taavi @ tilt

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • taavi
    Grinder
    • Oct 2008
    • 684

    #1

    taavi @ tilt

    Tere.
    Hakkan siin oma päevikut pidama, et oma tegemistest kirjutada ja targematelt nõu küsida.
    Pokkerit olen mänginud ~3a, viimase aasta tegemised ja saavutused on siin kirjas.
    Hetkel mängin fulltiltis fullring holdemi nl25es (ivaat seal), kuhu olen jõudnud tänu boonustele. Lisaks siia oma lifetime graafiku kah, see alates selle aasta märtsist.
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Panen statsid ka siis
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
    Last edited by taavi; 24.08.10, 12:28.
  • dener89
    Grinder
    • Mar 2009
    • 625

    #2
    Re: taavi @ tilt

    suht kahtlane graafik.
    uuri ja loe kõvasti foorumit ja tulemused paranevad.
    egas muud midagi,kui edu.

    Comment

    • pikk28
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 6695

      #3
      Re: taavi @ tilt

      miskit oled tõesti valesti aru saanud pokkeris. 300k käega ei tohiks mikros graafik kindlasti allpoole nulli olla. pane oma statsid jms stuff, anname sulle veidi nõu.

      Comment

      • taavi
        Grinder
        • Oct 2008
        • 684

        #4
        Re: taavi @ tilt

        Eile mängisin 1500 kätt ja jäin 1 buyini plussi. Nüüd siis vaatasin suuremad pluss ja miinus käed üle. Seda tegin see kuu esimest korda.
        1. suurim kaotatud käsi
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        2.
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        3.
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        4. suurim võitetud käsi
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        panin statsid esimese posti

        Comment

        • taavi
          Grinder
          • Oct 2008
          • 684

          #5
          Re: taavi @ tilt

          Nov.
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Dets. eesmärk - vähem tilti, mängima õppida.

          Hakkan siis õppima :).
          Leidsin et callin 3bete preflop liiga tihti, eelmine kuu oli fold to 3bet 43.8. See võiks olla muidu 75 lausa.
          Selle sain siit teada.
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          Red line
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Try this:
          1. Filter without the blinds, red line should go up. If this goes down you have a problem!

          2. Filter only blinds, red line probably going down? Try and work on your blind play to flatten out the red line some.
          1. OK vast
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          2. Probleem vist
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          blind play advice - siit püüan siis malli võtta

          vähem tilti...

          See nädal siis proovin neid asju enda mängus parandada ja igapäev 2p2 uurida. Seda kohe kindlasti.
          Ja igapäev mängitud käed HEMis üle vaatada.

          Comment

          • rrrr
            Grinder
            • Nov 2008
            • 904

            #6
            Re: taavi @ tilt

            Käsi 1: KK vs ?? Kui ma 3-betin PF nii, et vastasel setminemise oddsid on breakeven, siis lähen ülepaariga broke. Ju siis oli cooler.
            Käsi 2: AK vs ?? Fold jah.
            Käsi 3: JJ vs 50/7/5 vend. As played - fold. Spewmasteri vastu calliks lõpuni maha. Turniks on saabunud liiga palju kombinatsioone, mis meid beativad. Isegi AT beatimise võimalus kadus ära.

            Comment

            • daljoh
              Vana Tegija
              • Feb 2009
              • 1032

              #7
              Re: taavi @ tilt

              kuidas sa filtreerid seal välja ilma blindedeta?
              õigemini oskab keegi öelda kuidas see PT3s käib!

              Comment

              • mislinn
                Pokkerihai
                • Apr 2009
                • 1734

                #8
                Re: taavi @ tilt

                Need 2+2 foorumi lingid, mis siia panid on micro vendadele kuldaväärt, peaks neid ise ka uuesti lugema...

                Comment

                • taavi
                  Grinder
                  • Oct 2008
                  • 684

                  #9
                  Re: taavi @ tilt

                  Täna mängisin 1354 kätt ja +92$, +10$ boonus lisaks.
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Mõned käed ka.
                  1. KK vs AA
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  2.
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  3.
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • taavi
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 684

                    #10
                    Re: taavi @ tilt

                    Pole ammu siia postitanud. Õppimis isu sai dets. alguses kiirelt otsa. Tilt tuli.
                    Täna vaatasin hemist üle kahe kuu jälle rohkem kui ainult graafikut.
                    Graafik dets. algusest siiani...

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Statsid...
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Muutunud pole midagi...
                    Blindidelt kaotan ikka väga palju, EP ikka miinuses...


                    Veebuari algas -4 buyiniga, hästi hititi mu vastu. Mängisin kehvasti kah vast.
                    Näide
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)




                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #11
                      Re: taavi @ tilt

                      no vaata ise.. positsioonimäng on sul puhta putsis... nt mul on BTNil VPIP mingi 21% CO'l 17% ja siis MP peal 11% ja EP peal 7-8% blindid siis kuskil seal 11-14% vahel..

                      positsioonist võib ka AQ'ga näiteks 3betida.. või kui tunned vastast ja tead et ta foldib enamuse ajast siis suht any2.. kui fish või calling station.. siis any broadway jne..

                      Comment

                      • taavi
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 684

                        #12
                        Re: taavi @ tilt

                        Tegin ühe sessi, jäin 2 buyini plussi isegi. Mõned käed sealt.
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        Algselt postitas Rage
                        no vaata ise.. positsioonimäng on sul puhta ******... nt mul on BTNil VPIP mingi 21% CO'l 17% ja siis MP peal 11% ja EP peal 7-8% blindid siis kuskil seal 11-14% vahel..

                        positsioonist võib ka AQ'ga näiteks 3betida.. või kui tunned vastast ja tead et ta foldib enamuse ajast siis suht any2.. kui fish või calling station.. siis any broadway jne..
                        Njh, parem kui varem siiski :) , EP otsustasin jh tightimaks võtta. Jätan sinna 22+ ja AKo/AKs, üle jäänud käed on EP mul kõik miinuses.
                        Blindede pealt ka kindlasti tightimaks.



                        Comment

                        • rrrr
                          Grinder
                          • Nov 2008
                          • 904

                          #13
                          Re: taavi @ tilt

                          Blindidelt võid vahel otsida ka suvalise rääbisega kohti kus 3-bettida stealereid. Ohvriks on tüüp, kes stealib üle 35% ja foldib 3-betile kenasti - üle 75% on piisav. Käed peaks väga kiirelt maha lendama. Matemaatiliselt on puhas kasum. Kui callib - anna alla kui ei hittinud.

                          Comment

                          • taavi
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 684

                            #14
                            Re: taavi @ tilt

                            Lõpetasin just +146$ sessi ja nüüd kuu plussis, tervelt 3$. :)
                            Kaks vahvat kätt ka.
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Eile juhtus nii...
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            Ühe asja leidsin/avastasin veel, mis võiks mu mängu parandada. TV kinni mängimise ajal. :)

                            Comment

                            • taavi
                              Grinder
                              • Oct 2008
                              • 684

                              #15
                              Re: taavi @ tilt [NL25FR]

                              Täna proovisin rushi mängida, läks päris hästi. Aega kulus ~2.5h.
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Kuu nüüd ongi 2 buyini plussis.

                              1 käsi ka, mis enda arvates valesti mängisin täna.
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              Working...