Noname (NL50/NL100)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • noname
    Purjus foorumlaste kaitseingel :P
    • Oct 2009
    • 2366

    #526
    Re: NL20 Biitiv regular.

    On mis on,aga AK EI LÄHE MA ENAM KUNAGI PREFLOPIS AI NL20.

    mingit 3beti ei tee.
    Iga jumala kord on AA või KK vastas.
    Raha raiskamine täielik.
    Mõttetu.
    FOLD FOLD FOLD.

    Comment

    • variatsioon
      Pokkeritark
      • Nov 2008
      • 5849

      #527
      Re: NL20 Biitiv regular.

      Algselt postitas noname Vaata postitust
      On mis on,aga AK EI LÄHE MA ENAM KUNAGI PREFLOPIS AI NL20.

      mingit 3beti ei tee.
      Iga jumala kord on AA või KK vastas.
      Raha raiskamine täielik.
      Mõttetu.
      FOLD FOLD FOLD.
      kui ainult AA/KK on vastase AI ranges siis oleks mõtekas pidevalt AT,A5 jms AI bluffida.

      Comment

      • noname
        Purjus foorumlaste kaitseingel :P
        • Oct 2009
        • 2366

        #528
        Re: NL20 Biitiv regular.

        Ahh.
        Tildipoiss tahab külla tulla.
        Ma ei jõua enam maksta neid sette kinni.

        Comment

        • noname
          Purjus foorumlaste kaitseingel :P
          • Oct 2009
          • 2366

          #529
          Re: NL20 Biitiv regular.

          Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
          kui ainult AA/KK on vastase AI ranges siis oleks mõtekas pidevalt AT,A5 jms AI bluffida.
          Ehh.no aga nad ei mõtle nii ja IGAKORD on olnud vastas nutz.
          kaua võib?:)

          Comment

          • variatsioon
            Pokkeritark
            • Nov 2008
            • 5849

            #530
            Re: NL20 Biitiv regular.

            Algselt postitas noname Vaata postitust
            Ehh.no aga nad ei mõtle nii ja IGAKORD on olnud vastas nutz.
            kaua võib?:)
            nii kaua bluffid AI kui vastase range lähe suuremaks.. siis saad bluffimisest loobuda ja jälle AK edukalt AI shipida.

            Comment

            • noname
              Purjus foorumlaste kaitseingel :P
              • Oct 2009
              • 2366

              #531
              Re: NL20 Biitiv regular.

              Kas oleks võinud ära hoida?:


              Vastane mingi 30/10 statsidega.No ta ei pane ju Q siin maha.

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



              + siis väikese sessi jooksul 3x AK vs AA/KK pfr nupud.:(

              Comment

              • variatsioon
                Pokkeritark
                • Nov 2008
                • 5849

                #532
                Re: NL20 Biitiv regular.

                Algselt postitas noname Vaata postitust
                Kas oleks võinud ära hoida?:
                eip

                Comment

                • noname
                  Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                  • Oct 2009
                  • 2366

                  #533
                  Re: NL20 Biitiv regular.

                  Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                  nii kaua bluffid AI kui vastase range lähe suuremaks.. siis saad bluffimisest loobuda ja jälle AK edukalt AI shipida.
                  Mnjah.
                  Ei no midagi peab muutuma.

                  Nüüd tuleb ilus graafik:


                  Tõesti on raskusi:
                  kui ma avan UTG AK ja saan hilistematelt positsioonidelt 2+ calli ning obviously flop on mingi surra vurra,siis on check fold ja nii see punane joon vajub.
                  Või näiteks mul on 66 käes,olen UTG,avan,saan calli...flop mingi Ahigh,mul mööda flop teen checki,saan tõste.Teen cbeti flopis,saan calli ja turn keerab veel rohkem ära.Tulemus:Punane joon langeb.

                  Aam.Kõige hullem/jubedam:
                  Ma olen BTN,käes AKs,tõstan ja saan BB calli.flop mingi 295r,BB checkib,ma cbeti flopis,saan calli,turn ka mingi madal ja nüüd?Mida ma siin ikka betin,sest tüüp ei pane ju siin maha oma TT poketit.Isegi 66/77 poketiga callitakse lõdvalt maha siin.No ja jälle ühe käega nahhui 2.5$ lännu ja nii see kaob.
                  Ja mis puutub siis AK hittimisse,siis seda juhtub kahjuks 10st korrast ühel ja siis on ka tüüp juba tavaliselt chekc/foldi nuppu vajutanud


                  selline karm teema.
                  No ma olen üritanud bluffida,aga see on nii mõttetu.
                  Ei panda madalal flopil 33 poketit lihtsalt maha.

                  No eks kui jooksu ka kunagi äkki saan,siis vaatab.
                  Huvitav on see,et 20k käsi tagasi jooksin NL6 6maxis 20k BE,siis oli kõik okidoki NL6 Full ringis jälle käed pidasid jne mingi 20k käsi ja nüüd jälle BE 10k kätt


                  PS.Vaaatasin avatari ka täna ära.Meeldis.5+

                  Comment

                  • variatsioon
                    Pokkeritark
                    • Nov 2008
                    • 5849

                    #534
                    Re: NL20 Biitiv regular.

                    sa pead lihtsalt tunnistama endale et oled donk.
                    ehk siis juurde õppima.. vaata videosi, loe raamatuid, mõtle jne..

                    Comment

                    • noname
                      Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                      • Oct 2009
                      • 2366

                      #535
                      Re: NL20 Biitiv regular.

                      Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                      sa pead lihtsalt tunnistama endale et oled donk.
                      ehk siis juurde õppima.. vaata videosi, loe raamatuid, mõtle jne..
                      1+

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #536
                        Re: NL20 Biitiv regular.

                        Algselt postitas noname Vaata postitust
                        Kas oleks võinud ära hoida?:


                        Vastane mingi 30/10 statsidega.No ta ei pane ju Q siin maha.

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                        + siis väikese sessi jooksul 3x AK vs AA/KK pfr nupud.:(
                        Ma mängiks samamoodi

                        Comment

                        • noname
                          Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                          • Oct 2009
                          • 2366

                          #537
                          Re: NL20 Biitiv regular.

                          prõmm prõmm

                          Über jooks.Ja btw ma ei pea ennast enam dongiks

                          Lihtsalt 1000 käe jooksul suurim võidetud pot on NL20 5$ BB/100 on -60 (y)

                          Siin anname turnil alla!?!?
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          siin ei pane 8x või 9x küll ju maha.

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                          Last edited by noname; 17.02.10, 13:03.

                          Comment

                          • K2snakas
                            Pokkerihai
                            • Feb 2009
                            • 2388

                            #538
                            Re: NL20 Biitiv regular.

                            mix sa teed calling stationi vastu üldse cbeti, kui sa ei hiti???
                            sest pmts ta ei viska seal mitte midagi maha. Ma annaks flopis juba alla!

                            Comment

                            • noname
                              Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                              • Oct 2009
                              • 2366

                              #539
                              Re: NL20 Biitiv regular.

                              Algselt postitas K2snakas Vaata postitust
                              mix sa teed calling stationi vastu üldse cbeti, kui sa ei hiti???
                              sest pmts ta ei viska seal mitte midagi maha. Ma annaks flopis juba alla!
                              :)
                              mul oli flopis K ju:D
                              Turnil enam polnud.

                              Comment

                              • pikk28
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 6695

                                #540
                                Re: NL20 Biitiv regular.

                                kui sa ei c beti K või A high flopil, millal sa siis üldse C betid?

                                Comment

                                Working...