yes!!! profit -$200 (today) :( kõikide vastasega sain tänase päeva jooksul hakkama v.a üks v**djas, kellele läks kogu mu päevakasum ja sellest ka edasi.
no täies callib 8high flopi käega 9high (kicker 4) ja muidugi ei jää see 9 riveris tulemata ja jällegi tsau 1BI
sain turniga 2 top paari, mõtlesin, et võit mu käes päris kindlalt ja silmad läksid kohe särama kui nägin et ta läks all ini ja siis kui märkasin et river on TÄPSELT kaart ta auku moodustades talle rea oli mu reaktsioon :o :o :o midagi sellist, jällegi üks BI läinud jne.
:'( :'(
õnneks tildiga mul probleeme ei teki ja lähebki nüüd terve öö/hommik grindimisele.
oh vitto kuidas sai nüüd mängitud alles. kuna praegusel kellaajal on raske 2 heads up lauda kiiresti lahti saada siis avasin natuke ka FR laudu ja isegi ka SH.
läks hästi, 200$ kahjumist jäi alles ainult 40 ehk siis enamus kahju on parandatud.
nüüd kohvi juua pesus käia ja kooli, yes!! :-*
aga mul nüüd üks küsimus. näiteks praegu mul BR 900$ aga pokertracker näitab novembrikuu kasumit 1,124$ (br ise vähem kuna olen ka natuke välja võtnud) nüüd see imelik osa. vahepeal oli mul BR (eile) 1100$ peal pacificus ja pokertracker näitas siis ise mingi 1200$. nüüd viimasel ajal olen koguaeg kahtlustanud, et ta jätab millega arvestamist vahele äkki või mis teema on, oskab keegi öelda?
mul tundub, et ta on mingi kahjumi välja jätnud või midagi on ta ära unustanud
oh vitto kuidas sai nüüd mängitud alles. kuna praegusel kellaajal on raske 2 heads up lauda kiiresti lahti saada siis avasin natuke ka FR laudu ja isegi ka SH.
läks hästi, 200$ kahjumist jäi alles ainult 40 ehk siis enamus kahju on parandatud.
nüüd kohvi juua pesus käia ja kooli, yes!! :-*
aga mul nüüd üks küsimus. näiteks praegu mul BR 900$ aga pokertracker näitab novembrikuu kasumit 1,124$ (br ise vähem kuna olen ka natuke välja võtnud) nüüd see imelik osa. vahepeal oli mul BR (eile) 1100$ peal pacificus ja pokertracker näitas siis ise mingi 1200$. nüüd viimasel ajal olen koguaeg kahtlustanud, et ta jätab millega arvestamist vahele äkki või mis teema on, oskab keegi öelda?
mul tundub, et ta on mingi kahjumi välja jätnud või midagi on ta ära unustanud
http://www.pokerhand.org/?4917196 ATo vs X. miks ma seda kätt välja tõin, küll te ise näete kui floppi vaatate ;D päris kena, kahju et ma makstud ei saanud ainult.
turnis callisin, kuna see bet pot to flop oli tal standard, slowplayisin, lootes, et ta saab turnis endale full house'i, mida aga ei juhtunud.
ja siis see käsi http://www.pokerhand.org/?4917204 A 5 vs Q 2
täiesti lõpp :D ainuke loogiline põhjus ta mängimisele on see, et ta vist arvas endal flushi olevat kuna see mis ta turni ja riveril teeb, see pole normaalne. tildis ta ka ei tundunud olevat.
muidu bankrolliga iseenesest läheb päris hästi. eks kuu lõpus postitan tulemused.
lootsin first-deposit boonuse ka ära avada, aga ei tule vist välja... :( 28. novembrini aega (e 4päeva) ja vaja veel 900punkti kokku ajada, mis iseenesest heads upis väga raske pole aga siiski 4 päevaga NL30 - ei.
tra no võimatu seda avada lihtsalt. saatsin ka neile kirja, et äkki saaks ikka mingi osa kätte sellest boonusest ja nende vastus oli "no, but you can try our high stakes tabeles to clear the bonus" :-X :-X tüüpiline kasiinoettevõte
Comment