[NL,PL 200-1000 FR] Kotkas1000

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kotkas1000
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 2305

    #226
    Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

    Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
    Mega kiirelt oled arenenenud, nimekaim!
    Avaldan saladuse, et selle "arengu" taga on suhtelisel agressiivne BR management (seda utsitab tegema ka Blue systemi autor) ja hea õnn. Teoreetilise poole arendamisega olen tegelenud nii vähe, et piinlik lausa. Theroy and practice siiani lõpuni lugemata, sama lugu Blue Systemiga. Mindseti olen selle eest 2 korda läbi lugenud aga ikka tolku pole.

    Mängupraktika, heade regide pidev jälgimine ja Pastilaaga tehtud sessid ja soovitused on mind aidanud edasi ainult. Samuti loen muidugi hoolga nii selle foorumi kui ka 2+2 strateegiapostitusi ja üritan kaasa mõelda, kuigi ise head nõu anda ei oska.
    Last edited by Kotkas1000; 17.07.10, 13:29.

    Comment

    • Kotkas1000
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 2305

      #227
      Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

      Kuna kuulõpp läheb tihedaks, siis mängimiseks aega enam väga ei jää. Vb tuleval nädalavahetusel teen veel ühe pikema sessi, aga rohkem ei jõua vist. Kuu eesmärk oli 3500$ koos boonustega ja peab tõdema,et vaatamata suht rõvedale downswingile kuu alguses on see 3,5k$ koos. Kuna eesmärgid peavad suured olema, siis järgmine kuu ei jää muud üle, kui 5K$ profitit üritada toota.

      Juuli graafik siiamaani:




      Pakkusin ennast vahepeal appi mõnele mikros maadlejale. Leidsin ühe õnnetu, kes juba 300k kätt nl10 ja break even. Esimesed ühissessid on tehtud ja mäng on juba minu silmis tunduvalt parem. Seda näitavad ka tulemused õnneks. Kui tal on huvi, siis las avaldab enda nime ise siin.
      Kui ta enam abi ei vaja, siis võtan privaboxist järgmise kodaniku ja üritan samuti aidata. Privasid tuli palju, aga kahjuks kõiki aidata ei jõua kuid loodan, et 2-3 inimest saaks veel ette võtta lähinädalatel.
      Ja sellel reedel katsun siis selle lubatud video ka lõpuks ära teha.

      Comment

      • Pahvak
        Pastilaa?? Ei!
        • Dec 2008
        • 4431

        #228
        Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

        Oo, kena profit.

        Kui mugavalt sa ennast 3bet potides tunned? Ja kust raha sinu arust tuleb, kas regularidelt või heast tableselectist?

        Edu edaspidigi.
        Fullstacks have more fun.

        Comment

        • Kotkas1000
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 2305

          #229
          Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

          Tabelselecting on põhiline. Üritan jälgida Hr. Pastilaa õpetussõnu selles osas - ma ei istu lauas, kui minust paremal käel 3 kohta ei istu vähemalt 1 50bb deep fishi. Teen uusi laudu pidevalt ja üritan fishidega HU olla. Minu HU mäng on õudne muidugi, aga õnneks fishide mäng on õudus kuubis.


          3-betted pottidga on asi see, et tunnen ennast mugavalt, kui on head readid.


          Hea näide on üks täna mängitud käsi, kus talitasin ainult readide toel ja ei eksinud. Usun, et esmapilgul tundub spewi, aga näed - töötab.

          4-beti PF callisin ainult selle pärast, et mehe kohta on read: "4-betib squeezi ülilightilt, kui ei hiti, siis 1/2 pot c-bet, kui hitib, siis 3/4 pot c-bet"

          Ja täna, kõmaki - vend jälle 4-betib mind. Tema varajane positsioon on ebaoluline, kuna utg-MP2 avab võrdselt.

          Poker Stars $100.00 No Limit Hold'em - 8 players
          The Official 2+2 Hand Converter Powered By DeucesCracked.com

          BTN: $102.70
          SB: $100.00
          BB: $100.00
          UTG: $68.10
          UTG+1: $102.50
          MP1: $118.25
          MP2: $83.00
          Hero (CO): $121.75

          Pre Flop: ($1.50) Hero is CO with 9 9
          UTG calls $1, 1 fold, MP1 raises to $4, 1 fold, Hero raises to $12, 4 folds, MP1 raises to $27, Hero calls $15

          Flop: ($56.50) T 7 T (2 players)
          MP1 bets $29.00, Hero raises to $94.75, MP1 folds

          Final Pot: $114.50
          Hero wins $111.50
          (Rake: $3.00)
          Last edited by Kotkas1000; 21.07.10, 11:11.

          Comment

          • Pahvak
            Pastilaa?? Ei!
            • Dec 2008
            • 4431

            #230
            Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

            Huvitav. Kui mul read, et 4betib liiga palju, siis ma pigem 5b shoven preflop, sest 4bete ma üldse ei armasta callida (va monsteriga fishi vastu).
            Fullstacks have more fun.

            Comment

            • -andres-
              Moderaator
              • Oct 2008
              • 4546

              #231
              Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

              Kõik tore, kuid mis põhjusega 99'ga 3betid IP?

              Comment

              • Kotkas1000
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 2305

                #232
                Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

                No ma oleks siin bettinud siin any two-ga (sõna otseses mõttes, kas või 27o-ga). Just selle readi pärast.
                Kuigi jah, natuke mõeldes, oleks 99-ga callida ja setmineda rohkem +ev vist.

                Minu arusaamise järgi 5-bet shovega see häda, et ma ei saa siit elus sitema käega calli vist. Samas callides 4-beti ta põrutab flopil igal juhul barreli. Kuna read oli olemas betsize kohta, siis sain rahuliku südamega ise shoveda.

                Kuna olen fish, siis mu mõttekäigud võivad olla väga põõsastes. Selle jaoks ongi õnneks foorumid, et saada siit asjalikku tagasisidet. Ehk ühesõnaga, kommenteerige mu mõttekäiku :)

                Comment

                • Pahvak
                  Pastilaa?? Ei!
                  • Dec 2008
                  • 4431

                  #233
                  Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

                  Ma ei usu, et regulari on +EV setmineda, kuna ta avab laialt, siis tal nagunii midagi pole. -andres- mõtles vast positsioonis ülemängimist.

                  Tõsi 5b shovedes ma ei loodagi calli nõrgemalt, aga loodan fold equityile. Kui mind callitakse, siis 99-ga on mul 33% equityt (AK,JJ+). Tegin mingi EV arvutuse ka ja peaks piisama kui villaini 4bet ranges on 60% folditavat kraami. 60% vist isegi natuke palju. Ei viitsi pead vaevata. :)

                  badvariance blogis oli ka kunagi mingi jutt PP-de ja Axs-ga 5bet shippimisest kui sa "tead", et villain 4b lightilt. Aga ma ei leia seda enam. :(

                  Ja standard see kindlasti mul pole.

                  P.S. Praegu oli sul muidugi super read, aga mul tavaliselt pole.
                  Fullstacks have more fun.

                  Comment

                  • Tigrano
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 7614

                    #234
                    Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

                    Nende vastu, kes 4betivad lightilt või isegi 3betivad mega palju, peaks shovemine iga poketiga põhimõtteliselt kasumlik olema, isegi 3beti peale juba osad prod shovevad 4beti asemele iga poketiga, sest ei ole väga vahet kas sul on seal JJ-22 näiteks, kui vastane callib nii või naa shove aa, kk, qq, ak, aqs jne ehk mingi 25-30% rangest ja ülejäänud kaartidega enamus ajast ehk umbes 70% foldib shovele, siis fold equity on nii suur, et see move peaks muutuma kasumlikuks. Ning isegi kui callivad, siis meie väiksel poketil on võimalus 30% võita, näiteks ak, aqs vastu või siis suckoutides :)

                    4beti callimist ei kujuta küll ette ehk ainult kk või aa seda teha, eriti 99 või mingi muu käega, isegi kui peaks olema mingi read, sest boardi tulevad tihti ülekaardid ja väga raske on seal ikka siis shoveda või mis iganes, sest kunagi ei tea ju millele ta võib pihta saada seal oma light 4betiga jne.... parem ikka kohe shoveda ja tihti dead money ära koristada.

                    edit: isegi 3beti callimine ju nutune teema, rääkimata siis 4beti callimisest.

                    Comment

                    • Spewmonkey
                      Seina Augustaja
                      • Oct 2008
                      • 2293

                      #235
                      Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

                      Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
                      4beti callimist ei kujuta küll ette ehk ainult kk või aa seda teha, eriti 99 või mingi muu käega, isegi kui peaks olema mingi read, sest boardi tulevad tihti ülekaardid ja väga raske on seal ikka siis shoveda või mis iganes, sest kunagi ei tea ju millele ta võib pihta saada seal oma light 4betiga jne.... parem ikka kohe shoveda ja tihti dead money ära koristada.

                      edit: isegi 3beti callimine ju nutune teema, rääkimata siis 4beti callimisest.
                      See on halb imo. Info tuleb panna olulisuse järjekorda. Kõige olulisem ei ole siin käes light 4bet, vaid konkreetne read. Kuna konkreetne read on antud, siis tuleb eeldada, et see on tõsi, mitte "aga äkki ikka sai pihta". Postflop edge peaks sellises olukorras suurem olema kui preflop oma.
                      Last edited by Spewmonkey; 23.07.10, 00:27.

                      Comment

                      • Pahvak
                        Pastilaa?? Ei!
                        • Dec 2008
                        • 4431

                        #236
                        Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

                        4bet potis on tavaliselt väga raske mingit edge leida, sest stack to pot ratio on madal.
                        Fullstacks have more fun.

                        Comment

                        • Kotkas1000
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 2305

                          #237
                          Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

                          Tänan kõiki tagasiside eest.
                          Ma pean ülesse tunnistama, et ma olen üks suur ****, kuna ei ole siiani saanud tehtud lubatud videot. Isegi aega on nagu olnud, aga ei ole pealehakkamist.

                          Suutsin esmaspäeval haigeiks jääda ja ikkagi suure portsu käsi läbi mängida, nii et see paar posti tagasi tehtud kuu kokkuvõtte on tiba enneaegne saanud. Aga praeguseks on lõpp selle kuuga ja üritame uuesti.
                          Eelmises postis mainisin, et järgmise kuu profiti eesmärk on 5K$, aga praegu läks nii, et tegin selle ette ära juba see kuu. Nüüd järgmine kuu ei teagi, kuhu latt seada, aga võtan eesmärgiks siiski 5K$ veelkord korrata.

                          Ametlikult tänase päeva kursiga koos boonustega sai juuli selline:

                          Cashi profit: 4606$
                          Boonused: 956$
                          Kokku: 5562$

                          Pean vist rahul olema. Ja ülla, ülla - winrate on arvestatav ainult € laudades (4BB/100), $ omades kusine 1BB/100 nagu ta oli ka NL50 mul.

                          Comment

                          • Rage
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 6853

                            #238
                            Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

                            unreal... tore et hästi läheb.. suudaks ma ka midagi ligilähedastki saavutada, mul kuu kasum alla 1k

                            Comment

                            • Kotkas1000
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 2305

                              #239
                              Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

                              Algselt postitas Rage Vaata postitust
                              unreal... tore et hästi läheb.. suudaks ma ka midagi ligilähedastki saavutada, mul kuu kasum alla 1k
                              Anna volüümi, küll ta tuleb

                              Comment

                              • Ahangama
                                Klubi Liige
                                • Jul 2009
                                • 615

                                #240
                                Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

                                Väga silmapaistev! Pinguta ja tee video ka ikka ära, kasvõi nl50

                                Comment

                                Working...