Noname (NL50/NL100)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • $Lauri$
    Õpihimuline Mängur
    • Aug 2009
    • 479

    #571
    Re: awtESYdjztyfxg,jnfbz

    4bet, call shove.

    Comment

    • Rage
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 6853

      #572
      Re: awtESYdjztyfxg,jnfbz

      Algselt postitas $Lauri$ Vaata postitust
      4bet, call shove.
      UTG pealt shove call AK'ga? samas kui juba 4betida, siis foldimine oleks raha põletamine..

      Comment

      • noname
        Purjus foorumlaste kaitseingel :P
        • Oct 2009
        • 2366

        #573
        Re: awtESYdjztyfxg,jnfbz

        Turnil veits väike bet,aga õige liin siin?!?

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        Hero fold preflopis õige?!?

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • $Lauri$
          Õpihimuline Mängur
          • Aug 2009
          • 479

          #574
          Re: awtESYdjztyfxg,jnfbz

          Viimased 2 kätt on õigesti mängitud. Eelmise käe kohta tahaks lisada, et kui 400 käe sample peale on tõesti FR 20/19/10 stats - siis sealt foldima küll ei hakka, 4betides enam tagasiteed ei ole. Samas OOP 3bet call on -EV.

          Comment

          • noname
            Purjus foorumlaste kaitseingel :P
            • Oct 2009
            • 2366

            #575
            Re: awtESYdjztyfxg,jnfbz

            Tänud.

            Täna siis laekusid rahad Pacifikust üle.
            Panin kohe raha kontole ja õhtupoole NL25 ning tegin mingi pea 4h sessi

            Comment

            • raunsz
              Vana Tegija
              • Jan 2010
              • 1492

              #576
              Re: awtESYdjztyfxg,jnfbz

              Kuidas sess läks?

              Comment

              • noname
                Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                • Oct 2009
                • 2366

                #577
                Re: awtESYdjztyfxg,jnfbz

                natuke alla 5BB/100 +65$

                Paar kätt ka:

                Donk jääb dongiks
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                Slowplay´d ajavad mõnikord närvi ja luban,et ei tee enam kunagi nii.Aga siiski teen ikkagi.No runner runner flushi ei juhtu tihti,seega vast kõige valem poleks siin checkida.

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                Ma ei saa aru,kuidas saab minna 4ja outi tõmbama.eem fish vist?

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                Täna siis (Koos päeval mängitud NL5) 4x preeflop AI KKvsAA ja maast abi ei tulnud.
                Ikkagi ei foldi siin.Lõpuks "tasus" ära:)

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                Kuna ma olin lauas tundmatu,siis tegin ka sellise beti riveril.Mingit rida ei mõista siin vastane nagunii ja see AI tundub tihtipeale bluff.

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                Nagu misasja.Leidis nüüd foldi ülesse?
                Ilmselge missed Flush

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                Kuna Tableninjat pole ja väike multitablemine käib,siis kohati võivad bet sized natukene mööda olla.aga mitte palju!

                Comment

                • vapsik
                  Klubi Liige
                  • Apr 2009
                  • 5462

                  #578
                  Re: Õpihimuline Mängur

                  1. nh sir!
                  2. Kindel cbet. Näiteks kui tal seal aukuost on 79o-ga siis suure tõenäosusega ta ise ei beti ja jäta ühe tänava valuet võtmata.
                  3. oh issand
                  4. Ise squuezeks väiksemalt. Hirmutad ära kui nii palju paned.
                  5. Palju readrawga nii mitme vastase vastu ei semiblufiks.
                  6. Plaani kätt rohkem. Stäki järgi vaadates paistab tegemist olema dongiga. Minimaalselt 3x paneks tema vastu. 3,5$ oleks täitsa paras. Flopiks pot 7 kopikatega ja alles 18$. Flopis näiteks 5,5$ ja turniks pot 18$ vanal 12.5$ alles ja turnis easy shove ning vend ei foldi oma tõmmet.

                  Comment

                  • vapsik
                    Klubi Liige
                    • Apr 2009
                    • 5462

                    #579
                    Re: Õpihimuline Mängur

                    Ja kui tableninja saad, siis ära auto bet size palun kasuta. IMO mõned kasutavad seda liig palju ning ei mõtle oma peaga piisavalt bet size läbi, mistõttu jääb valuet lauda.

                    Comment

                    • noname
                      Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                      • Oct 2009
                      • 2366

                      #580
                      Re: Õpihimuline Mängur

                      Algselt postitas vapsik Vaata postitust
                      1. nh sir!
                      2. Kindel cbet. Näiteks kui tal seal aukuost on 79o-ga siis suure tõenäosusega ta ise ei beti ja jäta ühe tänava valuet võtmata.
                      3. oh issand
                      4. Ise squuezeks väiksemalt. Hirmutad ära kui nii palju paned.
                      5. Palju readrawga nii mitme vastase vastu ei semiblufiks.
                      6. Plaani kätt rohkem. Stäki järgi vaadates paistab tegemist olema dongiga. Minimaalselt 3x paneks tema vastu. 3,5$ oleks täitsa paras. Flopiks pot 7 kopikatega ja alles 18$. Flopis näiteks 5,5$ ja turniks pot 18$ vanal 12.5$ alles ja turnis easy shove ning vend ei foldi oma tõmmet.
                      Tere vapsik.
                      Tänud kommentaaride eest.

                      2.Mhm.egas ma sisendan endale koguaeg,et ei enam ei tee slowplay´d.tra ikka nah.
                      3.kus sa seda nägid?Räägid ikka villianist?
                      4.No ma lähtusin antud hetkel Pot´ist.Pot oli 1.8$ ja tegin selle järgi 3beti,kuna meil oli ju üks callija ka.Positsiooni ka pole.
                      Ei õigusta sellegipoolest?
                      5.Täitsa tõsi võib olla.Ega see 1$ siin seal teda vist ei koini pres:)

                      Comment

                      • vapsik
                        Klubi Liige
                        • Apr 2009
                        • 5462

                        #581
                        Re: Õpihimuline Mängur

                        3. Villain jah :) Oleks midagi mäda olnud, siis oleks maininud.
                        4. Oleneb muidugi ka millised vastased on, aga ise oleks kuskil 4$ pannud.

                        Comment

                        • pastilaa
                          kuum poiss
                          • Apr 2009
                          • 7518

                          #582
                          Re: Õpihimuline Mängur

                          Algselt postitas vapsik Vaata postitust
                          Ja kui tableninja saad, siis ära auto bet size palun kasuta. IMO mõned kasutavad seda liig palju ning ei mõtle oma peaga piisavalt bet size läbi, mistõttu jääb valuet lauda.
                          Need peavad ikka puha lollid olema, ei usu et siin selliseid on!

                          Comment

                          • noname
                            Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                            • Oct 2009
                            • 2366

                            #583
                            Re: Õpihimuline Mängur

                            Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                            Need peavad ikka puha lollid olema, ei usu et siin selliseid on!
                            Ma ei tea,kas on võit mitte,aga kui mul Kunagi tableninja oli ja NL2 24.lauda lasksin,siis üldiselt auto sizebet oli standart.

                            Nüüd trial läbi ja NL5 24.lauda lastes sain ilusti ilma ninjata hakkama,jäi aega isegi msnis lobiseda(mis on obv paha paha).
                            Üritan ilma ninjata ka edasi(ja ilma msnita!).

                            Comment

                            • noname
                              Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                              • Oct 2009
                              • 2366

                              #584
                              Re: Õpihimuline Mängur

                              Täis donk vastas.No AA ma ei oodanud siin.Ax või ülepaar.

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • noname
                                Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                                • Oct 2009
                                • 2366

                                #585
                                Re: Õpihimuline Mängur

                                Tere jälle.

                                Nii ja teine sess NL25 on läinud aia taha

                                Not my fault:

                                No kuidas saad callida !?!?!

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                Ou jee vastase steal on 67% ja vend mingi agro maniak.Nagu wtf.

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                Pm võidukäed on suht 0.Jooks metsas.
                                Sessi üldnimeks paneks:
                                RIVERSTARS :D

                                Comment

                                Working...