Facepoker! SnG & Mtt @ Stars.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Facepoker
    Õpihimuline Mängur
    • Feb 2009
    • 364

    #16
    Re: Õpetame Facepokeri Cashi mängima!

    Hetkeseis siis +24$ eesmärgist puudu -56$...
    Eesmärgiks oleks vaja saada kokku 80$ ,et omale osta HEM ,et saaksin oma cashi mängimisele parema tulemuse.
    Siis saan näidata teistele graafikuid ja värke ,et teil oleks minu blogi huvitavam lugeda.
    Hetkel mängin siis Lenni ja Ranka tabelite seguga. Päris hästi toimib.

    Mängin siis Starsis ja Triobetis..aga lähipäevadel kolin starsi ära ilusti.
    Starsi kasutaja Kallepops...Kui keegi tahab võib mu HEMi eesmärki toetada mõne sendisega...Kui ma arvan ,et ma vb järgmise nädala lõpuks saan selle 80$ kätte. Kui muidugi hirmsaid bad beate ei tule..ptüi ptüi ptüi kolm korda üle vasaku õla.

    Päikest (:


    Comment

    • alaska
      forever
      • Oct 2008
      • 6599

      #17
      Re: Õpetame Facepokeri Cashi mängima!

      Kas HEM small stakes versioon odavam ei ole? 55$?

      Comment

      • Facepoker
        Õpihimuline Mängur
        • Feb 2009
        • 364

        #18
        Re: Õpetame Facepokeri Cashi mängima!

        Algselt postitas alaska
        Kas HEM small stakes versioon odavam ei ole? 55$?
        Kuule vaatasin jah, aga ma arvan ,et mõtekas oleks kohe see pro variant võtta siis
        ei pea pärast modima?

        Comment

        • alaska
          forever
          • Oct 2008
          • 6599

          #19
          Re: Õpetame Facepokeri Cashi mängima!

          ei ole mõtekas, kui nl100 jõuad siis maksad juurde, enne piisab tavalisest versioonist.

          Comment

          • vapsik
            Klubi Liige
            • Apr 2009
            • 5462

            #20
            Re: Õpetame Facepokeri Cashi mängima!

            Ma võtaks selle smalli parem, vaevalt et Sa lähemal ajal NL-100s mängid.

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #21
              Re: Õpetame Facepokeri Cashi mängima!

              ma võtaks .. kui tilti lendad ja suurde limitti raiud oleks ikka abiks

              Comment

              • Facepoker
                Õpihimuline Mängur
                • Feb 2009
                • 364

                #22
                Re: Õpetame Facepokeri Cashi mängima!

                Algselt postitas alaska
                ei ole mõtekas, kui nl100 jõuad siis maksad juurde, enne piisab tavalisest versioonist.
                Okei selge siis asi otsustatud, puudu eesmärgist siis 31$...Ma arvan ,et nl100-sse ei pressi ma niipea :D

                Comment

                • Facepoker
                  Õpihimuline Mängur
                  • Feb 2009
                  • 364

                  #23
                  Re: Õpetame Facepokeri Cashi mängima!

                  hea näide heast tasemest.




                  Comment

                  • K2snakas
                    Pokkerihai
                    • Feb 2009
                    • 2388

                    #24
                    Re: Õpetame Facepokeri Cashi mängima!

                    veel lihtsam ja odav tuleb, kui leiad kellegi tuttava või s6bra kellel kh hemi pole ja saate kahepeale võtta tuleb poole odavam:)

                    Comment

                    • Facepoker
                      Õpihimuline Mängur
                      • Feb 2009
                      • 364

                      #25
                      Re: Õpetame Facepokeri Cashi mängima!

                      Algselt postitas K2snakas
                      veel lihtsam ja odav tuleb, kui leiad kellegi tuttava või s6bra kellel kh hemi pole ja saate kahepeale võtta tuleb poole odavam:)
                      Pole hullu ega see summa nii suur ka pole ,et peaks seda nyyd kellegagi jagama...kahjuks minu tutvusringkonnas ei mängi keegi pokkerit eriti..

                      Comment

                      • Facepoker
                        Õpihimuline Mängur
                        • Feb 2009
                        • 364

                        #26
                        Re: Õpetame Facepokeri Cashi mängima!

                        Aitab siis tänaseks, vihtusin starsis 500+ kätt ja seis siis selline +33,35$ ja HEMist puudu -21,65$.
                        Pole paha, täna maksti siis ilusti jälle top pairid ja setid kinni...
                        Arvatavasti nüüd grindin oma HEM-i raha Reede,Laupäeva ja Pühapäevaga ära kui hästi läheb...Vahepeal tegemist ja ei hakka pokkerisse trügima paar päeva...

                        Kuskil muidu cashi saab ka trackida?

                        Comment

                        • nikitheone
                          Mr. Puujalg
                          • Aug 2009
                          • 6446

                          #27
                          Re: Õpetame Facepokeri Cashi mängima!

                          pokertableratings.com'i mõtled?
                          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                          Comment

                          • K2snakas
                            Pokkerihai
                            • Feb 2009
                            • 2388

                            #28
                            Re: Õpetame Facepokeri Cashi mängima!

                            Algselt postitas Facepoker
                            Pole hullu ega see summa nii suur ka pole ,et peaks seda nyyd kellegagi jagama...kahjuks minu tutvusringkonnas ei mängi keegi pokkerit eriti..
                            lihtsalt kui sul 2 arvutit pole ja saaksid poole odavamalt nahhui rohkem maksta siis?
                            vb on foorumis keegi, kes tahaks kh omale hemm osta:)
                            ma küll uuriks.

                            Comment

                            • Facepoker
                              Õpihimuline Mängur
                              • Feb 2009
                              • 364

                              #29
                              Re: Õpetame Facepokeri Cashi mängima!

                              Algselt postitas K2snakas
                              lihtsalt kui sul 2 arvutit pole ja saaksid poole odavamalt nahhui rohkem maksta siis?
                              vb on foorumis keegi, kes tahaks kh omale hemm osta:)
                              ma küll uuriks.
                              Kusjuures tegelikult on mll kaks arvutit kah :D Läppar ja lauakas :D

                              Comment

                              • K2snakas
                                Pokkerihai
                                • Feb 2009
                                • 2388

                                #30
                                Re: Õpetame Facepokeri Cashi mängima!

                                Algselt postitas Facepoker
                                Kusjuures tegelikult on mll kaks arvutit kah :D Läppar ja lauakas :D
                                ja kui mängid m6lema taga, siis küll parem ainult endale võtta:)
                                saad mõlemas kasutada:)

                                Comment

                                Working...