[NL,PL 200-1000 FR] Kotkas1000

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VinQbator
    FPP Pro
    • Dec 2008
    • 214

    #271
    Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

    Aga huvitav jah, et päris palju foorumi rahvast just hiljuti nl100 jõudnud. Juhus?

    Comment

    • noname
      Purjus foorumlaste kaitseingel :P
      • Oct 2009
      • 2366

      #272
      Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

      Algselt postitas Rage Vaata postitust
      ei tea jah.. leits jookseb ka veel nigu noor jumal.. ei tea millal tal ükskord see doomswitch peale tuleb;-D
      Lol
      Ta viskas graafiku oma päevikusse - On oodata leitsi swingi

      Sorry OT pärast kotkas.
      edu!

      Comment

      • Kotkas1000
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 2305

        #273
        Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

        Täna oli see päev, kui sain Supernova 5 tärni endale. Vähemalt boonuste näol peaks kasum kosuma hakkama nüüdest :D

        ebausust lisan veel tänase päeva graafiku ka ja loodan, et starsi head doomswitchmaster lülitab nupud natukeseks ajaks teisele rezhiimile. Paar vastikut beati ka, aga läks siiski õnneks.

        Comment

        • Tigrano
          Administraator
          • Oct 2008
          • 7614

          #274
          Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

          Tärnid peale ja lauda :)

          Comment

          • nomerlot
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 2233

            #275
            Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

            Mis see Starsi Supernova rakebacki-protsentides väljendatuna on?

            Comment

            • hoss23
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 2551

              #276
              Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

              Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
              Mis see Starsi Supernova rakebacki-protsentides väljendatuna on?
              28%-35%

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #277
                Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

                kas sa turnis kontroll check raise ka teed?

                Comment

                • lenC
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 6440

                  #278
                  Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

                  Algselt postitas hoss23 Vaata postitust
                  28%-35%
                  Kust sa need numbrid võtsid?


                  kotkas saab järgmine aasta 46% rb-i, kui teeb nt 300k vppd, siis 49% etc, see aasta, kui ta ühtegi muud milestone'i ei tee, siis kokku 36%

                  Comment

                  • nomerlot
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 2233

                    #279
                    Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

                    Algselt postitas lenC Vaata postitust
                    Kust sa need numbrid võtsid?


                    kotkas saab järgmine aasta 46% rb-i, kui teeb nt 300k vppd, siis 49% etc, see aasta, kui ta ühtegi muud milestone'i ei tee, siis kokku 36%
                    Kui PS Supernova nii hea lisa on, miks siis näit. ranka ja patrick Starsist ära kolisid, nemad ju peaks olema võimelised seda levelit saavutama...

                    Comment

                    • hoss23
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 2551

                      #280
                      Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

                      Algselt postitas lenC Vaata postitust
                      Kust sa need numbrid võtsid?


                      kotkas saab järgmine aasta 46% rb-i, kui teeb nt 300k vppd, siis 49% etc, see aasta, kui ta ühtegi muud milestone'i ei tee, siis kokku 36%
                      Krt võtsin mingilt teiselt lehekljelt, aga näib et valed
                      Tänud

                      Comment

                      • lenC
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 6440

                        #281
                        Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

                        Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
                        Kui PS Supernova nii hea lisa on, miks siis näit. ranka ja patrick Starsist ära kolisid, nemad ju peaks olema võimelised seda levelit saavutama...
                        Mina ei oska sellele vastata. Aga mainiksin ära, et see aasta tehti VIP-programm osaliselt ümber, lisati stellarid, 100k milestone ja minu teada tehti teised milestoned suuremaks(võibolla mitte kõik kokku, aga vähemalt esimesed), ehk RB on nüüd suurem kui aasta tagasi, kust hossi antud %-d võivad pärineda.

                        Comment

                        • pastilaa
                          kuum poiss
                          • Apr 2009
                          • 7518

                          #282
                          Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

                          Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
                          Kui PS Supernova nii hea lisa on, miks siis näit. ranka ja patrick Starsist ära kolisid, nemad ju peaks olema võimelised seda levelit saavutama...
                          Ei ole küll nemad, aga eeldan, et vastus sama: parem RB ei kaalu üle softimat mängude taset.

                          Comment

                          • nomerlot
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 2233

                            #283
                            Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

                            Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                            Ei ole küll nemad, aga eeldan, et vastus sama: parem RB ei kaalu üle softimat mängude taset.
                            ok, PKR on kindlasti softim, aga palju FTP softim on... eks targemad teavad mis teevad.

                            Comment

                            • lenC
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 6440

                              #284
                              Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

                              FTP on ka päris kindlasti softim kui võrrelda sama mängijat mõlemas toas, ei viitsi näiteid otsida momendil :( . Põhjus see, et FTP-s ei saa paljud head starsi regid rakebacki ja sellepärast nad ongi starsis sunnitud mängima. Loomulikult see tasemevahe nendes kahes toas pole võrreldavgi näiteks Starsi ja PKR-i tasemevahega.

                              edit: ja kõik, kes suudavad SNE teha, on ka ilmselgelt Starsis

                              Comment

                              • Kotkas1000
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 2305

                                #285
                                Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

                                Mängude pehmusest rääkides soovitan vaada Dragthebar.com lehelt DiscoBisco NL100 õppevideo mõlemat osa. Salvestatud paar kuud tagasi. Mängitud FTP-s ja solid rege (vähemalt statside järgi) on igas lauas max 3-4, ülejäänud loosepassiv fishid ja 1 megavaal ka. 3-bettimist ei toimugi praktiliselt selles kokku 2 tunnises videos. Starsis iga paari käe tagant keegi 3-betib lauas ja mäng tundub oluliselt karmim.

                                Comment

                                Working...