[NL,PL 200-1000 FR] Kotkas1000

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kotkas1000
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 2305

    #706
    Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

    Ty. Ega lihtne ei olnud, kuid vastane oli juba vana sõber ja väiksed tellid ka olemas.

    Midstakes tervitas vist parima päevaga sellel aastal, päris kindel ei ole ja vb. on üks päev veel samasse auku olnud. NL400 tuli 300 kätt ja nl600 6 kätt :P. Laudadega üsna nutune üldiselt.

    Last edited by Kotkas1000; 17.06.13, 01:08.

    Comment

    • nocaring
      Räme Fish
      • Jun 2011
      • 24

      #707
      Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

      (Rake: $-109.99)

      Comment

      • Kotkas1000
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 2305

        #708
        Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

        rake paneb puusse, jah.

        Comment

        • Kotkas1000
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 2305

          #709
          Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

          Vahest veab ka. Vastane korralik vaalapoiss. Flopi bet on väikese väärtusega, aga imo parem, kui ck-back. Arvan siiski, et vastase ranges on kõntsa, millega callib, üksjagu.

          Poker Stars $400.00 No Limit Hold'em - 7 players - View hand 2240791[/url]
          DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

          Hero (BTN): $477.60 - VPIP: 19, PFR: 16, 3B: 6, AF: 2.6, Hands: 1467158
          SB: $979.55 - VPIP: 18, PFR: 16, 3B: 5, AF: 3.2, Hands: 7513
          BB: $400.00 - VPIP: 19, PFR: 15, 3B: 7, AF: 3.0, Hands: 13337
          UTG: $342.27 - VPIP: 33, PFR: 33, 3B: 33, AF: 1.0, Hands: 9
          UTG+1: $1486.06 - VPIP: 32, PFR: 24, 3B: 11, AF: 3.7, Hands: 507
          MP: $610.30 - VPIP: 16, PFR: 12, 3B: 5, AF: 2.6, Hands: 8295
          CO: $486.90 - VPIP: 17, PFR: 13, 3B: 4, AF: 2.6, Hands: 5064

          Pre Flop: ($6.00) Hero is BTN with Q 9
          UTG raises to $11, 3 folds, Hero raises to $36, 2 folds, UTG calls $25

          Flop: ($78.00) Q 2 A (2 players)
          UTG checks, Hero bets $40.00, UTG calls $40

          Turn: ($158.00) 9 (2 players)
          UTG checks, Hero bets $116.00, UTG raises to $265.47, Hero calls $149.47

          River: ($688.94) 3 (2 players)

          Final Pot: $688.94
          Hero shows Q 9
          UTG shows T A
          Hero wins $691.74
          (Rake: $-2.80)

          Comment

          • raudtee(EST)
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 288

            #710
            Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

            Ma betiks siin 100% floppi. Vaalapoiss lähtub üldjuhul eelkõige enda handist ja betsizing on teisejärguline. Käte arv 9, olemas esialgne info, et tegemist vaalaga, aga sealt edasi reade väga kogenenud pole. Seega kui ei oleks hittunud betiks 1/3-1/4, pmst paneks selle readide saamiseks - kui vaal midagi ei hittinud võib kohe foldi saada, top paar käsi väga sageli kohe tõstavad. Aga praeguse flopi puhul betiks kindlasti 1/2psb ehk veidi isegi peale, kuna imo väga palju ikka kehvemaid käsi millega callib - imo kõik broadwayd, madalad sc, any poti kaart+x jne.

            Comment

            • Kotkas1000
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 2305

              #711
              Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

              NL400 tegi väikse jõnksu sisse. Panin kinni, kuniks tipus tagasi. 2 päeva on 200-s hea jooks olnud ja natuke veel minna. Kohe proovin uuesti NL400-600. Distsipliin ennekõike :)

              Comment

              • Kotkas1000
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 2305

                #712
                Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

                Vahepeal sai 200K kätt nl100 sellel aastal täis peale kergeid muudatusi. Tuleb välja küll enam vähem.

                Last edited by Kotkas1000; 28.06.13, 15:55.

                Comment

                • Ghost0
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1335

                  #713
                  Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

                  Kena :)

                  Comment

                  • supernova66666
                    Grinder
                    • Nov 2012
                    • 732

                    #714
                    Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

                    Kõva mees (Y)


                    E: heasmõttes:)

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #715
                      Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

                      inimprinter!

                      Comment

                      • HerrJanks
                        Pokkerihai
                        • Jul 2011
                        • 3769

                        #716
                        Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

                        Tubli :)

                        Nüüd taotle starsilt lube 48 lauda korraga mängida

                        Comment

                        • Kotkas1000
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 2305

                          #717
                          Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

                          Tnx

                          eestlased domineerivad :)

                          Comment

                          • Owner85
                            Klubi Liige
                            • Aug 2009
                            • 2146

                            #718
                            Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

                            tahaks ka pilti näha...

                            Comment

                            • Priidix
                              240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                              • Jun 2009
                              • 2839

                              #719
                              Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

                              Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                              Tnx

                              eestlased domineerivad :)
                              Nii ilus HUD!!!!!!!!!

                              Comment

                              • p0l1
                                Grinder
                                • Jan 2011
                                • 581

                                #720
                                Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

                                Mida see alumine HUDi rida näitab ? Viimane number on WTSD,% ?
                                Last edited by p0l1; 29.06.13, 19:09.

                                Comment

                                Working...