Re: Alguse asi.
p.s. mul on osade regularide kohta isegi noted olemas.. kui märkan et EP pealt limbivad ja callivad raisesid.. sest mille muuga seda tehakse kui väikese pocketiga.. SC'd ja Ax või KQnever teeb nii... mõni üksik on vahest ka Axs'ga nii teinud.. aga üldiselt hoomab ülikiirelt ära, et Axs limpimine on kahjumlik mäng... hitid väga harva ja kui hitid, siis flushine laud tapab väga kiirelt actioni ära, valuet oma käele ei saa.. ehk seda viga ka ei tehta
p.s. mul on osade regularide kohta isegi noted olemas.. kui märkan et EP pealt limbivad ja callivad raisesid.. sest mille muuga seda tehakse kui väikese pocketiga.. SC'd ja Ax või KQnever teeb nii... mõni üksik on vahest ka Axs'ga nii teinud.. aga üldiselt hoomab ülikiirelt ära, et Axs limpimine on kahjumlik mäng... hitid väga harva ja kui hitid, siis flushine laud tapab väga kiirelt actioni ära, valuet oma käele ei saa.. ehk seda viga ka ei tehta
A 

Comment