Tere.
Hakkan siin oma päevikut pidama, et oma tegemistest kirjutada ja targematelt nõu küsida.
Pokkerit olen mänginud ~3a, viimase aasta tegemised ja saavutused on siin kirjas.
Hetkel mängin fulltiltis fullring holdemi nl25es (ivaat seal), kuhu olen jõudnud tänu boonustele. Lisaks siia oma lifetime graafiku kah, see alates selle aasta märtsist.
Panen statsid ka siis
Hakkan siin oma päevikut pidama, et oma tegemistest kirjutada ja targematelt nõu küsida.
Pokkerit olen mänginud ~3a, viimase aasta tegemised ja saavutused on siin kirjas.
Hetkel mängin fulltiltis fullring holdemi nl25es (ivaat seal), kuhu olen jõudnud tänu boonustele. Lisaks siia oma lifetime graafiku kah, see alates selle aasta märtsist.
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Panen statsid ka siis
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

, K
, 2








Comment