Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000
Viiamne rida on aggro tänavate kaupa. Suht mõttetu ja pole kunagi jälginud neid. Hea, et meelde tuletasid, tegingi mõned korrektuurid hudis.
Viiamne rida on aggro tänavate kaupa. Suht mõttetu ja pole kunagi jälginud neid. Hea, et meelde tuletasid, tegingi mõned korrektuurid hudis.
5 
J
7

Comment