[NL,PL 200-1000 FR] Kotkas1000

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Relamz
    Vana Tegija
    • Jan 2010
    • 1467

    #856
    Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

    Väga kena tulemus :O!

    Comment

    • Kotkas1000
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 2305

      #857
      Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

      Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
      Ma kunagi kirjutasin päris palju notesid ja hiljem mõtlesin, et kuu jooxul ehk 2 korda kellegi vastu otsuse tegemisel kasutan neid notesi reaalselt, seega stampisin notide tegemise ajaraiskamiseks.
      No osad noted on minu meelest siiski olulise tähtsusega. Ennast huvitavad eriti noted ck-r, donkbettide, cold 4bettimise jms kohta. Isegi, kui kasutan neid harva ja võidan tänu sellele 1-2bi kuus, siis on kasu sees! 6 tabledes ei kao note kirjtamise ajal ka tähelepanu laudadest.
      Last edited by Kotkas1000; 03.01.14, 23:19.

      Comment

      • $Lauri$
        Õpihimuline Mängur
        • Aug 2009
        • 479

        #858
        Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

        3-4tablemine on winratele kindlasti kasulikum, aga tekib 2 küsimust.

        1. Kui näed lobbys suuri fishe/võõraid mängijaid/1tabler unknown mängijat, kas siis jätad ikkagi laua avamata, kui juba 6 lauda ees?
        2. Mis on kriteerium tableselctides laua avamiseks?

        Comment

        • Cypher0
          Pokkerihai
          • Jan 2010
          • 1512

          #859
          Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

          Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
          Mjauuu, 4-6tablemise viljad.


          Kõlab imelikult, kuid ausalt öeldes tunnen ma esimest korda elus, et ma mängin tõeliselt pokkerit. Vahepeal on tunne, et isegi 6 lauda on palju. 3-4 on paras et jõuaks kõiki käsi käsi jälgida ja KÕIK otsused viimseni läbi mõelda et teha enda jaoks parim otsus.
          http://forumserver.twoplustwo.com/sh...6&postcount=63

          I lol'd. :)

          Comment

          • $Lauri$
            Õpihimuline Mängur
            • Aug 2009
            • 479

            #860
            Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

            Mossified suurelt kaotav, menix leakidega, aga siiski mõtlev regular. Irathercall kohta ei oska midagi öelda, aga teised peaksid kõik solid olema. Nende teemadega alati tuleb mingi butthurt tegelane välja, kellele kellegi teise, kuigi obv võitva regulari mäng ei meeldi. Ei tasuks isiklikult võtta.

            Comment

            • Kotkas1000
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 2305

              #861
              Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

              wtf, lol. Ega ma mingi buldooser ei ole, et kõigist üle sõidan, kuid halvimate regide hulka ma ennast küll ei arvaks. nl100 lifetime winrate jääb 5bb/100 kanti üle paari miljoni käe. Usun, et mõni ikka kehvem on, lol. Mossified on tõesti lamp vend. Graafik stabiilselt kuristikku. Avastasin mingi aeg, et ta VPIP on EP loosem, kui BTN. Kuidas ta suudab turnasid biitida, ei mahu mulle pähe.

              Comment

              • Kotkas1000
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 2305

                #862
                Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

                Algselt postitas $Lauri$ Vaata postitust
                3-4tablemine on winratele kindlasti kasulikum, aga tekib 2 küsimust.

                1. Kui näed lobbys suuri fishe/võõraid mängijaid/1tabler unknown mängijat, kas siis jätad ikkagi laua avamata, kui juba 6 lauda ees?
                2. Mis on kriteerium tableselctides laua avamiseks?
                Kui lobbys tuleb suur fish kuhugi lauda, siis obv istun maha. Tavaliselt panen kehveima laua või madalama limiidi laua kinni siis. Ega seda 6 laua üsna raske hoida midstakes, laudu ja fishe vähe. Fishid bustitakse reeglina kiirelt ja uusi laudu raske saada. Olen ka waitinglistides koguaeg ootel.

                Kriteerium laua avamiseks on mul vähemalt märgistatud 40+VPIP või märgistamata vend, kelle stack on suurem, kui 40bb.

                Comment

                • $Lauri$
                  Õpihimuline Mängur
                  • Aug 2009
                  • 479

                  #863
                  Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

                  Sellepärast küsisingi, et NL100 saab praegu pühadest saati vabalt 15 lauda iga päev mängida nende kriteeriumite järgi. Ei suuda kuidagi laudu vähemaks võtta, kui nii palju tohmaneid pakutakse.

                  Comment

                  • Kotkas1000
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 2305

                    #864
                    Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000


                    haha, sellel sepal vist mingi isiklik viha mu vastu. Vaatasin ta varasemaid poste:



                    ei noh, iseenesest väga hea, et keegi tige mu peale, vast saab laudades natuke tiltequityt.
                    Last edited by Kotkas1000; 04.01.14, 12:06.

                    Comment

                    • Cypher0
                      Pokkerihai
                      • Jan 2010
                      • 1512

                      #865
                      Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

                      No nagu siin öeldi, et obv mingi butthurt vend. Peale tolle xmossifiedx ei näe kedagi seal, kes sitemate regide hulka võiks kuuluda. Sinu poolt ilmselgelt wp, keep it up! :D Kahju et PTRi enam pole, mul sein oli täis taolisi kommentaare:)

                      Comment

                      • overbet
                        Pokkerihai
                        • Sep 2010
                        • 1620

                        #866
                        Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

                        Sellist tegelast, kes kõikidele regularidele meeldib, nimetatakse fishiks.

                        Comment

                        • Kakahirmutis
                          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                          • Oct 2010
                          • 7079

                          #867
                          Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

                          Algselt postitas overbet Vaata postitust
                          Sellist tegelast, kes kõikidele regularidele meeldib, nimetatakse fishiks.
                          või kui sul on väga kena DP :D

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #868
                            Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

                            Algselt postitas overbet Vaata postitust
                            Sellist tegelast, kes kõikidele regularidele meeldib, nimetatakse fishiks.
                            2014. aasta tsitaat.

                            Comment

                            • HerrJanks
                              Pokkerihai
                              • Jul 2011
                              • 3769

                              #869
                              Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

                              Ilusad tulemused viimasel ajal! Tore et oled ennast leidmas, jätka samas vaimus!

                              Comment

                              • Kotkas1000
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 2305

                                #870
                                Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

                                2013 sai selline kokkuvõttes. 3 kuud sai BE lastud järjest väga väikese volüümiga. 50K$ tablewinnings oleks soovinud aga ei läinud nii hästi. Ise süüdi. Roll kuivas kokku suve jooksul ja oktoobrist pidin pmst NL100-st pihta hakkama. Imelik on see, et see periood, kui mängisin nl200+ ja NL100 segamini, siis oli nl100 winrate väga kehva. Ise tundisn ka, kuidas nl100 lauad saavad vähem tähelepanu ja ei tee just parimaid otuseid. Nii kui kõik ülejäänud välja lülitasin, hakkas 100 jälle ilusti minema. Praegu tunnen sama asja, kui mängin 200-600. 200-s teen otsuseid kergekäelisemalt ja see ei meeldi mulle. Lahendus oleks, kui saaks lauad kuvama stacke BB-des mitte rahas.





                                Lisandub RB umbes täpselt 15K$, seega aasta kokku 55K$ eelneva välja hõigatud 60K asemel :(


                                2014 jooksul soovin ennast arendada, hakata vaikselt 6maxi proovima ja mängida korraga mitte rohkem, kui 6-l laual. Aasta lõpuks nl1k.
                                Last edited by Kotkas1000; 06.01.14, 18:39.

                                Comment

                                Working...