Re: Townsville & NL50 -> Noname
14-16.lauda (kui on palju fishe ja ei ole ühtegi HU,muidu 12.lauda)
HUD on väga tähtis ja note kirjutan usinalt,aga kahjuks loen neid harvemini kui peaks.
Olengi vb liiga tight.
Viimased käed,mis postitanud olen,on tõesti nutsid.
Pooled neist on dead käed (no selliseid "hero calllerid" lihtsalt peab esile tooma,sellised fishid pole kadunud :) ),ülejäänud pooled on lihtsalt meeldivad olukorrad (nagu see AA,laud hüppas ette ja ees oli lihtsalt 2 AI.Sellist asja pole mul siin 2.kuu jooksul ennem juhtunud näiteks või siis see Zoomi turni 4Way AI).
Minu arust NL50 FR on ikkagi üpris nitine ja seal polegi muud,kui straight forward mängida.
Algselt postitas wanapagan
Vaata postitust
HUD on väga tähtis ja note kirjutan usinalt,aga kahjuks loen neid harvemini kui peaks.
Algselt postitas HerrJanks
Vaata postitust
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Viimased käed,mis postitanud olen,on tõesti nutsid.
Pooled neist on dead käed (no selliseid "hero calllerid" lihtsalt peab esile tooma,sellised fishid pole kadunud :) ),ülejäänud pooled on lihtsalt meeldivad olukorrad (nagu see AA,laud hüppas ette ja ees oli lihtsalt 2 AI.Sellist asja pole mul siin 2.kuu jooksul ennem juhtunud näiteks või siis see Zoomi turni 4Way AI).
Minu arust NL50 FR on ikkagi üpris nitine ja seal polegi muud,kui straight forward mängida.





.
Comment