Facepoker! SnG & Mtt @ Stars.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Jennifer
    Pokkerihai
    • Dec 2009
    • 1503

    #106
    Re: Facepoker NL2 regular :D

    Sa võid ju isegi varem proovida.
    Nt 100$ pealt ning stop-lossiks 75$:)

    Comment

    • Facepoker
      Õpihimuline Mängur
      • Feb 2009
      • 364

      #107
      Re: Facepoker NL2 regular :D

      Arvatavasti proovingi :)

      Comment

      • K2snakas
        Pokkerihai
        • Feb 2009
        • 2388

        #108
        Re: Facepoker NL2 regular :D

        Algselt postitas Jennifer Vaata postitust
        Sa võid ju isegi varem proovida.
        Nt 100$ pealt ning stop-lossiks 75$:)
        sitt n6uanne imo, parem tee omale kindel roll kokku ära seal nl2, et kui üritad järgmist limiiti ja kohe j2ed kh sinna, mitte et pead alla minemise peale mõtlema:)

        Comment

        • Facepoker
          Õpihimuline Mängur
          • Feb 2009
          • 364

          #109
          Re: Facepoker NL2 regular :D

          Algselt postitas K2snakas Vaata postitust
          sitt n6uanne imo, parem tee omale kindel roll kokku ära seal nl2, et kui üritad järgmist limiiti ja kohe j2ed kh sinna, mitte et pead alla minemise peale mõtlema:)
          See oligi mu esialgne plaan :)
          Peab ikka selle juurde jääma, 30Bi ikka mugavam ,kui 20BI.

          Comment

          • Facepoker
            Õpihimuline Mängur
            • Feb 2009
            • 364

            #110
            Re: Facepoker NL2 regular :D

            Nii täna tuleb natuke tõsisem sess :)
            Proovin 8-10K kätt läbi lasta ennem kella 00:00 :P
            24 tablen NL2-e

            Comment

            • nomerlot
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 2233

              #111
              Re: Facepoker Party poker ja Cake poker!

              Algselt postitas Facepoker Vaata postitust
              Nii küsimus siis veel suurele ringile. Kuidas saab Hemi panna statte lugema nii ,et ma ise seal lauas ei istu, aga laud on mll lahti?

              Selle nimi on datamine ning üldiselt pole see kusagil lubatud. Trios sai veel mõnda aega tagasi, aga lõpuks keerati seal ka kinni.

              Comment

              • Facepoker
                Õpihimuline Mängur
                • Feb 2009
                • 364

                #112
                Re: Facepoker NL2 regular :D

                Täiesti perses , ma jäängi sinna NL2te kui seal selliseid asju juhtub.

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                Vastane täielik donk.

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                Järgmine donk

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                Terve eilse päeva sain iga nurga pealt ette ja taha...täna siis jätkub sama pull...Täega ees olles rivestaar kobistab ikka ära.

                Comment

                • HU grinder
                  Vana Tegija
                  • Feb 2010
                  • 1002

                  #113
                  Re: Facepoker NL2 regular :D

                  Tahad öelda, et sa paneksid vastase asemel QQ maha? Imo oled sa lihtsalt results-oriented

                  Comment

                  • Facepoker
                    Õpihimuline Mängur
                    • Feb 2009
                    • 364

                    #114
                    Re: Facepoker NL2 regular :D

                    Algselt postitas HU grinder Vaata postitust
                    Tahad öelda, et sa paneksid vastase asemel QQ maha? Imo oled sa lihtsalt results-oriented
                    Ma tahan öelda ,et eduseisust tõmmatakse slle pokerstarsi poolt täiega kott pähe.

                    Comment

                    • HU grinder
                      Vana Tegija
                      • Feb 2010
                      • 1002

                      #115
                      Re: Facepoker NL2 regular :D

                      Ega see sul 100% eduseis pole, sa peadki saama kotti teatud arvu kordadest. Ei tasu siis iga kord kohe kurtma hakata, tee enda jaoks kas või notepadi fail ja pane kirja mitu korda sa selliseid situatsioone võidad, mitu korda kaotad ja üks 500k käe pärast vaata, milline see suhe on. Mõned käed on ülishortterm.

                      Comment

                      • Facepoker
                        Õpihimuline Mängur
                        • Feb 2009
                        • 364

                        #116
                        Re: Facepoker NL2 regular :D

                        Algselt postitas HU grinder Vaata postitust
                        Ega see sul 100% eduseis pole, sa peadki saama kotti teatud arvu kordadest. Ei tasu siis iga kord kohe kurtma hakata, tee enda jaoks kas või notepadi fail ja pane kirja mitu korda sa selliseid situatsioone võidad, mitu korda kaotad ja üks 500k käe pärast vaata, milline see suhe on. Mõned käed on ülishortterm.
                        Oeh sll on isegi õigus,kui seda nii vaadata.
                        Tegelikult nahui ma virisen, see ongi pokker ja selle võlud.

                        Comment

                        • Poku
                          Bännitud
                          • Mar 2010
                          • 295

                          #117
                          Re: Facepoker NL2 regular :D

                          Tere,

                          Aga ise tõmbad ju samamoodi tihtipeale?
                          Pane kõrvuti ja näed et arvud hakkavad klappima, lihtsalt need kus ise tõmbad ei jää niihästi meelde.

                          Comment

                          • timz0333
                            Pokkeritark
                            • Mar 2009
                            • 6322

                            #118
                            Re: Facepoker NL2 regular :D

                            Super super standard, ma mõtlesin, et ehk mõni huvitav käsi.....:(

                            Comment

                            • Facepoker
                              Õpihimuline Mängur
                              • Feb 2009
                              • 364

                              #119
                              Re: Facepoker proovib HU...

                              Otsiks siis coachi nl HU sng-de biitimiseks.
                              Olemas hetkel BR 200$ ja pakuks coachile järgmise kahe kuu kasumist pool, kui seda hakkab tulema.
                              Hetkel olen mänginud kuskil 60 2$ HUsng-d. Samas tahaks liikuda 6$-sse aga ei tea kas skill on nii hea ,et seal biitida. Seepärast oleks vaja coatchi abi.

                              Eelnevate mängude graafik.

                              Comment

                              • HU grinder
                                Vana Tegija
                                • Feb 2010
                                • 1002

                                #120
                                Re: Facepoker proovib HU...

                                $6-stel ja $2-stel küll vahet pole, vähemalt mina aru ei saanud

                                Comment

                                Working...