[NL,PL 200-1000 FR] Kotkas1000

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Relamz
    Vana Tegija
    • Jan 2010
    • 1467

    #676
    Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

    Jõudu ja jaksu!

    Comment

    • Provoker
      Pokkerihai
      • Jan 2009
      • 3067

      #677
      Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

      Palju õnne!

      Comment

      • Cypher0
        Pokkerihai
        • Jan 2010
        • 1512

        #678
        Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

        Õnne ja edu!

        Comment

        • vapsik
          Klubi Liige
          • Apr 2009
          • 5462

          #679
          Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

          Onne

          Comment

          • hoss23
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 2551

            #680
            Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

            Õnne master !

            Comment

            • Kotkas1000
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 2305

              #681
              Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

              Aitäh, kallid inimesed. Kus te kurat teate kõik? :)

              Comment

              • Kakahirmutis
                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                • Oct 2010
                • 7079

                #682
                Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

                Üks teadis,teised ahvisid,nagu ka mina,Palju Õnne

                Comment

                • raudtee(EST)
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 288

                  #683
                  Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

                  Esiteks õnne tagant järgi!

                  FR peale seda, kui muutsin kõike, mida muuta andis.
                  Meenub, kunagi kurtsid enda mängu blindidel. Kui saladus ei ole, siis ehk kirjeldad lühidalt mida muutsid? Eriti huvitab just BB, oleneb muidugi vastastest jm sajast tegurist, aga mis vpip/pfr ja 3bet antud positsioonil on? Mul endal SB-lt rahuldav mäng, aga BB oma ikka jätab kõvasti soovida.

                  Comment

                  • Kotkas1000
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 2305

                    #684
                    Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

                    See kuu 10K kätt mänginud ja mingi 7-8 sotti miinust. Kooliga tegelenud ja laudadesse ei ole viitsinud trügida. Paar päeva kuu lõpuni jäänud, homme vast võtan lauad lahti ja mängiks kuu nulli. Põhimõtteliselt miinuskuud sisse lasta ei ole viisakas.
                    Ja homme on ideaalne merikailm. Lähen katsun ühe ära meelitada. Kell 5 on start

                    Comment

                    • p0l1
                      Grinder
                      • Jan 2011
                      • 581

                      #685
                      Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

                      Edu kalal, endal ka vaid 6k pelatud ja sümboolne. Muus osas sama lugu.

                      Proovin latikat või ussi meelitada P, E/T ilmselt.

                      Comment

                      • Kotkas1000
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 2305

                        #686
                        Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

                        Nonii, täna oli viimane eksam. Pmst on selleks õppeaastaksaastaks ühel pool. Viimased 2 kuud oli paras hullumaja ja arvestades, et ma tööl otseselt ei käi, siis nende meest ees jääb üle ainult sügavalt kummardada, kes kaugõppe vormis saavad oma asjad tehtud töö ja pere kõrvalt. Eriti arvestades, et tegu inseneridega. Ei ole lihtne :)

                        Pokkeriga olen saanud aega tegeleda täpselt 27478 kätt alates viimasest postitatud graafikut märtsi lõpus. Mage volüüm, aga arved saab makstud :) aprillis oli kerge downer ka, nagu graafikult näha. Winrate jätkuvalt laes, NL200-sse ilusti sisse elatud ja olen omadega üldselt väga rahul :)

                        AGA nüüd läheb andmiseks. Selle kuu lõpuks plaan 50K kätt täis mängida (35k to go) ja juunis kuni jaanipäevani möödub tõsise töö tähe all. Praegu kalale... Nägesh.

                        Comment

                        • inward
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 6275

                          #687
                          Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Olen isegi seda mõelnud, nõustun. Kurat endal alles hakkavad eksamid.

                          Comment

                          • Oliverk
                            Moderaator
                            • Nov 2008
                            • 3016

                            #688
                            Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

                            Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                            Nonii, täna oli viimane eksam. Pmst on selleks õppeaastaksaastaks ühel pool. Viimased 2 kuud oli paras hullumaja ja arvestades, et ma tööl otseselt ei käi, siis nende meest ees jääb üle ainult sügavalt kummardada, kes kaugõppe vormis saavad oma asjad tehtud töö ja pere kõrvalt. Eriti arvestades, et tegu inseneridega. Ei ole lihtne :)
                            Enda kogemusele tuginedes mõjus täiskohaga töö isegi hästi. Eksamitele ja kontrolltöödele sai nagu rohkem rõhku pandud ja keskmine hinne ka tõusis. Ma olin veel päevases õppes ja kool hakaks 14-16 ja kestis 21. Ja nii peaaegu iga päev.

                            Comment

                            • pikk28
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 6695

                              #689
                              Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

                              tublid olete, mis muud! Suht kõva mindset peab olema. Edu kotkas!

                              Comment

                              • inward
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 6275

                                #690
                                Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

                                Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
                                Enda kogemusele tuginedes mõjus täiskohaga töö isegi hästi. Eksamitele ja kontrolltöödele sai nagu rohkem rõhku pandud ja keskmine hinne ka tõusis. Ma olin veel päevases õppes ja kool hakaks 14-16 ja kestis 21. Ja nii peaaegu iga päev.
                                Eks ta millegi arvelt peab tulema. Spordi tegemiseks ja muude hobide jaoks eriti sellisel juhul aega ei jääks.

                                Comment

                                Working...