ed HU blog (recovering from bustoland)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • eddi
    Vana Tegija
    • Oct 2009
    • 1200

    #1

    ed HU blog (recovering from bustoland)

    hei, vähesed teavad mind siit (aga siiski keegi teab ;D), igatahes, nimeks edgar ja püstitan siia oma päeviku.
    eesmärgiks on sellega vältida idiootseid tegusi ja muidugi ka vastukaja käte kohta, mis ma siia postitama hakkan loodetavasti igapäevaselt.
    alustasin bankrolli kasvatamist augustis 20dollariga NL full ringis. vahepeal olin sng peal, siis jälle FR siis short handed mängu peal ja nüüd lõpuks ometi olen suutnud endale välja valida õige mängustiili - heads up.

    igatahes, hetkel bankroll 700$ peal ja mängin hu NL30 @ pacific poker. (jah, ma tean, et riskantne brm, aga kindlad piirid seatud ja selles limiidis mängides ma tunnen end väga mugavalt)
    hetkel näeb novembri graafik välja selline


    selle kuu nö eesmärgiks on 800$(profit, mitte terve bankroll kokku). ma olen suht kindel, et saan isegi rohkem, kuid 800$ just selle pärast, et vältida tiltimist ega hakata kaotatud raha taga ajama. näiteks kui olen 1000$ peal ja peaksin päevaga 200$ kahjumisse jääma, siis ei hakka ma seda raha taga ajama, kuna tean, et kuu eesmärk on mul täidetud.

    edit: postitan siia ka filtreeritud graafiku ehk siis ainult heads upi oma.
    (esimene graafik on nii NL10 SH kui ja HU)
    niisis, heads up november:

    cheers :)
    Last edited by eddi; 14.04.10, 10:35.
  • mcbethk
    Bännitud
    • Oct 2008
    • 687

    #2
    Re: ed HU blog

    hu4rollz+?? trq ma OT zu teeeeeeemat Q!!!!1 traaa mine eisaaand eitea ja sõbet sai tr ama jube 2 kuud kuivel oponud fakk rsk!1
    sa ooed bumhunter!1!!!!!!!11

    Comment

    • eddi
      Vana Tegija
      • Oct 2009
      • 1200

      #3
      Re: ed HU blog

      tundub, et ma vist ainuke siit, kes otsustas laupäeval kaine olla :) :)

      Comment

      • Tigrano
        Administraator
        • Oct 2008
        • 7614

        #4
        Re: ed HU blog

        Edu päeviku pidamisel ja foorumis.

        Kas muidu HU mängudes võetav rake madalas limiidis on Pacificus okei, Ongames näiteks on näha silmaga kuidas sööb ;D

        Comment

        • eddi
          Vana Tegija
          • Oct 2009
          • 1200

          #5
          Re: ed HU blog

          Ei oska teiste kohtadega võrrelda, aga ikka sööb korralikult ära küll jah :-[
          tänan

          Comment

          • Madis Very
            Bännitud
            • Aug 2009
            • 2951

            #6
            Re: ed HU blog

            Edu ed !
            Huvitav, et blogi otsustasid siin avada :D.

            btw EdDominates@NL30hu :D

            Comment

            • eddi
              Vana Tegija
              • Oct 2009
              • 1200

              #7
              Re: ed HU blog

              hei madis :) kle jah, ei teagi kust selline mõte tuli, et siia blogi teha, aga tehtud ta nüüd on :P
              tänasest päevast siis, mängisin ühe regulariga (kes on minu vastu alati kaotanud) kahes lauas korraga koos, sain temalt mingi 3BI niiet tänane päev on juba hästi alustatud :)

              got kings and got action
              :D
              http://www.pokerhand.org/?4886052 pot 56$
              päris halb mäng tema poolt, aga nagu ma aru sain oli ta natuke tildis ka ja südametu tõbras nagu ma olen, kasutasin juhust ära :D

              Comment

              • eddi
                Vana Tegija
                • Oct 2009
                • 1200

                #8
                Re: ed HU blog

                kõik kes täna mu lauda istuvad on kas shortstäkkerid oma 6 dollariga kohal või siis 20$ stäkiga, kes teevad kohe hit n runi kui paar $ plussi jäävad :( :'( ???
                tehti just 15 dollariga hit and runi jälle >:( tahaks kellelgi munad maha võtta, selline tuju. ehk siis hetkel pole mul tark pokkerit mängida, paus

                Comment

                • Codecci
                  Luuramas Naisteturniire
                  • Nov 2008
                  • 7574

                  #9
                  Re: ed HU blog

                  Algselt postitas eddi
                  hei madis :) kle jah, ei teagi kust selline mõte tuli, et siia blogi teha, aga tehtud ta nüüd on :P
                  tänasest päevast siis, mängisin ühe regulariga (kes on minu vastu alati kaotanud) kahes lauas korraga koos, sain temalt mingi 3BI niiet tänane päev on juba hästi alustatud :)

                  got kings and got action
                  :D
                  http://www.pokerhand.org/?4886052 pot 56$
                  päris halb mäng tema poolt, aga nagu ma aru sain oli ta natuke tildis ka ja südametu tõbras nagu ma olen, kasutasin juhust ära :D
                  ära jäta cbettimata seda floppi

                  donkbet muidu ei ole eriti hea lüke ja check-raise on, aga 3bet potis see ei kehti, s.t. 3bet potis see ei ole donkbet vaid cbet, suur vahe

                  Comment

                  • eddi
                    Vana Tegija
                    • Oct 2009
                    • 1200

                    #10
                    Re: ed HU blog

                    ma mõtlesin jah vahepeal, kas teen talle rutiinse cbeti või check reisi, otsustasin viimase peale nagu näha. aga jah, vaadates ta kätt (ja ta mängu) oleks tulemus nagunii all in olnud.
                    järgmine kord siis otsustan cbeti kasuks
                    edit. lihtsalt kartsin, et ta foldib ära kuna panin ta Ax peale aga laual midagi sellist ei olnud, checkreisiga lootsin ta natukenegi pot commitediks muuta, kuna ta kergelt tiltis ka.
                    muidugi kui ta oleks ka checkinud ja turn oleks A olnud siis ma oleks lihtsalt natuke karjunud :-X

                    Comment

                    • Codecci
                      Luuramas Naisteturniire
                      • Nov 2008
                      • 7574

                      #11
                      Re: ed HU blog

                      Algselt postitas eddi
                      ma mõtlesin jah vahepeal, kas teen talle rutiinse cbeti või check reisi, otsustasin viimase peale nagu näha. aga jah, vaadates ta kätt (ja ta mängu) oleks tulemus nagunii all in olnud.
                      järgmine kord siis otsustan cbeti kasuks
                      edit. lihtsalt kartsin, et ta foldib ära kuna panin ta Ax peale aga laual midagi sellist ei olnud, checkreisiga lootsin ta natukenegi pot commitediks muuta, kuna ta kergelt tiltis ka.
                      muidugi kui ta oleks ka checkinud ja turn oleks A olnud siis ma oleks lihtsalt natuke karjunud :-X
                      kuidas saad lambist Ax peale panna selle järgi ainult, et ta callis 3beti preflop?

                      check-raise on PALJU-PALJU tugevam kui cbet

                      Comment

                      • eddi
                        Vana Tegija
                        • Oct 2009
                        • 1200

                        #12
                        Re: ed HU blog

                        okei, sitta kah, kustutasin viimase arutelu ära mis just kirjutasin :)
                        igatahes, järgmine kord mõtlen siis mitu korda üle

                        Comment

                        • eddi
                          Vana Tegija
                          • Oct 2009
                          • 1200

                          #13
                          Re: ed HU blog

                          tänane päev läks päris rahulikult. 1407 kätt ja 5h mängimist. ehk siis täna ma enam ei mängi, palju muid asju teha
                          profit 180$


                          ei kurda ;D

                          Comment

                          • eddi
                            Vana Tegija
                            • Oct 2009
                            • 1200

                            #14
                            Re: ed HU blog

                            tilt tilt tilt tilt >:( >:(
                            alustasin tänast päeva oma kindla strateegia järgi, algus oli kõik hea, sai paar riverdamist pole hullu, tuli riverdamisi juurde, >:( ja läksin närvi.

                            üks väga *mõelge mingi ropp sõna siia* käsi:
                            http://www.pokerhand.org/?4890542 KK vs A8
                            räägin teile ka natuke sellest tegelasest, et saaksite käe käigust aru. nimelt selline vend, kes on nõus the nutsi checkima kuni riverini välja ja isegi riverit võib checkida ja kui korda jõuab mu juurde ja ma natuke betin viskab ka laksult all in. seda tegi ta koguaeg.
                            sellest ka mu checkimine, teadsin, et ta sai ässale pihta ja checkisin lõpuni, positsioon oli minu käes ja olin täiesti kindel, et ta läheb riveris järjekordselt hulluks.
                            kui tuli teine äss oli mul kohe et "oh, full house", kohe kui tuli 8 riverisse lõi mul kohe pirnikese pea kohale, et äkki on tal suurem full house, enam polnud taganeda kuskile...
                            flopist kui oleksin bettinud oleksime samamoodi all inis lõpetanud (eriti peale turni)

                            kokkuvõttes siis päevakasum -32$ mis polegi iseenesest väga jube, 1BI, niiet vedas isegi, arvestades kuidas ma tiltisin. nüüd lõpetan ka päeva ära, muidu tõmban end veel rohkem miinustesse, pole täna just kõige paremas vormis.



                            regular HU mängijatele, kuidas te mängite passiivsete mängijate vastu, kes callivad alati ja ükskõik mida
                            kui mul positsiooniline eelis ja betin siis alati call, cbetile JÄLLE alati call, turnis muidugi enam ei julge bettida.
                            lihtsalt foldin koguaeg ära nõrgemad kaardid ja mängin ainult top hände? ehk siis very tight

                            Comment

                            • Madis Very
                              Bännitud
                              • Aug 2009
                              • 2951

                              #15
                              Re: ed HU blog

                              Hmm, isegi kui ta riveril hullutaja tüüpi on.. on minu silmis flop/turn check vale. Vaja ju, et ta ikka kinni maksaks + sittade oddsidega paremaks tõmbaks ?!

                              btw Käi msni !! :D

                              Comment

                              Working...