Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000
Ty. Ega lihtne ei olnud, kuid vastane oli juba vana sõber ja väiksed tellid ka olemas.
Midstakes tervitas vist parima päevaga sellel aastal, päris kindel ei ole ja vb. on üks päev veel samasse auku olnud. NL400 tuli 300 kätt ja nl600 6 kätt :P. Laudadega üsna nutune üldiselt.
Ty. Ega lihtne ei olnud, kuid vastane oli juba vana sõber ja väiksed tellid ka olemas.
Midstakes tervitas vist parima päevaga sellel aastal, päris kindel ei ole ja vb. on üks päev veel samasse auku olnud. NL400 tuli 300 kätt ja nl600 6 kätt :P. Laudadega üsna nutune üldiselt.
9 
2
A
Comment