[NL,PL 200-1000 FR] Kotkas1000

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • redskruf
    Jube Noob
    • Nov 2010
    • 168

    #601
    Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

    Sa oled öö graafikus?

    Comment

    • raudtee(EST)
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 288

      #602
      Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

      Mis põhimõtteline muutus mängus olnud on?
      Pakun puusalt: on positsioonilt aktiivsem, kaitseb blindi enam, barreldab ise rohkem, regidele ei anna kohe alla.
      Vähemalt mulle on jäänud silma, mille kallal võiks tööd teha - st praeguseks hetkeks, siis juba areng toimunud/toimumas

      Comment

      • Kotkas1000
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 2305

        #603
        Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

        Pmst ütles raudtee kõik ära. Agressioon on võti. Varasemast 1,5 agrofactorist sai 3,5. 3bet/4bet ja cbet näitajad ka pmst topelt suurustega võrreldes varasemaga.

        Comment

        • pikk28
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 6695

          #604
          Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

          varem cbetisid 38% nüüd 76?
          muidu megagigakena graafik!

          Comment

          • Kotkas1000
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 2305

            #605
            Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

            Mitte päris, aga enam vähem jah.

            Comment

            • Cypher0
              Pokkerihai
              • Jan 2010
              • 1512

              #606
              Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

              Vaatan et sa NL5 pole biitima saanud. Ma ise küll veel NL2 praegu, aga arvan et väga suurt vahet pole neis limiitides ja kui huvi on siis võta ühendust, võin mõned näpunäited anda. Esimene kord tasuta!

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • Priidix
                240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                • Jun 2009
                • 2839

                #607
                Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

                Ilus graafik champ!

                Comment

                • cypher
                  Jube Noob
                  • Dec 2008
                  • 143

                  #608
                  Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

                  Super! :)

                  Comment

                  • Kotkas1000
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 2305

                    #609
                    Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

                    NL5 sai vandalaril külas käidud. Ning NL50 on üks väga purjus peaga mängitud HU sessioon suvalise regsi vastu, kes ownis mind nii jagu jaksas. NL2 coaching oleks päris hea mõte iseenesest.Võtan ühendust. Redskurf, jep, praegu olen lasknud öösiti kella 23-6.00 vahel.

                    Tänud kõigile ilusate sõnade eest.

                    Comment

                    • RudiTurbo
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 4167

                      #610
                      Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

                      Ma hakkasin crushima just siis kui Cbet läks 60% pealt 40% peale ning agg factor 2.5 pealt 1.2 peale :D

                      Ainuüksi nende stattide muutumisest ei saa midagi järeldada, kui Sa neid statse valedes spottides arendad, siis võivad need kõikide võitjate avg järgi täiuslikud ka olla, aga kasu pole ikka. Mõtlema peab laudades natuke lihtsalt and that's it.

                      Comment

                      • p0l1
                        Grinder
                        • Jan 2011
                        • 581

                        #611
                        Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

                        Kas nõuandjaks oli eestlane või Eesti kodakondsust mitteomav isik ?

                        Mängid täisajaga ?

                        Ilusad tulemused, edu. Tekitab kadedust ja motiveerib õppima. Endiselt on võimalik.

                        Comment

                        • Kotkas1000
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 2305

                          #612
                          Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

                          Algselt postitas p0l1 Vaata postitust
                          Kas nõuandjaks oli eestlane või Eesti kodakondsust mitteomav isik ?

                          Mängid täisajaga ?

                          Ilusad tulemused, edu. Tekitab kadedust ja motiveerib õppima. Endiselt on võimalik.
                          Nõuandja eestlane. Mängin täisajaga. Pokkeris on kõik võimalik.


                          Kuu lukus. Viimati mängisin laupäeval ja see sess ajas üsna tilti. Krt, kool läheb üha keerulisemaks ja see nädal olen põrunud kahes eksamis - peab vist lõpuks õppima hakkama. Vana pea ei võta enam kinni kõike nii hästi, kui võiks.

                          Ootan jätkuvalt, millal ma ükskord kuu lõikes üle EV jooksen :P. Reedel alustan taas grindiga.

                          Comment

                          • bluelite
                            Vana Tegija
                            • Nov 2010
                            • 1190

                            #613
                            Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

                            Kena graafik!

                            Comment

                            • p0l1
                              Grinder
                              • Jan 2011
                              • 581

                              #614
                              Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

                              Tänud vastamise eest.

                              Omal on ka kool kinni hoidnud üsna pikalt pokkeri kõrvalt. Eksameid on 1 jäänud vaid õnneks ja selle kauplesin ka suve peale, kui lauad võiks sitemad olla.

                              Comment

                              • HerrJanks
                                Pokkerihai
                                • Jul 2011
                                • 3769

                                #615
                                Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

                                wp, kadedaks teed :)

                                Comment

                                Working...