Noname (NL50/NL100)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • noname
    Purjus foorumlaste kaitseingel :P
    • Oct 2009
    • 2366

    #2176
    Re: Noname (NL50/NL100)

    Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
    I dunno, olen vist viimased 2 kuud pärast milestonide jahtimist ja värki natuke rohkem oma rahadest ja pokkerimängija vabadusest rõõmu hakanud tundma :) See pimedus ja värk väsitab ka nii ruttu, et iga päev jookseks ruttu voodisse tagasi heameelega, järgmine talv fck this darkness, lähen sinna, kus päike on probably :D
    :)
    Mul on üpris raske mängida,kui väljas soe ja päike paistab

    Comment

    • totaldonk
      Grinder
      • Dec 2009
      • 914

      #2177
      Re: Noname (NL50/NL100)

      ma olen ka vahel mõelnud, et eestis hea elada (IMO) aint selle pärast, et sügis ja talv on nii mõttetud aastaajad (IMO) ning siis hea grindida. Hullult tahaks elada kuskil, kus aastaringi soe, nt Austraalia. Seal ju vastupidi, kogu aeg palav ja päike nii ei suuda üldse grindida :D.
      normaalne oleks vist kuskil lõuna-euroopas :)

      Comment

      • noname
        Purjus foorumlaste kaitseingel :P
        • Oct 2009
        • 2366

        #2178
        Re: Noname (NL50/NL100)

        Algselt postitas totaldonk Vaata postitust
        ma olen ka vahel mõelnud, et eestis hea elada (IMO) aint selle pärast, et sügis ja talv on nii mõttetud aastaajad (IMO) ning siis hea grindida. Hullult tahaks elada kuskil, kus aastaringi soe, nt Austraalia. Seal ju vastupidi, kogu aeg palav ja päike nii ei suuda üldse grindida :D.
        normaalne oleks vist kuskil lõuna-euroopas :)
        well...
        ..Olime gangiga Lõuna-Euroopas (Lõuna-Hispaania) ja no mitte emmigi ei tulnud sellest grindimisest välja(ära elas ja igav muidugi ei hakanud )
        Ja nt. Austraalias ma küll ei viitsinud päeval mängida,väga raske!!!

        DON´T

        Nüüd viimasel ajal olen ühe neiuga rohkem aega koos veetnud siin kodumaal ja see on pokkeri seisukohalt hullem kui Hispaanias/Austraalias kokku oli (eriti kui veel töötava inimesega üritad aega sisustada).

        Unerütm on ikka täiesti random viimasel ajal.
        "Kui ärkan,siis torkan"...pokkerit obv

        piinan naabreid veits,sest see on hea ju !?!?!

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • RudiTurbo
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 4167

          #2179
          Re: Noname (NL50/NL100)

          Jah, naised on kurjast pokkerile :D

          Comment

          • p0l1
            Grinder
            • Jan 2011
            • 581

            #2180
            Re: Noname (NL50/NL100)

            Kool ja sõjaväeteenistus ka, kõik pmst

            Comment

            • sm112
              Grinder
              • Jun 2009
              • 776

              #2181
              Re: Noname (NL50/NL100)

              Su naabrid pääsevad kergelt, mu omad kuulavad sellist mussi viimsel ajal (mitte vabatahtlikult ldo):

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • RudiTurbo
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 4167

                #2182
                Re: Noname (NL50/NL100)

                Viimane postitus mingi naise kohta ja ongi päevik dead for months, gg bro!

                Õppetund kõigile siit, love kills poker !

                Tegelt, kuidas läinud? :)

                Comment

                • Kloonike
                  Grinder
                  • Nov 2008
                  • 898

                  #2183
                  Re: Noname (NL50/NL100)

                  "Kui tekib raha, tekivad naised. Kui tekivad naised, kaob raha. Kui kaob raha, kaovad naised. Kui kaovad naised, tekib raha... Kui õnnestuks siit surnud ringist naised kõrvaldada, saaks päris rikkaks!"

                  Comment

                  • Kotkas1000
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 2305

                    #2184
                    Re: Noname (NL50/NL100)

                    Ega sa juhuslikult starsi suppordis ei tööta?

                    Comment

                    • totaldonk
                      Grinder
                      • Dec 2009
                      • 914

                      #2185
                      Re: Noname (NL50/NL100)

                      Algselt postitas Kloonike Vaata postitust
                      "Kui tekib raha, tekivad naised. Kui tekivad naised, kaob raha. Kui kaob raha, kaovad naised. Kui kaovad naised, tekib raha... Kui õnnestuks siit surnud ringist naised kõrvaldada, saaks päris rikkaks!"
                      puhas kuld

                      Comment

                      • RudiTurbo
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 4167

                        #2186
                        Re: Noname (NL50/NL100)

                        Siiamaani pole naist mahajäetud nagu näha :D

                        Comment

                        • p0l1
                          Grinder
                          • Jan 2011
                          • 581

                          #2187
                          Re: Noname (NL50/NL100)

                          Üks Davy oli ka sellest perioodist, kes peale winima hakkamist kohe ära kadus, pelab ehk siiani ?

                          Tundus sümpaatne tegelane.
                          Last edited by p0l1; 12.02.15, 17:12.

                          Comment

                          Working...