[NL,PL 200-1000 FR] Kotkas1000

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • timz0333
    Pokkeritark
    • Mar 2009
    • 6322

    #931
    Re: Kotkas1000 - üritab teemat lahti arutada.

    Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    Tahtsin kohe teada saada, kus olen. Samuti on võimalus, et ta foldib säärase boardi peale kohe ära.
    Lugesin ka selle teema esiemst lehte ja see on puhas kuld mis sul alguses tuli :D

    Comment

    • Kotkas1000
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 2305

      #932
      Re: [NL,PL 200-600 FR] Kotkas1000

      Hehee, päris hea tõesti :)

      Comment

      • vapsik
        Klubi Liige
        • Apr 2009
        • 5462

        #933
        Re: [NL,PL 200-600 FR] Kotkas1000

        Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
        priceless, kõigist võib pro kasvada :)
        pikk, hoss ja freaky endiselt fishid

        Comment

        • pikk28
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 6695

          #934
          Re: [NL,PL 200-600 FR] Kotkas1000

          lol, nii on jah :)

          Comment

          • Kotkas1000
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 2305

            #935
            Re: [NL,PL 200-600 FR] Kotkas1000

            Täna õnnestus paarisaja käega tonnike plussi rebida. Kahjuks pidin lahkuma ja 80/30 fishi almost full stackiga nl400 maha jätma. Loodan vähemalt, et raha jäi eestisse kuna herrjanks isiklikult oli kah platsis.

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #936
              Re: [NL,PL 200-600 FR] Kotkas1000

              Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
              Loodan vähemalt, et raha jäi eestisse kuna herrjanks isiklikult oli kah platsis.
              cool story bro aga kes see veel on???

              Comment

              • MartinGarcia
                Grinder
                • Nov 2009
                • 517

                #937
                Re: [NL,PL 200-600 FR] Kotkas1000

                Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                cool story bro aga kes see veel on???
                pfff, jõudsid ette :/

                Comment

                • ropka11
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1008

                  #938
                  Re: [NL,PL 200-600 FR] Kotkas1000

                  Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                  cool story bro aga kes see veel on???
                  Janks oli minu mäletamist mööda erruläinud jõutõstja

                  Comment

                  • Pythagoras
                    Grinder
                    • Apr 2012
                    • 589

                    #939
                    Re: [NL,PL 200-600 FR] Kotkas1000

                    Algselt postitas ropka11 Vaata postitust
                    Janks oli minu mäletamist mööda erruläinud jõutõstja
                    mu teada ei ole erru läinud, liigutab starsis tonne nüüd

                    Comment

                    • Kakahirmutis
                      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                      • Oct 2010
                      • 7079

                      #940
                      Re: [NL,PL 200-600 FR] Kotkas1000

                      Algselt postitas ropka11 Vaata postitust
                      Janks oli minu mäletamist mööda erruläinud jõutõstja
                      viimati nägin siis mängis nl25 6maxi veel

                      Comment

                      • WeThePeople
                        Vana Tegija
                        • Mar 2010
                        • 1163

                        #941
                        Re: [NL,PL 200-600 FR] Kotkas1000

                        Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                        viimati nägin siis mängis nl25 6maxi veel
                        burn

                        Comment

                        • Kotkas1000
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 2305

                          #942
                          Re: [NL,PL 200-600 FR] Kotkas1000

                          Eile paar sotti miinust, täna sama palju ja natuke pealegi, plussi. Kodus käib remont ja järgmine nädal tuleb krohvija. Pean kõvasti ettevalmistusi tegema ja pokkeriks jääb paar tundi igal hommikul ainult. Iga asi võtab kauem aega, kui plaanitud. Krdi eesti aegsed uksed nii kõveraks tõmmanud, et eest ära võtmine ja uuesti ette panemine, nii et käima ka hakkaks, võtab krdi 2 päeva aega :). Homme hakkan roomatti paigaldama, see vast läheb valutumalt. Kuna töömehe tunnihind oleks kordades odavam, kui mu pokkeri tunniteenistus, siis suht -ev ise toimetada. Aga samas isetegemise rõõm on ka midagi ja lisaks tuletan vahepeal meelde, kuidas see ehitamine käib. Ei lase oskustel rooste minna. Kes teab, äkki peab ühel päeval jälle haamri kätte võtma

                          Tegin ka varase sünnipäevakingi endale ja andsin tellimuse sisse:

                          Mõneks aastaks hooleta jälle :)
                          Last edited by Kotkas1000; 20.02.14, 12:26.

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #943
                            Re: [NL,PL 200-600 FR] Kotkas1000

                            Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • Kotkas1000
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 2305

                              #944
                              Re: [NL,PL 200-600 FR] Kotkas1000

                              Lol, mis krd gif :d

                              Comment

                              • Loksutaja
                                Õpihimuline Mängur
                                • Jun 2010
                                • 448

                                #945
                                Re: [NL,PL 200-600 FR] Kotkas1000

                                Mis filmist see gif on ?

                                Comment

                                Working...