[NL,PL 200-1000 FR] Kotkas1000

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Ints
    Vana Tegija
    • Nov 2010
    • 1216

    #841
    Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

    owner sul nl 100 ainult ?

    Comment

    • Owner85
      Klubi Liige
      • Aug 2009
      • 2146

      #842
      Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

      Algselt postitas Ints Vaata postitust
      owner sul nl 100 ainult ?
      jah,midstakes ka mõned käed aga neid vähe!

      Comment

      • Kotkas1000
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 2305

        #843
        Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

        Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
        Et endal sihti silme ees hoida, siis mõtlesin kajastada progressi ka siin päevikus. Vast annab natuke lisamotti ja saab ikka tehtud.

        Niipalju siis sellest. Igatahes VPP-d said täis ja eesmärk täidetud. Detsember sai selline:


        Koos RB ja milestone hitiga 9K$ jämedalt.

        Jaanuaris maksimum 6 lauda up to nl600. Näis, kaua vastu pean niimoodi. 3 viimast sessi olen 6 tablenud 200-400 ja tunne on hea. Olen teinud selle paari tuhande käe jooksul regide kohta selliseid avastusi, mida poleks 12-15 tabledes kunagi arvatavsti tähele pannud. Statsid on samuti muutunud tänu sellele, varem 16/13, praegu 21/17.
        Formatiga seoses osad käed kadunud ja aasta tulemused viskan uuel astal, kui olen viitsinud starsist käed küsida ja sisse importinud. Arvan, et koos RB-ga vast 60K$ tuleb ära.
        Last edited by Kotkas1000; 31.12.13, 09:52.

        Comment

        • pastilaa
          kuum poiss
          • Apr 2009
          • 7518

          #844
          Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

          naiss!

          Comment

          • Cypher0
            Pokkerihai
            • Jan 2010
            • 1512

            #845
            Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000



            Imo katsu järgmiseks aastaks nimi ära vahetada vähemalt Kotkas100000-ks. Kui viitsid siis võiksid jah aasta graphi/tulemused limiitide kaupa ka panna. :) GL!

            Comment

            • Kotkas1000
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 2305

              #846
              Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

              Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust


              Imo katsu järgmiseks aastaks nimi ära vahetada vähemalt Kotkas100000-ks. Kui viitsid siis võiksid jah aasta graphi/tulemused limiitide kaupa ka panna. :) GL!

              TY, homme-ülehomme vast viitsin tegeleda sellega.

              Uus aasta ok alanud ja jookseme hästi. Loodame head jätku.




              Head uut aastat kah kõigile :)

              Comment

              • $Lauri$
                Õpihimuline Mängur
                • Aug 2009
                • 479

                #847
                Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

                Panin tähele, et sul silmale kergemini nähtav deck. Sai ka endal pilti nähes ära vahetatud. Edu tegemistes!

                Comment

                • timz0333
                  Pokkeritark
                  • Mar 2009
                  • 6322

                  #848
                  Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

                  hea note.

                  Comment

                  • muttaja
                    Pokkerihai
                    • Dec 2010
                    • 1965

                    #849
                    Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

                    Mis oli preflop action ja kui deep mäng on ju täiesti puudu.

                    Comment

                    • timz0333
                      Pokkeritark
                      • Mar 2009
                      • 6322

                      #850
                      Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

                      Algselt postitas muttaja Vaata postitust
                      Mis oli preflop action ja kui deep mäng on ju täiesti puudu.
                      Kui mõtled note kohta siis novelli ei ole ju mõtet kirjutada. Selline note annab sulle ilusa info fishi kohta ja 100bb julged alati TPGK bustoks minna flopis.

                      Comment

                      • Kotkas1000
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 2305

                        #851
                        Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

                        Selle note juures oluline minu jaoks see, et mis tähendab ck-min raise. Tavaliselt märgin ka stacki sügavuse, see kord ei viitsinud.
                        Action järgmine: pre fish avas, ma 3-bettisin, btn coldcallis, fish callis. Flopil võtsin riski ja ck coldcallijale ette, andes talle monsterrange. Ja läks plaanitult - btn bettis, fish callis, hero raises ja lõksid stackid flopist sisse. Flopil ck ette, et vältida olukorda, kus ma betin, btn raiseb ja fish lööb vedelaks ja foldib.
                        Last edited by Kotkas1000; 03.01.14, 20:06.

                        Comment

                        • Kotkas1000
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 2305

                          #852
                          Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

                          Pikkade notedega olen tähele pannud, et ma ei jõua neid käe ajal läbi lugeda selliselt, et sealt vajalik välja selekteerida. Osadel regidel romaan kirjas, aga käe ajal sittagi tolku ei ole sellest reaalselt. Peaks tegelikult need pikad noted eraldi läbi töötama millaski ja olulise välja võtma ja paari iseloomustavasse lausesse profilli kirja panema.

                          Comment

                          • virukunn
                            Pokkerihai
                            • Jul 2010
                            • 2036

                            #853
                            Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

                            Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                            Pikkade notedega olen tähele pannud, et ma ei jõua neid käe ajal läbi lugeda selliselt, et sealt vajalik välja selekteerida. Osadel regidel romaan kirjas, aga käe ajal sittagi tolku ei ole sellest reaalselt. Peaks tegelikult need pikad noted eraldi läbi töötama millaski ja olulise välja võtma ja paari iseloomustavasse lausesse profilli kirja panema.
                            Täpselt nii. Ma viimasel ajal olengi hakanud nii notema, et panen olukorra kirja ja siis caps lockiga taha mõned üldistavad sõnad, a-la: "olukord - KEERAB RIVERIL SD VALUE BLUFIKS" vms.

                            Comment

                            • RudiTurbo
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 4167

                              #854
                              Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

                              Ma kunagi kirjutasin päris palju notesid ja hiljem mõtlesin, et kuu jooxul ehk 2 korda kellegi vastu otsuse tegemisel kasutan neid notesi reaalselt, seega stampisin notide tegemise ajaraiskamiseks.

                              Comment

                              • Kotkas1000
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 2305

                                #855
                                Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

                                Mjauuu, 4-6tablemise viljad.


                                Kõlab imelikult, kuid ausalt öeldes tunnen ma esimest korda elus, et ma mängin tõeliselt pokkerit. Vahepeal on tunne, et isegi 6 lauda on palju. 3-4 on paras et jõuaks kõiki käsi käsi jälgida ja KÕIK otsused viimseni läbi mõelda et teha enda jaoks parim otsus.
                                Last edited by Kotkas1000; 03.01.14, 23:18.

                                Comment

                                Working...