Noname (NL50/NL100)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • noname
    Purjus foorumlaste kaitseingel :P
    • Oct 2009
    • 2366

    #2146
    Re: Noname SuperNovat taga ajamas.

    10k VPP to go.

    40k kätt eelmine nädal

    Comment

    • Ghost0
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1335

      #2147
      Re: Noname SuperNovat taga ajamas.

      GL! :)

      Comment

      • k2snakalle
        Pokkerihai
        • Dec 2008
        • 2545

        #2148
        Re: Noname SuperNovat taga ajamas.

        4400 kätt eelmine nädal :D

        Comment

        • noname
          Purjus foorumlaste kaitseingel :P
          • Oct 2009
          • 2366

          #2149
          Re: Noname SuperNovat taga ajamas.

          Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
          4400 kätt eelmine nädal :D
          Ma sain aru,et mängid rohkem käsi ikka.
          Nõrk.

          Comment

          • noname
            Purjus foorumlaste kaitseingel :P
            • Oct 2009
            • 2366

            #2150
            Re: Noname SuperNovat taga ajamas.

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            Viimase kahe nädalaga 17k VPP

            Comment

            • qbj0hn
              Auk on auk. FAKT!
              • Nov 2008
              • 7091

              #2151
              Re: Noname (NL50/NL100)

              Tubli poiss

              Comment

              • HerrJanks
                Pokkerihai
                • Jul 2011
                • 3769

                #2152
                Re: Noname SuperNovat taga ajamas.

                Algselt postitas noname Vaata postitust
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                Viimase kahe nädalaga 17k VPP
                Palju käsi see on?

                Comment

                • noname
                  Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                  • Oct 2009
                  • 2366

                  #2153
                  Re: Noname SuperNovat taga ajamas.

                  Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
                  Palju käsi see on?
                  90k

                  Comment

                  • noname
                    Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                    • Oct 2009
                    • 2366

                    #2154
                    Re: Noname (NL50/NL100)

                    Tere jälle.

                    Suure tõenäosusega 2013.aastal olen Eestis ja panen rohkem rõhku pokkerile (võrreldes 2012.aastaga).
                    Eesmärk oleks 100+k kätt iga kuu mängida ja vähemalt 200k VPP aastaga teha.
                    Üritan mängida max 14-16.lauda korraga (eile kahjuks tuli siiski mõnel sessil 1000 kätt tunnis ) ehk miinimum 120h kuus.
                    Plaanis kindlasti ka kellegilt mõned tunnid coachi võtta ning hetkel aitavad mõned pokkeri videod.
                    Põhi limiidiks jääb NL100,hetkel kui NL100s laudu päeval pole,siis võtan NL50 laudu kõrvale ja kui WR korralik,siis alles NL200 shotid.Ennem seda ei näpi.

                    Eile sai siis selle aastaga alustatud.

                    Eile ei jooksnud just kõige paremini 3bet/4bet pottides (6k käe kohta ainult) aga õnneks enamus kuni 50bb

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Väike ??? käsi ka.

                    üld 32/7,
                    EPlt 33/2 ,
                    turni AF 4,raise 6%(1/16)
                    käsi 450

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    edu laudades.

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #2155
                      Re: Noname (NL50/NL100)

                      Kuidas Austraalias seni läinud on siis ? Muljed jne ? Mis põhjustel tagasi Eestisse ? Lihtsalt huvitab.
                      Last edited by inward; 08.01.13, 17:09.

                      Comment

                      • HerrJanks
                        Pokkerihai
                        • Jul 2011
                        • 3769

                        #2156
                        Re: Noname (NL50/NL100)

                        Kui fishi näed ja rolli on siis võta ikka nl200 ka =)

                        Comment

                        • noname
                          Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                          • Oct 2009
                          • 2366

                          #2157
                          Re: Noname (NL50/NL100)

                          Algselt postitas inward Vaata postitust
                          Kuidas Austraalias seni läinud on siis ? Muljed jne ? Mis põhjustel tagasi Eestisse ? Lihtsalt huvitab.
                          Terve.
                          Kuule detsembrist alates olen Eestis olnud.
                          Väga fun oli Aussies (hea seltskond,soe kliima ja mõnusad tripid jne).
                          Soovitan kindlasti minna sinna ja kui seal olla,siis soovitatakse Uus-Meremaal ka ära käia kindlasti.
                          (kuhu ma ise kahjuks ei jõudnud aga kunagi teen tripi sinna kindlasti).

                          Kuna plaan oligi aastake (maksimaalselt kaks aastat) seal olla ja detsembris Eestisse tulek oli plaanitud Aussie minnes juba (siis ei olnud aga teada,kas jään Eestisse pikemaks ajaks või lähen tagasi või üldse edasi kuhugile mujale riiki).
                          IMO üks aasta on piisav aeg ühe riigi jaoks va Eesti obv
                          Nüüd Eestis plaanin pokkeriga rohkem tegelema hakata ja õppida.
                          Enne Aussiest ära tulekut oligi see põhieesmärk.

                          Eestis mängimise mott ka suurem,wonder why.

                          edu!

                          Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
                          Kui fishi näed ja rolli on siis võta ikka nl200 ka =)
                          Pool kuu profitist päevaga maha mängides kadus igasugune isu ära (2x kusjuures seda juhtunud ja veel "nitisemat tableselekti tehes",roll lubas aga mindset ja kaardijooks mitte).
                          Ennem vast paar ühissessi ja kopsakamat rolli seda ei näpi.
                          Elame,näeme!


                          Viimase sessi ajal tegin video camtasiaga (ainult endale) ja krt poole paremini mängin,kui tean et lindistab.Kahjuks laggama hakkas veits ja panin enne lõppu kinni.vb oli asi selles,et keskmiselt oli 13.lauda lahti
                          640.kätt tunnis is nice.


                          viimase sessi suurim kaotus ikka 3bet potist.
                          Tundub nagu standart see "any2 suited" PF call juba 3bet potis.(meeldiv obv)
                          flopil flip aga PT3 jooksin üle EV selle käega,stupid shit.

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • p0l1
                            Grinder
                            • Jan 2011
                            • 581

                            #2158
                            Re: Noname (NL50/NL100)

                            Video on abiks küll ses osas, salvestab käte õige kronoloogiline jada ja on hea analüüsida imo. Saad aja möödudes vaadata, kuidas mingi hetk mäng oli. Downswingi ajal väga kasulik suure volüümiga mängijale, kui aega ja viitsimist. Edu.

                            6maxi ei plaani mängida ?

                            Comment

                            • noname
                              Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                              • Oct 2009
                              • 2366

                              #2159
                              Re: Noname (NL50/NL100)

                              Algselt postitas p0l1 Vaata postitust
                              Video on abiks küll ses osas, salvestab käte õige kronoloogiline jada ja on hea analüüsida imo. Saad aja möödudes vaadata, kuidas mingi hetk mäng oli. Downswingi ajal väga kasulik suure volüümiga mängijale, kui aega ja viitsimist. Edu.

                              6maxi ei plaani mängida ?
                              Nii on.Sa ei tea,mis formaati video teha?Ma pole Camtasiat üle aasta kasutanud.
                              Mul praegu mingi MP4 3h juba renderdanud ja 50% tehtud :(

                              6max siis,kui FR biitin :)




                              Viimase sessi möh.
                              Pole ammu sellist situatsiooni olnud fishiga,aga enamus ajast on seal ikka AA käes olnud (sometimes KK).
                              Raske oli foldida,äkki ikka leidis any xx või JJ UTGlt
                              confirmed nuts
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              Hakkasin vigu tegema ja lõpetasin tänaseks ära
                              3.5K kätt ja +10BI (1BI NL50).

                              ööd

                              Comment

                              • p0l1
                                Grinder
                                • Jan 2011
                                • 581

                                #2160
                                Re: Noname (NL50/NL100)

                                Olen võtnud -> .AVI formaadi ->, 256 colours, frame rate 10, -> Largest Video Size pikslite järgi, mida ta seal pakub.

                                Camtasia 4 ja 5 peaksid ühesugused olema. Tegin ilma helita.

                                Comment

                                Working...