[NL,PL 200-1000 FR] Kotkas1000

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • dabljuu
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2008
    • 494

    #946
    Re: [NL,PL 200-600 FR] Kotkas1000

    Algselt postitas Loksutaja Vaata postitust
    Mis filmist see gif on ?
    Pole 100% kindel aga tõenäoliselt One Flew Over the Cuckoo's Nest

    Comment

    • pikk28
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 6695

      #947
      Re: [NL,PL 200-600 FR] Kotkas1000

      sa ikka oskad pastiila. tra mis gif :)

      Comment

      • Xavi
        Õpihimuline Mängur
        • Apr 2012
        • 346

        #948
        Re: [NL,PL 200-600 FR] Kotkas1000

        Hea päevik:) vägevad tulemused. Lemmik tsitaat siit on: "Krt, jooks oli ka selline, et hoia mütsi kinni." :D edu!

        Comment

        • p0l1
          Grinder
          • Jan 2011
          • 581

          #949
          Re: [NL,PL 200-600 FR] Kotkas1000

          Algselt postitas dabljuu Vaata postitust
          Pole 100% kindel aga tõenäoliselt One Flew Over the Cuckoo's Nest
          +1

          Comment

          • Kotkas1000
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 2305

            #950
            Re: [NL,PL 200-600 FR] Kotkas1000

            Algselt postitas Xavi Vaata postitust
            Hea päevik:) vägevad tulemused. Lemmik tsitaat siit on: "Krt, jooks oli ka selline, et hoia mütsi kinni." :D edu!
            ty

            Comment

            • Kotkas1000
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 2305

              #951
              Re: [NL,PL 200-600 FR] Kotkas1000

              See kuu on alanud kehvasti. Nii tulemuste kui ka katkise mindseti poolest. Teen lauad lahti ja juba 15min pärast leian ennast netis uudiseid lugemas. Mängu tuju pole, kuidagi pohui olemine peal, mõelda ei viitsi ja teen väga imelikke käike. Mäng on näotu ja passiivne. Käsi lõpeb, siis vaatan, et wtf ma nüüd jälle tegin. Videosid üritan vaadata kuid peale 10 min süvenemist läheb ristist kinni. Peaks mingi restardi tegema endale. Väike reis kuluks marjaks ära.

              Comment

              • Owner85
                Klubi Liige
                • Aug 2009
                • 2146

                #952
                Re: [NL,PL 200-600 FR] Kotkas1000

                Ahvenamaa

                Comment

                • Kotkas1000
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 2305

                  #953
                  Re: [NL,PL 200-600 FR] Kotkas1000

                  Спасибо товарищ Abramovich.

                  Last edited by Kotkas1000; 08.04.14, 22:01.

                  Comment

                  • Ints
                    Vana Tegija
                    • Nov 2010
                    • 1216

                    #954
                    Re: [NL,PL 200-600 FR] Kotkas1000

                    tüüp konksus normaalselt, poole öö ajal pokkerit taguda.

                    Comment

                    • ropka11
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1008

                      #955
                      Re: [NL,PL 200-600 FR] Kotkas1000

                      Ulll.Nii madalal mängibki nüüd.Ukraina kriisi sanktsioonid Putja sõpradele juba mõjuvad.

                      Comment

                      • ivar866
                        Grinder
                        • Oct 2012
                        • 776

                        #956
                        Re: [NL,PL 200-600 FR] Kotkas1000

                        Kuidas ta riverini jõudis üldse? floatis kaasa

                        Comment

                        • Ints
                          Vana Tegija
                          • Nov 2010
                          • 1216

                          #957
                          Re: [NL,PL 200-600 FR] Kotkas1000

                          flat flop, turn juba nuts ju :D

                          Comment

                          • Kotkas1000
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 2305

                            #958
                            Re: [NL,PL 200-600 FR] Kotkas1000

                            Ta 3bettis pre, ma flattisin. Flop ck-call, turn ck-r, river shove.

                            Comment

                            • muttaja
                              Pokkerihai
                              • Dec 2010
                              • 1965

                              #959
                              Re: [NL,PL 200-600 FR] Kotkas1000

                              Mille järgi colorcoding?

                              Comment

                              • Priidix
                                240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                                • Jun 2009
                                • 2839

                                #960
                                Re: [NL,PL 200-600 FR] Kotkas1000

                                Sinisega on hea reg

                                Comment

                                Working...