Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000
Kotkas, seda ma üritangi selgeks teha, et siit sa ei saa reeglina adekvaatset vastukaja. Enamus vastukajast tuleb NL25 regsidelt, 2007 aasta prodelt ja Bentley Musanne tüüpi tegelastelt. Sa oled juba nii kõrgel limiidis imho, et pädevat vastukaja avalikust foorumist ei saa.
E: käsi postita loomulikult edasi, kaasa on alati hea mõelda
Kotkas, seda ma üritangi selgeks teha, et siit sa ei saa reeglina adekvaatset vastukaja. Enamus vastukajast tuleb NL25 regsidelt, 2007 aasta prodelt ja Bentley Musanne tüüpi tegelastelt. Sa oled juba nii kõrgel limiidis imho, et pädevat vastukaja avalikust foorumist ei saa.
E: käsi postita loomulikult edasi, kaasa on alati hea mõelda
T
8
7 
Comment