[NL,PL 200-1000 FR] Kotkas1000

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • fyte
    Pokkerihai
    • Jun 2010
    • 3378

    #586
    Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

    Ega see ei ole ju ometi ainus võimalus potti võita, et 2pr+ hittida. Pole küll filterdanud, aga 99% kindel, et valdav osa potte võidetud ilma showdownita, kui IP 3beti callin. Või siis on 6max ja FR tõesti nii erinevad mängud..

    Comment

    • pikk28
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 6695

      #587
      Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

      seda küll, aga barreldaja vastu on ikka sitt mängida ju, eriti sellise tüübi vastu

      Comment

      • Cypher0
        Pokkerihai
        • Jan 2010
        • 1512

        #588
        Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

        Imo regi käest sa ei saa stacki kaugeltki mitte iga kord kui oma 2pr+ hitid, ja iga kord ei ole see 2pr sul parim käsi ka showdowniks, praegu ntx. Fishi vastu oleks mõistlik callida, maksab rohkem pasaga välja sulle.

        E: Siis võib obv, kui on tugevalt põhjust arvata, et saad poti piisavalt tihti ilma showdownita kätte.
        Last edited by Cypher0; 30.08.12, 13:56.

        Comment

        • vsiu100
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4253

          #589
          Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

          Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
          Ok, ma lähtusin sellest loogikast, et mu mäletamist mööda 1:20 me hitime 2pair or better. Meil 5bb callida, et võita võimalikud 100+bb, seega pidasin kasumlikuks callida see väike 3bet. Ei klapi mu mõte?
          klapiks kui ta sulle iga kord terve stacki ära maksaks.

          Comment

          • RudiTurbo
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 4167

            #590
            Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

            Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
            Ok, ma lähtusin sellest loogikast, et mu mäletamist mööda 1:20 me hitime 2pair or better. Meil 5bb callida, et võita võimalikud 100+bb, seega pidasin kasumlikuks callida see väike 3bet. Ei klapi mu mõte?
            Parem on mõelda nii, et sellise sizingu juures võid Sa 3.5 foldi teha, enne kui pead tema 7bb'se 3Beti ära võitma, et BE olla.
            Minu 30% kanti jääva BTN steali juures jätab see mulle pmst 8% range, millega pean vastu võitlema, et ma tema 3bettide vastu kaotajaks ei jää, see on juba päris tugev range ja kergesti mängitav. Sealhulgas on siis ka palju lihtsalt Ace high ja King high käsi, mida kasutame 4Bet bluffideks ning ultra tugev range, mis toob meile enamgi kui need 14 bb'd.

            Kuna enamus 3Bette on ikkagi täielik crap, siis ei saa Sa arvestada, et Sa kaugeltki 50% kordadest mingi stacki kättesaamisest hittimise puhul mõelda saad.

            Comment

            • muttaja
              Pokkerihai
              • Dec 2010
              • 1965

              #591
              Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

              Mulle meeldib heita sellises situatsioonis kiire pilk villase WSWSF näitajale. Ehk kui villane on miski pussy, siis callin any2.

              Comment

              • Kotkas1000
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 2305

                #592
                Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

                Korralik palavik, köha-nohu ja valus otsmik on mind paariks päevaks rivist välja võtnud. Eile natuke mängisin aga täna on tervis nii sant, et ei kannata kohe midagi teha. Rsk, ma loodan, et mingi vahva põskkoopa põletik vms. kallal ei ole. See valu otsmikus teeb natuke murelikuks küll. Kui homme paremaks ei ole läinud, siis peab vast perearstile minema ennast näitama igaks juhuks. Kuna haigena peale raamatute lugemise midagi muud teha ei kannata, siis võtsingi ette Trifiidide päeva. Krt, see on nuts raamat. Parim lugemine üle aastate. Teine asi, millega sain hakkama voodist tõusmata, oli selle http://www.1a.ee/arvutitehnika/LCD_m...u2711/7710709/ asja tellimine. Krt, vaagisin tükk aega, kas võtan 30" või 27" aga otsustasin ikkagi lõpuks 27" kasuks. Teiseks monitoriks jääb mind siiani väga hästi teeninud samsungi 22". Uus monitor sai ostetud ajendatuna sellest, et ma avastasin, kuidas tiles mängides paneb lauas toimuvat oluliselt paremini tähele kui cascades või stackis mängides. kuna 22" mahutas normaases suuruses ainult 6 lauda, siis saigi uus monitor ostetud. Sellega peaks saama kenasti 9 lauda tiles mängida ja lisaks lobbyd, hemid ja muu tähelepanu endale võttev on kõik teisel monitoril. Paari päeva pärast peaks saabuma ja loodan, et dual molude set uppimine laabub sujuvalt.

                Comment

                • Mrt1989
                  Grinder
                  • Mar 2010
                  • 999

                  #593
                  Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

                  kiiret paranemist sulle ja see monitor on tõesti väärt ost.

                  Comment

                  • KristjanLaas
                    Pokkeritark
                    • Oct 2009
                    • 6450

                    #594
                    Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

                    kuidas saab ilma paanikahoogudeta erineva suurusega monitore üksteise kõrvale osta?

                    Comment

                    • Kotkas1000
                      Pokkerihai
                      • Nov 2009
                      • 2305

                      #595
                      Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

                      Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                      kuidas saab ilma paanikahoogudeta erineva suurusega monitore üksteise kõrvale osta?
                      On see tõesti nii õudne? Ise mõtlesin, et äkki keeraks vertikaali 22"-se.

                      Comment

                      • -andres-
                        Moderaator
                        • Oct 2008
                        • 4546

                        #596
                        Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

                        Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                        kuidas saab ilma paanikahoogudeta erineva suurusega monitore üksteise kõrvale osta?
                        Sellistest asjadest ei räägita pokkerifoorumis.
                        www.lapsemure.ee vms ja onu Ülo peaks aitama üle saada raskustest, mis sind vaevavad Kristjan :D.

                        Comment

                        • Kotkas1000
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 2305

                          #597
                          Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

                          Nii palju siis lubadusest päevikut tihedamini updateda :)

                          ega siin miskit erilist rääkida ei olegi. Aasta lõpp oli suht tavaline, paar kilo plussi keskmiselt ja sain hakkama. Aasta alguses teginpaari tunnise sessi ühe hullult biitiva pokkersõbraga ja loeti sõnad peale ning juuriti mõned lekked välja. Mängustiil sellest päevast alates kapitaalselt muutunud ja tulemus siin:



                          Edasine plaan on veenduda, et tegu pole juhusliku hiiteriga ja siis millaski proovida jälle ülesse tagasi liikuda. Viimased 13 kuud ei ole EV joont biitinud mitte ükski kuu. Muutub juba üsna huvitavaks ja ootan huviga, millal see pull lõpeb. Suht muserdav on kogu aeg päevast päeva, aastast aastasse olla väljatõmmatava tola nahas :P. Aga noh, elame üle :)

                          Comment

                          • HerrJanks
                            Pokkerihai
                            • Jul 2011
                            • 3769

                            #598
                            Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

                            soliidne graafik, silm puhkab :)

                            Comment

                            • pastilaa
                              kuum poiss
                              • Apr 2009
                              • 7518

                              #599
                              Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

                              printer!

                              Comment

                              • Roomet
                                FPP Pro
                                • Dec 2009
                                • 211

                                #600
                                Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

                                Mis põhimõtteline muutus mängus olnud on?

                                Comment

                                Working...