Re: [NL,PL 200-600 FR] Kotkas1000
Ei no mis seal ikka. Tsandard raised positsioonis üsna vintis hobimängijate vastu. Korra limp-raiseti J9o ja calliti shove. selle kaotasin kusjuures. Tuli mingeid komme ka, et ala näed, ei ole mõtet sisse panna :)
A siin üks screenshot, mille võtsin üles koos ruditurboga 2006 aastal starsis. Ai, kus lauad olid siis vägevad alles.
Algselt postitas ivar866
Vaata postitust
A siin üks screenshot, mille võtsin üles koos ruditurboga 2006 aastal starsis. Ai, kus lauad olid siis vägevad alles.
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



A 


Comment