[NL,PL 200-1000 FR] Kotkas1000

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #541
    Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

    öäk! kindlat meelt!

    Comment

    • Kotkas1000
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 2305

      #542
      Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

      Algselt postitas Hullapple Vaata postitust
      Esimeses kaes, kus AA. MIks turnis selline pisike bet? vastane loose passive, flop kordineeritud, ise panustaks juba flopis vahe suuremalt. Muidu jah....sick run, well played.
      Nõus 100%.

      Kõigile suur aitäh õlale patsutamise eest.
      Last edited by Kotkas1000; 24.08.12, 10:08.

      Comment

      • vapsik
        Klubi Liige
        • Apr 2009
        • 5462

        #543
        Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

        Kehvalt mängid ikka. Varsti näeme NL25s.

        Comment

        • Kotkas1000
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 2305

          #544
          Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

          Algselt postitas vapsik Vaata postitust
          Kehvalt mängid ikka. Varsti näeme NL25s.
          Tahaks küll, aga näed, ei lasta :)

          Täna esimene AI olukord. Floppi nägin, siis hakkas käsi juba punase ristiga kastikese poole liikuma. Õnneks oli seekord tegu väikese starsi poolse trollimisega.

          Poker Stars $200.00 No Limit Hold'em - 5 players - View hand 1867614
          DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

          UTG: $107.61 - VPIP: 19, PFR: 15, 3B: 0, AF: Infinity, Hands: 27
          CO: $200.00 - VPIP: 14, PFR: 12, 3B: 5, AF: 4.1, Hands: 17252
          BTN: $80.00 - VPIP: 17, PFR: 16, 3B: 7, AF: 5.1, Hands: 4970
          Hero (SB): $200.00 - VPIP: 20, PFR: 17, 3B: 6, AF: 2.6, Hands: 874793
          BB: $207.82 - VPIP: 19, PFR: 15, 3B: 5, AF: 2.2, Hands: 4731

          Pre Flop: ($3.00) Hero is SB with Q Q
          2 folds, BTN raises to $5, Hero raises to $14, 1 fold, BTN raises to $80, Hero calls $66

          Flop: ($162.00) 2 J 3 (2 players)

          Turn: ($162.00) 5 (2 players)

          River: ($162.00) A (2 players)

          Final Pot: $162.00
          BTN shows J J
          Hero shows Q Q
          Hero wins $159.20
          (Rake: $2.80)


          Kell 17 teen järgmise sessi. Vast saame pidama kuidagi moodi.

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #545
            Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

            viimase käe kohta - selgusetuks jääb, kuidas sellises lauas pikas perspektiivis normaalset winrate näidata, kui sa just phil ivey ei ole?

            Comment

            • pikk28
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 6695

              #546
              Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

              terane pliiats oled pastiiiila

              Comment

              • HerrJanks
                Pokkerihai
                • Jul 2011
                • 3769

                #547
                Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

                Sirvisin need eelmised käed läbi ja panin samuti tähele et paljude laudade puhul ei paista table selection parim olevat

                Comment

                • Pumper
                  Klubi Liige
                  • Mar 2009
                  • 2359

                  #548
                  Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

                  Päeval mängides nl200 ei saakski laudade valik vägahea olla.

                  Comment

                  • Maxi
                    Pokkerihai
                    • Nov 2010
                    • 1849

                    #549
                    Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

                    Ma küll tean midstakes´ist sama palju kui siga lendamisest, aga imo on mõned käed päris küsitavad. Eriti kuna Hero ei ole enda reade lahti seletanud.

                    Äkki tasuks mõelda coachi peale kes vähemalt käed üle vaataks? Vähemalt teaks siis, et ei mängi halvasti näiteks.

                    Comment

                    • qbj0hn
                      Auk on auk. FAKT!
                      • Nov 2008
                      • 7091

                      #550
                      Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

                      Algselt postitas Maxi Vaata postitust
                      Ma küll tean midstakes´ist sama palju kui siga lendamisest, aga imo on mõned käed päris küsitavad.
                      Enamus käed ju coolerid/setupid või siis nothing you can do olukorrad.

                      Comment

                      • pastilaa
                        kuum poiss
                        • Apr 2009
                        • 7518

                        #551
                        Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

                        Algselt postitas Maxi Vaata postitust
                        ...
                        Mingi mikro-annus enesekriitikat võiks ikka olla. Mis takistaks selliseid poste tegemast.

                        Comment

                        • Maxi
                          Pokkerihai
                          • Nov 2010
                          • 1849

                          #552
                          Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

                          no mai tea, kui see A9s draw flopis shoveda või 4bet call TT on 100%+ EV siis well played ja ei ole midagi teha.

                          minu point on see, et kui siin igasugused täiesti küsitava väärtusega hand evaluationit pakutakse, siis ma ei tea. äkki oleks mõistlik kasutada see 1-2 bi´d selle peale, et keegi pädev asja üle vaataks

                          Comment

                          • qbj0hn
                            Auk on auk. FAKT!
                            • Nov 2008
                            • 7091

                            #553
                            Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

                            Historyt ei tea siis ei oska midagi öelda eriti.
                            Starsis HS mänge vahel railides on ka siuke tunne, et kõik julmalt spewivad lihtsalt ja random kätega minnakse bustoks. Reaalsuses ei tea see railija mitte mütsigi historyst jne ja täiesti pime analüüs.

                            Comment

                            • hoss23
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 2551

                              #554
                              Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

                              Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                              Historyt ei tea siis ei oska midagi öelda eriti.
                              Starsis HS mänge vahel railides on ka siuke tunne, et kõik julmalt spewivad lihtsalt ja random kätega minnakse bustoks. Reaalsuses ei tea see railija mitte mütsigi historyst jne ja täiesti pime analüüs.
                              +1

                              Comment

                              • Kotkas1000
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 2305

                                #555
                                Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

                                Olen nõus, et osad lauad on tõesti kehvakesed. Päeval mängides ei ole laudade valik parim ja tihti peab ka passiivse 30/8 fishi ette võtma. Kuigi ma mingi aja pärast ikkagist quitin ära sellised lauad, kui näen, et härra on rahaga kitsi. Võimalik, et fish juba läinud ja ma ei ole kohe tähele pannud ja läheb kogemata uuele orbiidile. kahju, et PTR enam ei toimi, sellest oli suur abi. Aga üldiselt on see hea tähelepanek ja ma katsun edaspidi paremaid laudu sebida.

                                Maxi, need käed ma siia selle pärast postitasingi, et saada mingit subjektiivset vastukaja. TT käes oli vastaseks minu silmis spewitarist reg *Feorian777*, vaatasin, et käe juurde olen kirjutanud 3betiks 11%, praegu hemist kontrollides selgus, et see on üldsegi 18%!!! blindidelt. Ta tegi seda juba mitmes kord see sessioon ja otsustasin rünnata. Nüüd ongi küsimus, et kas 4bet või flat? Kuna oleme IP, siis äkki ongi flat parem? Ootaks arvamusi.

                                A9s käes ma ei oskagi ise midagi öelda. OOP drawsid chaseda chk-callides ei tundu ka parim plaan olema. Arvan, et agro reg võib seal donkbeti raiseda üsna suure rangega ja minu chk-r näib üsna tugev. Seega usun, et meil on mingi fold equity siiski olemas. Mis arvate?
                                Coachi suhtes on sul tuline õigus. Ega mu longterm 4bb/100 ei ole mingi näitaja ja coachingut oleks vaja enda arendamise mõttes igal juhul. Olgu öeldud, et ma vaikselt vaatan ringi ja tegelen asjaga.

                                Comment

                                Working...