[NL,PL 200-1000 FR] Kotkas1000

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Codecci
    Luuramas Naisteturniire
    • Nov 2008
    • 7574

    #1051
    Re: [NL,PL 200-1000 FR] Kotkas1000

    Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Oleneb kus elad , leiab kohti kus kuu palk on paar dollarit , siis mõnus grindida täiesti swingi vaba kindla sissetulekuga pokkerit
    Ei.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #1052
      Re: [NL,PL 200-1000 FR] Kotkas1000

      Algselt postitas Codecci Vaata postitust
      Ei.
      +1

      Cambodias need härrad ka panevad 2NL. Jah, selle eest elab ära, aga kui tahad võrdväärset elu nagu Eestis, siis kulub ikka tunduvalt rohkem.

      Comment

      • Kakahirmutis
        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
        • Oct 2010
        • 7079

        #1053
        Re: [NL,PL 200-1000 FR] Kotkas1000

        Algselt postitas Codecci Vaata postitust
        Ei.
        Ugandas ntx miinimum aasta palk on 29 dollarit vikipeedia järgi

        Kuubas 108$ aasta palk

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #1054
          Re: [NL,PL 200-1000 FR] Kotkas1000

          Ma üsna kindel, et see ei tähenda sama mis meil. Peale selle $29 nad saavad vb süüa-juua included või makstakse veel lisaks vorstilattides nagu nõukaajal vms. Või ei töötata 8h päevas, niisama chillitakse mõned tunnid vms. Tai jms ka solid 3rd world countryd ja kuskilt Birmast toodi sinna veel odavat tööjõudu sisse nõusid pesema, need said ikka mingi $100-200 kuus kätte ja obv söömine-elamine included.

          Comment

          • muttaja
            Pokkerihai
            • Dec 2010
            • 1965

            #1055
            Re: [NL,PL 200-1000 FR] Kotkas1000

            Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
            Ugandas ntx miinimum aasta palk on 29 dollarit vikipeedia järgi

            Kuubas 108$ aasta palk
            Mediaanpalk Ugandas 163 dollarit kuus, niiet...

            Ok, see ei pretendeeri absoluutsele tõele, rändom guugeldamine, aga see, et kuskil on kirjas mingi ametlik alampalk, ei tähenda, et nii vähe teenitaks. Samamoodi, kui on kehtestatud mingi alampalk, siis see ei tähenda, et ausalt tööl käies ei pruugiks vähem teenida
            Last edited by muttaja; 17.09.14, 18:03.

            Comment

            • RudiTurbo
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 4167

              #1056
              Re: [NL,PL 200-1000 FR] Kotkas1000

              Alaealistele solid sissetulek :D

              Comment

              • karupoeg
                Pokkerihai
                • Jun 2012
                • 3823

                #1057
                Re: [NL,PL 200-1000 FR] Kotkas1000

                Algselt postitas muttaja Vaata postitust
                Mediaanpalk Ugandas 163 dollarit kuus, niiet...

                Ok, see ei pretendeeri absoluutsele tõele, rändom guugeldamine, aga see, et kuskil on kirjas mingi ametlik alampalk, ei tähenda, et nii vähe teenitaks. Samamoodi, kui on kehtestatud mingi alampalk, siis see ei tähenda, et ausalt tööl käies ei pruugiks vähem teenida
                10bb/100 100k kätt kuus ez 200 usd + rb #ballin #toomuch$$$

                Eniveis tooks konkreetse näite Eesti kohta ka muttaja hinnangule täienduseks. Avaliku sektori ühe suurima tööandja juures tõsteti min palka konkreetsetel ametikohtadel/astmetel (nendel ametikohtadel, kus min palk on nt Eesti keskmisest kõrgem) 15-20%.

                Tulemus:

                Üldsuse ning organisatsiooni töötajate silmis: #lõpukshoolitakse

                reaalsus: lisakulu ca 1%, sest keegi ei saanudki pm sellist palka nagu min. määr ette näeb. Aga avalik ning ka organisatsioonisisene arvamus oli just sellele näitajale tuginev :)
                Last edited by karupoeg; 18.09.14, 00:21.

                Comment

                • Kotkas1000
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 2305

                  #1058
                  Re: [NL,PL 200-1000 FR] Kotkas1000

                  2014 on peale head starti kokkuvõttes ilge pettumus minu jaoks. Graph oli peakis viimati augusti keskel ja kuni aasta lõpuni tippu kätte ei saanudki. Tegi nukraks ja alles detsembri alguses leidsin uue hingamise ja lülitasin printerid uuesti vooluvõrku. Loodan, et 2015 suudan ennast pokkeri osas paremast küljest näidata ja teen lõpuks selle 100K$ eesmärgi ka täis. See olekski ainuke rahaline eesmärk. Õnneks tean seda, et see on suht easylt teostatav, kui vähegi tahtmist ja pealehakkamist jaguks.

                  2014



                  Lisandub rb 15K$. Kokku jämedalt 50K$.

                  2015 on alanud mahlaselt ja loodan, et jätkub samas vaimus.

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #1059
                    Re: [NL,PL 200-1000 FR] Kotkas1000

                    ilus! hea näide ka neile kes halavad pidevalt stiilis "appi ma jooksen maailmas kõige halvemini", et sel pole pointi - kõigil aegajalt selline s*tt vaja läbi grindida.

                    glglglgl!!!

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • Kotkas1000
                      Pokkerihai
                      • Nov 2009
                      • 2305

                      #1060
                      Re: [NL,PL 200-1000 FR] Kotkas1000

                      Natuke üle 100K käe seljataga see aasta (sick volüüm, eks) ja pean vist rahul olema. Vaatamata kesisele sissetulekule rahaliselt, on EV winrate 7bb/100 juures. Pmst ok tase ja jorisemiseks väga põhjust ei ole. Hetkel mängin põhiliselt nl200, heade laudade puhul ka nl400 ning kui laudu vähe, võtan nl100 ka juurde vahest.



                      Rahaliselt ~+11K$ koos RB-ga.
                      Last edited by Kotkas1000; 13.03.15, 12:33.

                      Comment

                      • pastilaa
                        kuum poiss
                        • Apr 2009
                        • 7518

                        #1061
                        Re: [NL,PL 200-1000 FR] Kotkas1000

                        wp!!!

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • Kotkas1000
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 2305

                          #1062
                          Re: [NL,PL 200-1000 FR] Kotkas1000

                          Heh, eile mängisin lihtsalt ajaviiteks mingit 7,5$ satelliiti tänasele sundey millile ja kuidagi õnnestus see purki panna. Soovin edu endale.

                          Comment

                          Working...