[NL,PL 200-1000 FR] Kotkas1000
Collapse
X
-
-
Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000
Samas seal ei ole wr nii hull. Vaata nl2-nl10 sealt näha, et microt ikka mees ei biidi üldse.Algselt postitas Pumper Vaata postitustTundub nagu seda nl50 zoomi pole küll kainelt lastud.
Comment
-
Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000
sample on väikeAlgselt postitas timz0333 Vaata postitustSamas seal ei ole wr nii hull. Vaata nl2-nl10 sealt näha, et microt ikka mees ei biidi üldse.
ei tasu nii rutakalt järeldusi teha
Comment
-
Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000
Nädalake möödas ja be sisuliselt. Vaikselt hakkab uute regide kohta reade tekkima ja tunnen ennast juba natuke mugavamalt.
Saaks jookma ka kuidagi, oleks päris tore. Nl400-s standard KK vs AA juba 3x see kuu. Tänase sessi kõige viimane käsi kah KK vs AA lõpetuseks. :) Õnneks 6-l laual mängides üks hea asi on see, et ei jõua mõnesaja käelise sessi jooksul väga tilti minna.
Comment
-
Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000
35 päeva BE ja ongi 10k kuu.Algselt postitas viki Vaata postitust50 nädalat BE ja ongi 100k aasta.Edu laudades!
Comment
-
-
Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000
Tahtsin sama just öelda, et isegi, kui see on vaid 5BI-d, siis hande ka nii vähe, et winrate suht solidAlgselt postitas RudiTurbo Vaata postitust9k käe jooxul ei ole, 5bb/100
Comment
-
Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000
Ma ei tea veel. Esialgu tundub jooks üsna räbal. Mitu setti olen pidanud riveril foldima suures potis a'la 4567Jssss laual jne. NL600-s tean, et bluff 4bet on 3 korda nihu läinud, see on ise juba ~360$. BB-l kaotan -80bb/100. Šee teeb kõige rohkem muret atm, aga sample väike. Igatahes hoian silma peal asjal.Algselt postitas taipupole Vaata postitustwaz up with redline!
Comment
Elame hästi
Comment