Noname (NL50/NL100)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • noname
    Purjus foorumlaste kaitseingel :P
    • Oct 2009
    • 2366

    #2026
    Re: Sydney & NL50 -> Noname

    Algselt postitas isutuba Vaata postitust
    üle ev jooksed vähemalt
    viimased 20k kätt juba jooksen üle.

    Comment

    • noname
      Purjus foorumlaste kaitseingel :P
      • Oct 2009
      • 2366

      #2027
      Re: Townsville & NL50 -> Noname

      Päev algas hästi.

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      vs reg

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      nice call sir

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      kena pot
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      13k kätt see kuu tehtud.
      87k to go (at least).

      Comment

      • noname
        Purjus foorumlaste kaitseingel :P
        • Oct 2009
        • 2366

        #2028
        Re: Sydney & NL50 -> Noname

        Algselt postitas noname Vaata postitust
        pokkerist ka.

        kas...
        bb pealt -25BB/100
        sb pealt -15BB/100 ... kaotada on OK?
        Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
        Mul -14bb ja -34bb.
        Tundub,et on paranenud.




        Kõigepealt misclick fold,siis näen floppi ja kirun,tulemust nähes...

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • ristijeesus
          Klubi Liige
          • Oct 2009
          • 2533

          #2029
          Re: Townsville & NL50 -> Noname

          UTG on 50bb, avab 4bb ja sa oleks UTG+1 callinud 66-ga?

          Comment

          • noname
            Purjus foorumlaste kaitseingel :P
            • Oct 2009
            • 2366

            #2030
            Re: Townsville & NL50 -> Noname

            Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
            UTG on 50bb, avab 4bb ja sa oleks UTG+1 callinud 66-ga?
            jep

            Comment

            • RudiTurbo
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 4167

              #2031
              Re: Townsville & NL50 -> Noname

              Minu arvates väga väga halb preflop call olex olnud, arvestades tänapäevaseid squuezijaid. Heade regularide vastu isegi 77'ga Btn vs CO full stackide juures paneb mõtlema.

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #2032
                Re: Townsville & NL50 -> Noname

                Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
                Minu arvates väga väga halb preflop call olex olnud, arvestades tänapäevaseid squuezijaid. Heade regularide vastu isegi 77'ga Btn vs CO full stackide juures paneb mõtlema.
                muidu igati nõus, aga kui laud mõnusalt fishine, siis call igati põhjendatav - kõntsaga squeezimist vaevalt eriti ette tuleb kui utg raise regilt ja teise regi mp call ees fishises lauas.

                Comment

                • noname
                  Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                  • Oct 2009
                  • 2366

                  #2033
                  Re: Townsville & NL50 -> Noname

                  Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                  muidu igati nõus, aga kui laud mõnusalt fishine, siis call igati põhjendatav - kõntsaga squeezimist vaevalt eriti ette tuleb kui utg raise regilt ja teise regi mp call ees fishises lauas.
                  Täpselt sellepärast kahju oligi.
                  Kui ees seisavad sellised vennikesed (1fish veel blaindil),siis callin seal poketiga.

                  BTN: $39.25
                  SB: $29.50

                  Siiamaani pole regularid sellistes olukordades väga Squeesinud (NL50s*)

                  Comment

                  • noname
                    Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                    • Oct 2009
                    • 2366

                    #2034
                    Re: Townsville & NL50 -> Noname

                    Kuu on alanud hästi.

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • K2okfor_Mey
                      Õpihimuline Mängur
                      • Mar 2012
                      • 429

                      #2035
                      Re: Townsville & NL50 -> Noname

                      oskad öelda palju käsi umbes tuleb 6max fast laudades nt 8 tabledes 1h ja fullring regular speed 8 tabledes 1h?

                      Comment

                      • noname
                        Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                        • Oct 2009
                        • 2366

                        #2036
                        Re: Townsville & NL50 -> Noname

                        Algselt postitas K2okfor_Mey Vaata postitust
                        oskad öelda palju käsi umbes tuleb 6max fast laudades nt 8 tabledes 1h ja fullring regular speed 8 tabledes 1h?
                        ei

                        6maxi ei mängi ja full ringis mängin 12+ lauda korraga (included fast tables).
                        See kuu keskmine 750.kätt tunnis.

                        Comment

                        • Priidix
                          240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                          • Jun 2009
                          • 2839

                          #2037
                          Re: Townsville & NL50 -> Noname

                          Algselt postitas noname Vaata postitust
                          Kuu on alanud hästi.

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • noname
                            Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                            • Oct 2009
                            • 2366

                            #2038
                            Re: Townsville & NL50 -> Noname

                            Algselt postitas noname Vaata postitust
                            nonii

                            KUIDAS on selline asi võimalik?



                            Kes kurat on evert.siff ja kuidas kurat tema kasutaja sinna sai?
                            Kas see mitte starsi error pole?
                            Eeldan,et kasutajasse sisse pole häkitud ja on kasutatud maili supportit?

                            Enda MB kasutajat seal lihtsalt pole ja kasutada ei saa.

                            E:

                            Evert Siff

                            PS account FREEZED.

                            Juuni so far
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            Kahjuks hetkel mängida ei saa,seega jooma peale minek.
                            Tuleb ära kasutada "vabad päevad"

                            Comment

                            • yolpa
                              Pokkerihai
                              • Jun 2009
                              • 2669

                              #2039
                              Re: Townsville & NL50 -> Noname

                              jou, vaatan, et oled townsvilleni välja jõudnud, mis plaanis on? jääd sinna kanti või liigud veel üles poole? muidu ise tulen ilmselt v8 supercarsi ajaks sinna.

                              Comment

                              • noname
                                Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                                • Oct 2009
                                • 2366

                                #2040
                                Re: Townsville & NL50 -> Noname

                                Algselt postitas yolpa Vaata postitust
                                jou, vaatan, et oled townsvilleni välja jõudnud, mis plaanis on? jääd sinna kanti või liigud veel üles poole? muidu ise tulen ilmselt v8 supercarsi ajaks sinna.
                                Hey,

                                Jään hetkel Townsville,elukoht on palju parem ja odavam,kui kuskil lambi hostelis.
                                Ma olen sellel ajal siin päris kindlalt.Sõitsin üleeile stardi rajal natuke (üldiselt on see tavapärane ühis kasutatavuses olev tee) ja päris lahe "tänavake" on.
                                Juuli alguse olen kindlalt Townsvilles,edasine on lahtine (Probably in Thailand).
                                Last edited by noname; 11.06.12, 16:01.

                                Comment

                                Working...