Noname (NL50/NL100)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • con
    Pokkerihai
    • Jul 2010
    • 1954

    #1921
    Re: [NL100/200] 17k VPP SuperNovani.

    wp 1. Vastane ei pane sind KK peale ja saab suht 1:1 võtta potoddsid ja kombod mille järgi peaks +ev tulema kindlalt. Pean silmas siis seda, et 30% kombodest sa biidid küll.

    Comment

    • noname
      Purjus foorumlaste kaitseingel :P
      • Oct 2009
      • 2366

      #1922
      Re: [NL100] 3k VPP SuperNovani.

      Algselt postitas con Vaata postitust
      wp 1. Vastane ei pane sind KK peale ja saab suht 1:1 võtta potoddsid ja kombod mille järgi peaks +ev tulema kindlalt. Pean silmas siis seda, et 30% kombodest sa biidid küll.
      hmm...ok.ma olin nii kahevahel,aga ei suutnud foldida seal.kirjutasin enne callimist veel,et god dam bad turn card

      aga siin...
      Millega ta seal 3beti teeb?Fish on fish muidugi ja mõni fish läheb siin 3beti peale ka Kx käega,teine ainult reaga ja setiga.Kuid üldiselt kuidas käitute BronzeStari vastu,kelle kohta käsi sisuliselt pole,aga olete 90% kindel,et tegemist on FISHIGA?

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      Muud juttu kah...

      9k VPP 4k$ boonuseni.Siis saab jälle NL200 mängima hakata (Saaks ka praegu,aga 30BI natuke liiga vähe,eriti arvestades selliseid 14BI swinge...Enne Austraaliat tuleb muidugi korralikud peod ka maha pidada ja BR veits vähendada,kuid 40BI peaks ilusti alles jääma NL200 jaoks).

      NL200s viimased 5k kätt tekitasid ainult tilti,mis mõjutas ka NL100 mängu ja BR hakkas ka törts kokku kuivama NL200 jaoks.
      Edaspidi 5BI stop loss,et tilti vältida,kuid Ega enne Austraaliat vast NL200 ei jõua kahjuks mängida.
      18k kätt NL200 mänginud ja väga suurt vahet NL100ga küll ei märganud.Ja paljud NL100 regularid mängivad ka NL200 samal ajal.NL200 laudu üldiselt ikka väga vähe.

      NL200 last 5k hands...NL100 regularile on selline nii kiire kaotus paras põnts ikka...
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • noname
        Purjus foorumlaste kaitseingel :P
        • Oct 2009
        • 2366

        #1923
        Re: [NL100] TEHTUD!

        jey...

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        tegelikult pole üldse õnnelik...rekord päev nii käte arvult kui ka miinus pool

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



        kuu graafik ka siis:

        peab vist tõdema,et ei biidi
        NL200 shotte ei tee nii nii nii pea...seal on lihtsalt ebareaalne jooks.
        Detsember:
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        JA JOOMA...kuni 2.jaanuarini.

        Edu.

        Comment

        • HerrJanks
          Pokkerihai
          • Jul 2011
          • 3769

          #1924
          Re: [NL100] SN TEHTUD!

          Vähemalt peamise eesmärgi täitsid ära, edu:)

          Comment

          • k2snakalle
            Pokkerihai
            • Dec 2008
            • 2545

            #1925
            Re: [NL100] SN TEHTUD!

            tule msni lammas :D

            Comment

            • Priidix
              240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
              • Jun 2009
              • 2839

              #1926
              Re: [NL100] SN TEHTUD!

              gz :)

              Comment

              • andu_andu
                Pokkerihai
                • Jan 2009
                • 4050

                #1927
                Re: [NL100] SN TEHTUD!

                nice!!
                Endal tuleb homme veel 700 vpp-d teha ja 200k koos siis see aasta.

                Comment

                • noname
                  Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                  • Oct 2009
                  • 2366

                  #1928
                  Re: [NL100] SN TEHTUD!

                  Head Vana-aasta lõppu.

                  see on vist juba standardiks kujunenud,et aasta viimasel päeval on palavik.
                  Istun jälle kodus.Plaanid olid suured,kuid palavikuga ei olnud isu kuhugi minna.
                  FML

                  2011.aasta strarsi NL5-NL200 graafik:
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  + ca 6000$ turniiridelt.
                  2011.FTP NL50 graafik:
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  + ca 1000$ turniiridelt.
                  + mingi summa Pacifikust.
                  Esimese poole aastaga olin rahul,FTP kinniminek oli kogu BR kadu ja tuli 0st alustada jälle.
                  Otsustastin Starsis edasi mängida ja õnneks tuli 6000$ turna hit suht kiirelt ja sain hakata NL100 mängima.Kahjuks edasipidine jooks ja mindset polnud just parim.
                  2012.aasta teisest poolest loodan regulaarselt NL200 mängida.
                  Edu mulle ja Teile.
                  GL

                  Comment

                  • noname
                    Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                    • Oct 2009
                    • 2366

                    #1929
                    Re: [NL100] SN TEHTUD!

                    Hei.

                    Tervis hakkab tagasi tulema ja saab jälle pokkeriga vaikselt tegeleda.
                    See kuu 7k kätt ainult mängitud.

                    hetke jooks on täpselt selline (kus enne riverit mõtled oh ei ja jälle?/riveris AI mindud saab ja avastad,et vastane on jälle kenasti ennast ära riverdanud 2-3.oudisega):

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Ma tegelt ka ei tea mis seal teha.Igakord olen fishilt AA näinud + meil veel järgi regular (kellelt siiski eeldasin 4beti QQ+).See PF showede callimine toodab mul igatahes miinust...
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Standart,et AK ca 300k käe peale SHOWDOWN miinuses on
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                    Last edited by noname; 06.01.12, 00:43.

                    Comment

                    • kardaanirist
                      Pokkerihai
                      • Nov 2009
                      • 3675

                      #1930
                      Re: [NL100] SN TEHTUD!

                      võtsin enda trackeri lahti ja 3,2k AK käe peale on showdown BE. niiet selline nähtus vist on normaalne.

                      Comment

                      • noname
                        Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                        • Oct 2009
                        • 2366

                        #1931
                        Re: [NL100] SN TEHTUD!

                        Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                        võtsin enda trackeri lahti ja 3,2k AK käe peale on showdown BE. niiet selline nähtus vist on normaalne.
                        hmm
                        ok ju siis normaalne?mis kellegil veel näitab..
                        Tegelikult kui EV järgi võtta,siis oleks SHOWDOWN BE,mitte miinuses.

                        Comment

                        • ristijeesus
                          Klubi Liige
                          • Oct 2009
                          • 2533

                          #1932
                          Re: [NL100] SN TEHTUD!

                          Mul AK-ga sellised lood. EV joon oli showdownil 1600bb peal. Vaatasin ka FR ja 6max eraldi- vahet polnud.
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • HerrJanks
                            Pokkerihai
                            • Jul 2011
                            • 3769

                            #1933
                            Re: [NL100] SN TEHTUD!

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • RudiTurbo
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 4167

                              #1934
                              Re: [NL100] SN TEHTUD!

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • qbj0hn
                                Auk on auk. FAKT!
                                • Nov 2008
                                • 7091

                                #1935
                                Re: [NL100] SN TEHTUD!

                                Viskan ka siis juba kui panemiseks läks
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...