Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000
Ega see ei ole ju ometi ainus võimalus potti võita, et 2pr+ hittida. Pole küll filterdanud, aga 99% kindel, et valdav osa potte võidetud ilma showdownita, kui IP 3beti callin. Või siis on 6max ja FR tõesti nii erinevad mängud..
Ega see ei ole ju ometi ainus võimalus potti võita, et 2pr+ hittida. Pole küll filterdanud, aga 99% kindel, et valdav osa potte võidetud ilma showdownita, kui IP 3beti callin. Või siis on 6max ja FR tõesti nii erinevad mängud..

Comment