Noname (NL50/NL100)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • noname
    Purjus foorumlaste kaitseingel :P
    • Oct 2009
    • 2366

    #2071
    Re: Townsville & NL50 -> Noname

    Algselt postitas wanapagan Vaata postitust
    Mitmel laual korraga madistad ja kui suurt tähtsust omab hud sinu mängus ?
    14-16.lauda (kui on palju fishe ja ei ole ühtegi HU,muidu 12.lauda)
    HUD on väga tähtis ja note kirjutan usinalt,aga kahjuks loen neid harvemini kui peaks.

    Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
    Mis su vpip/pfr on fr'is? Tundud väga tight, kõik käed AA või KK :D
    Ei ole halvaga, nii huvi pärast küsin, tundub et stackitakse vabalt.
    Olengi vb liiga tight.
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Viimased käed,mis postitanud olen,on tõesti nutsid.
    Pooled neist on dead käed (no selliseid "hero calllerid" lihtsalt peab esile tooma,sellised fishid pole kadunud :) ),ülejäänud pooled on lihtsalt meeldivad olukorrad (nagu see AA,laud hüppas ette ja ees oli lihtsalt 2 AI.Sellist asja pole mul siin 2.kuu jooksul ennem juhtunud näiteks või siis see Zoomi turni 4Way AI).

    Minu arust NL50 FR on ikkagi üpris nitine ja seal polegi muud,kui straight forward mängida.

    Comment

    • noname
      Purjus foorumlaste kaitseingel :P
      • Oct 2009
      • 2366

      #2072
      Re: Townsville & NL50 -> Noname

      Ei viitsi täna enam.50k kätt ja 80h see kuu.
      Sellise tempoga jääb 100k kätt tegematta.

      Täna:
      NL50 tegin väga head mängu,NL100 ok aga liiga nit

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      Kuhu see youtube spoiler kadunud on?

      Comment

      • Fortune
        IP
        • Oct 2008
        • 1396

        #2073
        Re: Townsville & NL50 -> Noname

        Algselt postitas noname Vaata postitust
        Kuhu see youtube spoiler kadunud on?
        ranka tegi 1-0 sellele

        Comment

        • noname
          Purjus foorumlaste kaitseingel :P
          • Oct 2009
          • 2366

          #2074
          Re: Townsville & NL50 -> Noname

          Algselt postitas Fortune Vaata postitust
          ranka tegi 1-0 sellele

          Comment

          • -andres-
            Moderaator
            • Oct 2008
            • 4546

            #2075
            Re: Townsville & NL50 -> Noname

            Algselt postitas noname Vaata postitust
            Olemas peaks olema video spoiler tag, toetab ka youtube ehk lihtsalt eemaldas topelt asja.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #2076
              Re: Townsville & NL50 -> Noname

              Algselt postitas -andres- Vaata postitust
              Olemas peaks olema video spoiler tag, toetab ka youtube ehk lihtsalt eemaldas topelt asja.
              Täpselt. Lisaks youtube tag oli keeruline kuna tuli video lõpp ainult lisada ning paljud ei saanud hakkama.

              Comment

              • pikk28
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 6695

                #2077
                Re: Townsville & NL50 -> Noname

                oot sa austraalias enam tööl ei käi?
                ilusti biidid!
                gg ja edu!

                Comment

                • noname
                  Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                  • Oct 2009
                  • 2366

                  #2078
                  Re: Townsville & NL50 -> Noname

                  Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                  oot sa austraalias enam tööl ei käi?
                  ilusti biidid!
                  gg ja edu!
                  Ei käi tööl ja umbes kolme nädala pärast Taisse,ehk siis mingi aeg üritan tööd vältida :)

                  Palju käsi mängid keskmiselt kuus?
                  Tänud ja gl sullegi.


                  video test

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • pikk28
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 6695

                    #2079
                    Re: Townsville & NL50 -> Noname

                    hetkel töötan selle kallal, et kuidagigigi veidi volüümi sisse saada. Plaan ikka nii 30k keskmiselt kuus teha.

                    Comment

                    • RudiTurbo
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 4167

                      #2080
                      Re: Townsville & NL50 -> Noname

                      Pole see nii tight midagi

                      Mina olen see kuu olnud 12.3/8.5 vist umbes :P

                      Comment

                      • noname
                        Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                        • Oct 2009
                        • 2366

                        #2081
                        Re: Townsville & NL50 -> Noname

                        Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
                        Pole see nii tight midagi

                        Mina olen see kuu olnud 12.3/8.5 vist umbes :P
                        Kui suure sample peale?



                        Täna siis mäng ilma suitsu pausideta.
                        Tõusin liiga hilja,et poodi jõuaks.
                        Bensukad pannakse kah kell 11 õhtul kinni.

                        Comment

                        • RudiTurbo
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 4167

                          #2082
                          Re: Townsville & NL50 -> Noname

                          31k kätt, ega ma eelmine kuu ka väga palju loosem ei olnud.

                          Comment

                          • Provoker
                            Pokkerihai
                            • Jan 2009
                            • 3067

                            #2083
                            Re: Townsville & NL50 -> Noname

                            Kas seda kogu käte peale või filtriga 9players only? Mul igatahes see kuu mikrofr-s mingi 22/18 aga põhjus kindlasti selles, et keskmine playersite arv on alla 7. Pidevalt saab ainult laudu vahetatud isegi nii, et ei jõua veel täis saadagi.

                            Comment

                            • RudiTurbo
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 4167

                              #2084
                              Re: Townsville & NL50 -> Noname

                              Kogu käed, ma istun tihti ka shorthanded laudadesse, aga lauad täituvad enamuse ajast selleks ajaks , kui kolmandat kätt mängima hakata.

                              Comment

                              • noname
                                Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                                • Oct 2009
                                • 2366

                                #2085
                                Re: Townsville & NL50 -> Noname

                                Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
                                Kogu käed, ma istun tihti ka shorthanded laudadesse, aga lauad täituvad enamuse ajast selleks ajaks , kui kolmandat kätt mängima hakata.
                                Tuleb meelde NL100st jrockhaf .
                                PF nit aga hea winrate on/oli.



                                Kuu kohe lõppemas ja mul seljataga 65k kätt ainult
                                Viimane nädal eriti lõdvalt võtnud,12k kätt ja seegi miinuses.
                                NL50 kõrvale jookseb NL100 kah päris sita*ti.Paar kätt kehvalt kah mängitud.
                                Viimaste sessidega :
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                Homme on Full Moon Party,kus peab ikkagi ära käima.
                                Juba saare pärast tahan minna .
                                Kui ma kaks päeva akifsjdgajh olen,siis peab ülejäänud ööpäevad sellel kuul pokkerid mängima.

                                It's a Must!
                                Last edited by noname; 26.07.12, 15:36.

                                Comment

                                Working...