FR peale seda, kui muutsin kõike, mida muuta andis.
Meenub, kunagi kurtsid enda mängu blindidel. Kui saladus ei ole, siis ehk kirjeldad lühidalt mida muutsid? Eriti huvitab just BB, oleneb muidugi vastastest jm sajast tegurist, aga mis vpip/pfr ja 3bet antud positsioonil on? Mul endal SB-lt rahuldav mäng, aga BB oma ikka jätab kõvasti soovida.
See kuu 10K kätt mänginud ja mingi 7-8 sotti miinust. Kooliga tegelenud ja laudadesse ei ole viitsinud trügida. Paar päeva kuu lõpuni jäänud, homme vast võtan lauad lahti ja mängiks kuu nulli. Põhimõtteliselt miinuskuud sisse lasta ei ole viisakas.
Ja homme on ideaalne merikailm. Lähen katsun ühe ära meelitada. Kell 5 on start
Nonii, täna oli viimane eksam. Pmst on selleks õppeaastaksaastaks ühel pool. Viimased 2 kuud oli paras hullumaja ja arvestades, et ma tööl otseselt ei käi, siis nende meest ees jääb üle ainult sügavalt kummardada, kes kaugõppe vormis saavad oma asjad tehtud töö ja pere kõrvalt. Eriti arvestades, et tegu inseneridega. Ei ole lihtne :)
Pokkeriga olen saanud aega tegeleda täpselt 27478 kätt alates viimasest postitatud graafikut märtsi lõpus. Mage volüüm, aga arved saab makstud :) aprillis oli kerge downer ka, nagu graafikult näha. Winrate jätkuvalt laes, NL200-sse ilusti sisse elatud ja olen omadega üldselt väga rahul :)
AGA nüüd läheb andmiseks. Selle kuu lõpuks plaan 50K kätt täis mängida (35k to go) ja juunis kuni jaanipäevani möödub tõsise töö tähe all. Praegu kalale... Nägesh.
Nonii, täna oli viimane eksam. Pmst on selleks õppeaastaksaastaks ühel pool. Viimased 2 kuud oli paras hullumaja ja arvestades, et ma tööl otseselt ei käi, siis nende meest ees jääb üle ainult sügavalt kummardada, kes kaugõppe vormis saavad oma asjad tehtud töö ja pere kõrvalt. Eriti arvestades, et tegu inseneridega. Ei ole lihtne :)
Pokkeriga olen saanud aega tegeleda täpselt 27478 kätt alates viimasest postitatud graafikut märtsi lõpus. Mage volüüm, aga arved saab makstud :) aprillis oli kerge downer ka, nagu graafikult näha. Winrate jätkuvalt laes, NL200-sse ilusti sisse elatud ja olen omadega üldselt väga rahul :)
AGA nüüd läheb andmiseks. Selle kuu lõpuks plaan 50K kätt täis mängida (35k to go) ja juunis kuni jaanipäevani möödub tõsise töö tähe all. Praegu kalale... Nägesh.
Olen isegi seda mõelnud, nõustun. Kurat endal alles hakkavad eksamid.
Nonii, täna oli viimane eksam. Pmst on selleks õppeaastaksaastaks ühel pool. Viimased 2 kuud oli paras hullumaja ja arvestades, et ma tööl otseselt ei käi, siis nende meest ees jääb üle ainult sügavalt kummardada, kes kaugõppe vormis saavad oma asjad tehtud töö ja pere kõrvalt. Eriti arvestades, et tegu inseneridega. Ei ole lihtne :)
Enda kogemusele tuginedes mõjus täiskohaga töö isegi hästi. Eksamitele ja kontrolltöödele sai nagu rohkem rõhku pandud ja keskmine hinne ka tõusis. Ma olin veel päevases õppes ja kool hakaks 14-16 ja kestis 21. Ja nii peaaegu iga päev.
Enda kogemusele tuginedes mõjus täiskohaga töö isegi hästi. Eksamitele ja kontrolltöödele sai nagu rohkem rõhku pandud ja keskmine hinne ka tõusis. Ma olin veel päevases õppes ja kool hakaks 14-16 ja kestis 21. Ja nii peaaegu iga päev.
Eks ta millegi arvelt peab tulema. Spordi tegemiseks ja muude hobide jaoks eriti sellisel juhul aega ei jääks.
Comment