[NL,PL 200-1000 FR] Kotkas1000

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kotkas1000
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 2305

    #136
    Re: Kotkas1000 - NL50 nr.4 pöörlevaga kalu kollitamas.

    Ütleme nii, et ei ole olemas halba ilma heata. Kaardijumal näitas täna oma teist palet :D




    Ühtlasi ka päeva rekord. Amen.
    Last edited by Kotkas1000; 01.06.10, 22:12.

    Comment

    • cypher
      Jube Noob
      • Dec 2008
      • 143

      #137
      Re: Kotkas1000 - NL50 nr.4 pöörlevaga kalu kollitamas.

      Peab meeldima

      Comment

      • noname
        Purjus foorumlaste kaitseingel :P
        • Oct 2009
        • 2366

        #138
        Re: Kotkas1000 - NL50 nr.4 pöörlevaga kalu kollitamas.

        Is niiice.

        Comment

        • pikk28
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 6695

          #139
          Re: Kotkas1000 - NL50 nr.4 pöörlevaga kalu kollitamas.

          is very nice!

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #140
            Re: Kotkas1000 - NL50 nr.4 pöörlevaga kalu kollitamas.

            Kena värk!

            P.S. ise eelistan pea alati voblereid .

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #141
              Re: Kotkas1000 - NL50 nr.4 pöörlevaga kalu kollitamas.

              nl50 see graph?

              Comment

              • Kotkas1000
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 2305

                #142
                Re: Kotkas1000 - NL50 nr.4 pöörlevaga kalu kollitamas.

                Algselt postitas leits Vaata postitust
                nl50 see graph?
                Ikka, ikka. NL100 shoti ei julge veel võtta. Mõtlesin, et peaks mõned videod enne tirima ja asja tutkima natuke. Kardan, et söövad mind seal koos sule ja karvadega ära

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #143
                  Re: Kotkas1000 - NL50 nr.4 pöörlevaga kalu kollitamas.

                  naah ei usu. kui siis rohkem 3bettimist vb
                  anyway nice... 10bi on alati tore saada, krt endal vist 7bi max p2evas

                  Comment

                  • Hullapple
                    Õpihimuline Mängur
                    • Aug 2009
                    • 364

                    #144
                    Re: Kotkas1000 - NL50 nr.4 pöörlevaga kalu kollitamas.

                    Väga ilus!!

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #145
                      Re: Kotkas1000 - NL50 nr.4 pöörlevaga kalu kollitamas.

                      Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                      Kena värk!

                      P.S. ise eelistan pea alati voblereid .
                      Nice graph tõesti, endal vist 8BI max, aga noh kõigest nl10.



                      Eriti Rapala voblerid. Nuts.

                      Comment

                      • Kotkas1000
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 2305

                        #146
                        Re: Kotkas1000 - NL50 nr.4 pöörlevaga kalu kollitamas.

                        Kuu on alanud suhteliselt ok minu jaoks. BB üle 10bb/100 ja ise olen rahul arvestades seda, kui sitalt ma tegelikult mängin. Homme plaanin NL100 shoti võtta, eks näis mis sealt tuleb. Loodame parimat :)




                        Statsid 20/18, avan suure rangega sittade mängijate vastu. Samas flop c-bet 50%, turn c-bet 45%. Paistab toimivat praegu.
                        Last edited by Kotkas1000; 05.06.10, 12:52.

                        Comment

                        • ROTT RUUDI
                          Grinder
                          • Jun 2010
                          • 520

                          #147
                          Re: Kotkas1000 - NL50 nr.4 pöörlevaga kalu kollitamas.

                          Haha väga kena, kui ma su esimest postitust lugesin olin ma päris kindel ,et siit midagi muud peale busto ei tule,kuid siiski.....
                          Edu sulle:)

                          Comment

                          • qbj0hn
                            Auk on auk. FAKT!
                            • Nov 2008
                            • 7091

                            #148
                            Re: Kotkas1000 - NL50 nr.4 pöörlevaga kalu kollitamas.

                            Kadestamist väärt areng.
                            gg!

                            Comment

                            • g00000se
                              Vana Tegija
                              • Apr 2010
                              • 1047

                              #149
                              Re: Kotkas1000 - NL50 nr.4 pöörlevaga kalu kollitamas.

                              Väga soliidne O.o Tahaks ka

                              Comment

                              • Kotkas1000
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 2305

                                #150
                                Re: Kotkas1000 - NL50 nr.4 pöörlevaga kalu kollitamas.

                                Krt küll, rohkem nii ei tee, et päeval töölt koju laekudes hakkan pokkerit mängima, töömõtted peas, telefon heliseb iga 10min tagant jne. Teist päeva jutti olen ennast juba korralikult päeval miinusesse tildanud ja siis õhtul, kui laps on magama pandud ja rahu majas, siis jälle teen A-mängu ja pean mängima selle nimel, et nulli tagasi saada miskitmoodi.

                                Täna oli suht masendus peal, aga õnneks oli hero tõeline comeback king :)
                                Eilne graafin analoogne. Krt bb/100 langeb, kui selliseid lükkeid teha pidevalt. Enam väsinuna ei mängi, luban.



                                Ahjaa - olen siin korduvalt NL100 shotti lubanud võtta, aga ei ole mune rsk. Bankroll tänu tõsisele cashoudile see kuu ka selline piiripealne hetkel (2300$) ja lugedes, mis swinge siin osad kodanikud läbi elavad, kaob isu ära proovida :) Scared money tunne peal. Aga mäletan, et veel mõned kuud tagasi tundsin NL25 mängides sama moodi, kui võtsin shotte NL50. Keegi mul silma ei viitsi peal hoida NL100 proovides esimene kord? Kambakesi julgem tunne :D
                                Last edited by Kotkas1000; 08.06.10, 21:12.

                                Comment

                                Working...