Facepoker! SnG & Mtt @ Stars.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • raidov
    Õpihimuline Mängur
    • Mar 2009
    • 436

    #91
    Re: Facepoker Diili tegemas!

    Sry, eile õhtul netti ei sattunud. Kandsin ära.

    Comment

    • Facepoker
      Õpihimuline Mängur
      • Feb 2009
      • 364

      #92
      Re: Facepoker Diili tegemas!

      Lenn17 - 9 osakut 90$ Makstud
      raidov - 5 osakut 50$ Makstud
      ragzag - 5 osakut 50$ Makstud
      Tarmo182 - 11 osakut 110$ Makstud

      Nii alustan täna diiliga...Jälgida seda saab siis pokernewsi lehel, kuna ei hakka topelt poste enam tegema.

      Comment

      • Facepoker
        Õpihimuline Mängur
        • Feb 2009
        • 364

        #93
        Re: Facepoker Party poker ja Cake poker!

        Diil läks -4BI metsa.

        Okei kandsin omale cake pokkerisse 100$ ja hakkan seal vaikselt Br ehitama.
        Samas lasen Party pokeris iganädalaselt 22$ BI ühte turniiri mis mulle täiesti istub.

        Eelmine nädal sai siis tehtud 2tk.
        1. 4/94 ja auhinnaks 124$
        2. 7/100 ja auhinnaks 81$

        Comment

        • lenn17
          Jube Noob
          • Jul 2009
          • 163

          #94
          Re: Facepoker Party poker ja Cake poker!

          See miinus 4BI pole palju. Ei oska nagu aidata ka, ei mõista miks plussi ei saanud. Halb laudade valik? Halbadel kellaaegadel mängisid? Ülepaaride ülemängimine. Riveril jätsin väärtust võtmata?

          Saatsin sulle pokernewsis kirja, ootan oma raha tagasi:)

          Comment

          • Facepoker
            Õpihimuline Mängur
            • Feb 2009
            • 364

            #95
            Re: Facepoker Party poker ja Cake poker!

            Algselt postitas lenn17
            See miinus 4BI pole palju. Ei oska nagu aidata ka, ei mõista miks plussi ei saanud. Halb laudade valik? Halbadel kellaaegadel mängisid? Ülepaaride ülemängimine. Riveril jätsin väärtust võtmata?

            Saatsin sulle pokernewsis kirja, ootan oma raha tagasi:)
            Halvad kellaajad olid peamine põhjus...aga lõpetasin Diili ära sellepärast ,et ei saa ööse grindida. Kool, töö ja sellekõrvalt ei hakka uneaega võtma ja halba mängu tegema.

            Paar BI läks vahepeal selle nahka ,et slowplaysin oma AA, KK ...Kuigi ma endale sisendasi ,et seda ei tee suutsin seda ikka teha.

            Saatsin sulle kirja vastu.

            Comment

            • lenn17
              Jube Noob
              • Jul 2009
              • 163

              #96
              Re: Facepoker Party poker ja Cake poker!

              Kui poker pole sinu põhiline töö, siis mängi seda ikka ainult siis kui lauad on head ja heades laudades. Kuigi mina näiteks öösel küll ei grindi ilusti 12mnest magama. Aga noh see unibet ka.

              Comment

              • pukkmaster
                Jube Noob
                • Sep 2009
                • 126

                #97
                Re: Facepoker Party poker ja Cake poker!

                Mis turnad need olid, kus hittisid party's? Isen mängin NL-2te läbi pokerstrategy saadud 50$ga, täna alustasin, umbes +2000 kätt ja 73$ bankroll. Prooviks ka kätt mõnes party turnas, oskad ehk soovitada ?

                Comment

                • Facepoker
                  Õpihimuline Mängur
                  • Feb 2009
                  • 364

                  #98
                  Re: Facepoker Party poker ja Cake poker!

                  Algselt postitas pukkmaster
                  Mis turnad need olid, kus hittisid party's? Isen mängin NL-2te läbi pokerstrategy saadud 50$ga, täna alustasin, umbes +2000 kätt ja 73$ bankroll. Prooviks ka kätt mõnes party turnas, oskad ehk soovitada ?
                  Soovitada ei oska aga meeldivad need igapäevased turnad kus inimesi üle 100 kokku ei tule ja levelid 10-15 mintsa.

                  Comment

                  • pukkmaster
                    Jube Noob
                    • Sep 2009
                    • 126

                    #99
                    Re: Facepoker Party poker ja Cake poker!

                    Ja mis turna nimi vms ? Palju buy in ?

                    Comment

                    • Facepoker
                      Õpihimuline Mängur
                      • Feb 2009
                      • 364

                      #100
                      Re: Facepoker Party poker ja Cake poker!

                      Algselt postitas pukkmaster
                      Ja mis turna nimi vms ? Palju buy in ?
                      Mingi 1K$ garanteeritud 22$ BI.

                      Eile siis võtsin cakes shotte 500 kätt +2BI 6maxis NL4!

                      Selle kuu plaanid:
                      1. 20K kätt cake pokeris
                      2. Mängida vähemalt kaks 22$ BI turniiri partys.
                      3. Proovida jõuda NL10-sse

                      Nii küsimus siis veel suurele ringile. Kuidas saab Hemi panna statte lugema nii ,et ma ise seal lauas ei istu, aga laud on mll lahti?

                      Comment

                      • Jennifer
                        Pokkerihai
                        • Dec 2009
                        • 1503

                        #101
                        Re: Facepoker Party poker ja Cake poker!

                        Algselt postitas Facepoker
                        Mingi 1K$ garanteeritud 22$ BI.

                        Eile siis võtsin cakes shotte 500 kätt +2BI 6maxis NL4!

                        Selle kuu plaanid:
                        1. 20K kätt cake pokeris
                        2. Mängida vähemalt kaks 22$ BI turniiri partys.
                        3. Proovida jõuda NL10-sse

                        Nii küsimus siis veel suurele ringile. Kuidas saab Hemi panna statte lugema nii ,et ma ise seal lauas ei istu, aga laud on mll lahti?
                        Minu teada nii ei saagi teha enam.

                        Comment

                        • Facepoker
                          Õpihimuline Mängur
                          • Feb 2009
                          • 364

                          #102
                          Re: Facepoker Party poker ja Cake poker!

                          Oeh,
                          Täna siis hommikul unise peaga mõtlesin ,et proovin pulli pärast NL50 ühe lauaga. Mängisin kuskil 100 kätt ja kaotasin set vs overset. Loll olin ,et läksin torkima :D

                          Muidu siis cake pokker ja NL10 6max. Kuskil 9-13 lauda korraga ja käsi see kuu tehtud umbes 7K.
                          20K kätt kuus seekuu jääb ilmselgelt väheks , kuna tulemas üks vaba nädal ja siis lasen ikka mõnuga käsi :)

                          3 Kuld kaarti

                          1. 2
                          2. 6
                          3. 7

                          Party pokeris siis tegin yhe oma lemmiku 22 daalase seekord siis 19/84.

                          Comment

                          • Facepoker
                            Õpihimuline Mängur
                            • Feb 2009
                            • 364

                            #103
                            Re: Facepoker Party poker ja Cake poker!

                            Nonii plaan selline ,et mis ma ikka tyhja käristan siis rahalaudades, hariks ennast parem ka natuke.

                            Kellelgi mõnda head raamatut on laenata cash game kohta? ( Luban ,et pannkooke raamatu vahel ei hoia)

                            Samas on jube popid igasugused videotreening saidid. Keegi oskab soovitada millist neist valida? Ja ka põhjendus.

                            Comment

                            • Facepoker
                              Õpihimuline Mängur
                              • Feb 2009
                              • 364

                              #104
                              Facepoker Pokerstarsis!

                              Nii mõtlesin ,et mis ma ikka olen mingi pedegrinder ja mängin üle oma bankrolli.
                              Hakkasin siis ilusti Br managementi kasutama ja alustasin 10$ NL2-e pokerstarsis.

                              Väike graafik.



                              Ja üks käsi.

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • Facepoker
                                Õpihimuline Mängur
                                • Feb 2009
                                • 364

                                #105
                                Pokerstars

                                Nii vahepeal siis mõned käed läbi lastud.

                                NL2



                                NL5



                                NL2 ja NL5 koos



                                Lasen nüüd NL2-e niikaua kuni BR on 150$ , siis proovin NL5-e ilusti pidama jääda.

                                Comment

                                Working...