[NL,PL 200-1000 FR] Kotkas1000

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kotkas1000
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 2305

    #916
    Re: [NL,PL 200-600 FR] Kotkas1000

    Algselt postitas ivar866 Vaata postitust
    Millega sa seal homegamesis lahmisid ja millega vastased ära callisid?
    edu
    Ei no mis seal ikka. Tsandard raised positsioonis üsna vintis hobimängijate vastu. Korra limp-raiseti J9o ja calliti shove. selle kaotasin kusjuures. Tuli mingeid komme ka, et ala näed, ei ole mõtet sisse panna :)


    A siin üks screenshot, mille võtsin üles koos ruditurboga 2006 aastal starsis. Ai, kus lauad olid siis vägevad alles.

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • Kotkas1000
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 2305

      #917
      Re: [NL,PL 200-600 FR] Kotkas1000

      Kuu läheb ka lukku tänasega. Jään väga rahule arvestades asjaolusid.

      Vpp count jäi ~22K, mis jämedalt 1200$.



      Kokku 8,5K$.

      Comment

      • HerrJanks
        Pokkerihai
        • Jul 2011
        • 3769

        #918
        Re: [NL,PL 200-600 FR] Kotkas1000

        Vean kihla, et täna öösel tehtud pilt

        Comment

        • Kakahirmutis
          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
          • Oct 2010
          • 7079

          #919
          Re: [NL,PL 200-600 FR] Kotkas1000

          Nja 2006 aastal telefonid PSi küll välja ei mänginud :D

          Comment

          • Kotkas1000
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 2305

            #920
            Re: [NL,PL 200-600 FR] Kotkas1000

            Comment

            • ristijeesus
              Klubi Liige
              • Oct 2009
              • 2533

              #921
              Re: [NL,PL 200-600 FR] Kotkas1000

              110 miljardit kätt, pokerstars.ee ja TCOOP aastal 2006? Püüa oma elu ikka ausalt elada, sest sinu valedel on ikka erakordselt lühikesed jalad

              Comment

              • RudiTurbo
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 4167

                #922
                Re: [NL,PL 200-600 FR] Kotkas1000

                :D Olen paremaid laudasi ka näinud, aga sellessuhtes oli kõva laud, et mina, kotkas ja WrongButton olid kolm ainukest regi, siis oli 2 solid fishi ja ülejäänud seltskond lauas olid miskid tightimapoolsed 1-2 tablerid, kes olid mul kõik n.ö Semi-fishideks märgitud.

                Ehk siis sai miski 2006 stiilis mängida jah, vaadata rahulikult ilma 3bettimata saja tüübi vastu aina floppe, kartmata, et keegi kuskilt otsa paneks ning üritada hittida ja crushida :D

                Comment

                • Kotkas1000
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 2305

                  #923
                  Re: [NL,PL 200-600 FR] Kotkas1000

                  Selle kuu esimene sess kah tehtud lõpuks. Lühikeseks jäi, aga praegu pole rohkem aega. Homsest läheb volüüm taha jälle.



                  Üks käsi kah reksi vastu.

                  Poker Stars $400.00 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 2422734
                  DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                  BB: $423.30 - VPIP: 18, PFR: 13, 3B: 5, AF: 2.2, Hands: 10256
                  UTG: $646.29 - VPIP: 19, PFR: 15, 3B: 6, AF: 2.8, Hands: 36650
                  UTG+1: $328.86 - VPIP: 45, PFR: 0, 3B: 0, AF: 1.2, Hands: 49
                  MP1: $898.43 - VPIP: 18, PFR: 15, 3B: 6, AF: 2.6, Hands: 10863
                  MP2: $759.20 - VPIP: 18, PFR: 13, 3B: 4, AF: 1.8, Hands: 9799
                  Hero (CO): $400.00 - VPIP: 18, PFR: 15, 3B: 6, AF: 2.8, Hands: 3221140
                  BTN: $202.33 - VPIP: 22, PFR: 12, 3B: 3, AF: 2.4, Hands: 865
                  SB: $434.24 - VPIP: 18, PFR: 16, 3B: 6, AF: 3.5, Hands: 26844

                  Pre Flop: ($6.00) Hero is CO with Q A
                  UTG raises to $12, 3 folds, Hero raises to $34, 3 folds, UTG calls $22

                  Flop: ($74.00) Q 4 A (2 players)
                  UTG checks, Hero bets $40.00, UTG raises to $94, Hero calls $54

                  Turn: ($262.00) T (2 players)
                  UTG bets $100.00, Hero calls $100

                  River: ($462.00) 4 (2 players)
                  UTG bets $418.29, Hero calls $172 all in

                  Final Pot: $806.00
                  UTG shows T 9
                  Hero shows Q A
                  Hero wins $803.20
                  (Rake: $-243.49)

                  Comment

                  • Kotkas1000
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 2305

                    #924
                    Re: [NL,PL 200-600 FR] Kotkas1000

                    Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                    Homsest läheb volüüm taha jälle
                    Lol



                    600-s olen saanud owni korralikult, õnneks 200-400 jookseb kenasti.




                    Pmst lihtsalt ei ole viitsinud mängida. Kõva nädala aega tõbine ka olnud. Selle kuu eesmärgiks jääb 6500VPP täis teha, et supernova ikka säiliks :)

                    Comment

                    • Kotkas1000
                      Pokkerihai
                      • Nov 2009
                      • 2305

                      #925
                      Re: [NL,PL 200-600 FR] Kotkas1000

                      LOLOLLLOLL, Ambur99 postitusi lugedes otsisin enda selle foorumi kõige esimese postituse ülesse. Krt, pisar tuleb silmanurka :)


                      copy-paste

                      Tere,

                      olen Erik ja täielik donky fish, kes ei saa veel asjadest suurt midagi aru. Oma arust küll saan, aga konto seis näitab midagi muud. Seoses sellega tekkis üks küsimus, kas käitusin õigesti. Tähendab, õigesti ei teinud ma kindlasti, aga mida ma valesti tegin?
                      Tegu on üldse tournamendi teise käega:


                      ** Hand # 2934540056 starting - 2009-11-02 10:24:33
                      ** Multi-Table Freezeout[3171505]:Table 2 [Sit & Go Hold'em] (20.00|40.00 NL - MTT) Real Money

                      pokereassi sitting in seat 1 with 1960.00[Dealer]
                      ba1l3y sitting in seat 2 with 1980.00
                      Stiofan sitting in seat 3 with 1980.00
                      chnalex sitting in seat 4 with 1980.00
                      Danko979 sitting in seat 5 with 2100.00
                      kotkas sitting in seat 6 with 2000.00
                      ba1l3y posted the small blind - 10.00
                      Stiofan posted the big blind - 20.00

                      ** Dealing cards to kotkas: Kd, Kc
                      chnalex folded
                      Danko979 raised to 40.00
                      kotkas raised to 100.00
                      pokereassi folded
                      ba1l3y called - 100.00
                      Stiofan folded
                      Danko979 called - 100.00

                      ** Dealing the flop: 5d, 6s, Js
                      ba1l3y checked
                      Danko979 checked
                      kotkas bet - 100.00
                      ba1l3y folded
                      Danko979 raised to 200.00
                      kotkas raised to 300.00
                      Danko979 went all-in - 1800.00
                      kotkas went all-in - 1600.00
                      Danko979 shows: 6h, 6d

                      ** Dealing the turn: 2s

                      ** Dealing the river: Qd
                      Danko979 wins 4120.00 from the main pot

                      Teema ise asub siin: http://foorum.pokkeriprod.com/showth...n-%C3%B5igesti

                      Õnneks tunnen, et mingi progress on ikka toimunud selle tuhande+ päeva jooksul, mis asjaga tegelenud olen :)
                      Last edited by Kotkas1000; 17.02.14, 16:41.

                      Comment

                      • lambitont
                        Vana Tegija
                        • Jun 2011
                        • 1095

                        #926
                        Re: [NL,PL 200-600 FR] Kotkas1000

                        awesome :D

                        Comment

                        • overbet
                          Pokkerihai
                          • Sep 2010
                          • 1620

                          #927
                          Re: [NL,PL 200-600 FR] Kotkas1000

                          Ranka üks esimesi pokernewsi tehtud poste on way parem, tõsine rant, et pokker on rigged, sest kaotas 3$ vms.

                          Comment

                          • Pumper
                            Klubi Liige
                            • Mar 2009
                            • 2359

                            #928
                            Re: [NL,PL 200-600 FR] Kotkas1000

                            Mul siiani meeles kui sa foorumiga ühinesid, siis sai korralikult irwitada selle posti peale:
                            Tsitaat Algselt postitas daljoh

                            ja sa imestad miks asi allamäge läheb....kui majasid hakkad foldima siis on midagi valesti!

                            Kotkas:
                            Vat see on HITT. Avastasin kusjuures alles praegu, et ma olengi maja maha visanud :D Ma saan aru, et mängides olin täiesti tiltis ja kujutasin ette, et vastane sai parema seti, kui mina, aga ma täna hommikul vaatasin neid käsi HEM-is üle ja ma ei saanud siis ka aru??? Vat see on tase :P
                            See mingi standard move ei ole muidugi. Ja ma ei saa ka aru, mis siin teemas toimub? Ei saa osadest kommidest midagi aru...

                            Comment

                            • totaldonk
                              Grinder
                              • Dec 2009
                              • 914

                              #929
                              Re: [NL,PL 200-600 FR] Kotkas1000

                              LOL :D

                              Comment

                              • timz0333
                                Pokkeritark
                                • Mar 2009
                                • 6322

                                #930
                                Re: [NL,PL 200-600 FR] Kotkas1000

                                priceless, kõigist võib pro kasvada :)

                                Comment

                                Working...