valgelendur
                            Jube Noob
                            • Oct 2012
                            • 121

                            #313
                            Re: Facepoker! NL 25 FR @ Stars

                            Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                            pole fr spets, aga su joonte järgi tundub, et sa oled liiga agro. ehk sa üritad potti iga hinna eest maha võtta ja bluffida - sellest ka showdowni langus ja punase joone tõus.

                            flopi cbet % liiga kõrge, vahe turniga on meeletu. set % on ok! :)
                            positsioon selgemaks - sul kõige sitemast positsioonist (sb) sama suur pfr kui kõige paremast (btn). Laienda oma co ja btn range, tõmba sb/bb koomalee. btn 3beti ka rohkem ja vähem calli

                            gl!
                            Täiesti normaalne on mikrodes need positsioonid sama pfr (iseasi kas nad on "õiged" siin, UO PFR/steal annaks parema ettekujutuse)

                            Comment

                            • Facepoker
                              Õpihimuline Mängur
                              • Feb 2009
                              • 364

                              #314
                              Re: Facepoker! NL 25 FR @ Stars

                              Siin siis UO PFR statid.

                              SB: 50,6
                              Early: 9,1
                              Middle: 14,6
                              Cutoff: 24,4
                              Button: 34,4

                              Comment

                              • valgelendur
                                Jube Noob
                                • Oct 2012
                                • 121

                                #315
                                Re: Facepoker! NL 25 FR @ Stars

                                Algselt postitas Facepoker Vaata postitust
                                Siin siis UO PFR statid.

                                SB: 50,6
                                Early: 9,1
                                Middle: 14,6
                                Cutoff: 24,4
                                Button: 34,4
                                wow, btn steal way rohkem. 50-60 imo (võta kasvõi pokerstove, löö sinna 60% sisse ja adjusti natukene kui ei tea mida avada). Mis su BTN avangu suurus on?
                                3betiks ka rohkem (eriti sb pealt), aga see juba kinni tunnetuses kuidas meeldib/oskad mängida 3bet pankasid.
                                Muud positsioonid peaksid olema ok UO imo.

                                Comment

                                Working...