[NL,PL 200-1000 FR] Kotkas1000

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #106
    Re: Kotkas1000 - kõva pea on ihu nuhtlus.

    ATs 4 way mida sa yritad selle AIga seal? sa oled way behind ju

    Comment

    • Kotkas1000
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 2305

      #107
      Re: Kotkas1000 - kõva pea on ihu nuhtlus.

      AJ käes ma eeldasin, et AK kytab ta positsioonilt PF kindlalt otsa. Kas river oleks pidanud olema siis bet/fold? Ja kui palju oleksin pidanud bettima?

      ATs saan ise ka aru nyyd, et sitasti mängitud. Olen drawde mängimisega hädas nagu lits lapsega. Ei oskagi neid mängida oieti, tuleb välja.

      Comment

      • k2snakalle
        Pokkerihai
        • Dec 2008
        • 2545

        #108
        Re: Kotkas1000 - kõva pea on ihu nuhtlus.

        AJ käsi...no seega sa teda AK käe peale ei pannud..seega mis käe peale (range) et ta su flopi callib ja peale turni callimist on ju asi selge, et kas slowplayb oma flopatud rida või ostab endale masti arusaamaga, et maksad talle riveris niikuinii selle kinni. Ja kuna riverisse tuli mast ka ära, siis ise annaks initatsiivi vastasele ehk c-c teeks.
        Ma nüüd ei tea kui õige see on, aga ilmselt mängiks niimoodi jah.

        Comment

        • Cash87
          Vana Tegija
          • Feb 2009
          • 1402

          #109
          Re: Kotkas1000 - kõva pea on ihu nuhtlus.

          AJ jah peale masti maha tulekut pole enam mitte milleltki valuet võtta :)

          Comment

          • Kotkas1000
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 2305

            #110
            Re: Kotkas1000 - kõva pea on ihu nuhtlus.

            Jälle yks käsi, mille käigus ma midagi valest oma arust ei teinud kuid siiski olen 18$ vorra vaesem. Kas see käsi on ok mängitud voi kuskil ikkagi mingi vimka sees??

            No-Limit Hold'em, $0.25 BB (9 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

            saw flop | saw showdown

            MP1 ($25)
            MP2 ($22.30)
            MP3 ($18.10)
            Hero (CO) ($27.45)
            Button ($25.40)
            SB ($14.60)
            BB ($25.85)
            UTG ($29.45)
            UTG+1 ($27.15)

            Preflop: Hero is CO with A, K
            4 folds, MP3 bets $0.75, Hero raises $3, 3 folds, MP3 calls $2.25

            Flop: ($6.35) 2, J, 7 (2 players)
            MP3 checks, Hero bets $4.25, MP3 calls $4.25

            Turn: ($14.85) A (2 players)
            MP3 checks, Hero bets $5.25, MP3 raises $10.85 (All-In), Hero calls $5.60

            River: ($36.55) Q (2 players, 1 all-in)

            Total pot: $36.55

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #111
              Re: Kotkas1000 - kõva pea on ihu nuhtlus.

              Ma sellist floppi AK-ga stationist dongi vastu ei cbetiks. Ei usu, et ta siin midagi väga ära tahaks panna ja midagi väga kardab. Turnis paneks ta sellises olukorras, nagu siin, allin.

              Comment

              • noname
                Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                • Oct 2009
                • 2366

                #112
                Re: Kotkas1000 - kõva pea on ihu nuhtlus.

                Hey,

                Ma nägin eile sind laudades.
                16/14 stiili lased(lasid) 400.käe peale.
                Veits loose pole?

                Kurat vaatasin su märtsi graafikut ja kurat,mul tõotab Aprill sama tulla.

                Comment

                • Kotkas1000
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 2305

                  #113
                  Re: Kotkas1000 - kõva pea on ihu nuhtlus.

                  Tegelikuses lasen siiski 14/12. Ma arvan, et see on paras. Mis nimega sa mängid Starsis?

                  Pastilaa, tänan vastamast. Unustasin statsid lisada. Vastane oli jah 29/5/3 donk. C-bettisin, kuna fold to cb oli 80% 10 korra kohta.

                  Comment

                  • Kotkas1000
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 2305

                    #114
                    Re: Kotkas1000 - kõva pea on ihu nuhtlus.

                    Aprill on hakanud natukene paremini, kui mätsi kuu oli. Kuna aega mängida väga ei ole olnud, siis volume on kovasti tagasihoidlikum. Seoses sellega olen suutnud vältida TILTI. Pean seda suurimaks kordaminekuks siiamaani.

                    Mingil pohjusel on non-sd joon kolinal kukkuma hakanud vorreldes eelnevate kuudega. Winrate on nadi (3bb/100) ja selle tottu tunne on sitt endal. Kas langeva non-sd joone pöhjuseks voib olla see, et tegelen viimasdel ajal pöhiliselt bumhuntimisega ja seoses sellega on ka rohkem käsi tegelaste vastu, kes eriti ei foldi? On mingeid mötteid kellegil?
                    Jooks on olnud selline nii ja naa. Suuri potte pole palju kaotanud bad-beatide töttu. AA vs. KK muidugi on olnud moned korrad, aga see väga ei morjenda. Pigem igast maja vs. suurem maja jms. ajab närvi mustaks vahest. Yhesonaga arvan, et kaart on suht ok olnud. Lisan selle kuu graafiku ja statistika siiamaani. Kas torkab kellegil statsidest midagi imelikku silma? Andke märku.

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #115
                      Re: Kotkas1000 - kõva pea on ihu nuhtlus.

                      Ära vahi seda non-sd :) See on pointless joon .. ürita oma sd korda saada ja ongi okei asi. mul lendab samamoodi alla, see olenebki mängustiilist.. õpi rohkem valuet võtma ning hakkab ka sinine tõusma

                      Comment

                      • Kotkas1000
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 2305

                        #116
                        Re: Kotkas1000 - kõva pea on ihu nuhtlus.

                        Pakkuge, mis limiit:

                        Comment

                        • variatsioon
                          Pokkeritark
                          • Nov 2008
                          • 5849

                          #117
                          Re: Kotkas1000 - kõva pea on ihu nuhtlus.

                          NL25?

                          Comment

                          • noname
                            Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                            • Oct 2009
                            • 2366

                            #118
                            Re: Kotkas1000 - kõva pea on ihu nuhtlus.

                            Must be NL50.

                            Tõusud ja langused just sinna 50$ kanti...
                            (kiire pilguga vaatasin)

                            Comment

                            • Jennifer
                              Pokkerihai
                              • Dec 2009
                              • 1503

                              #119
                              Re: Kotkas1000 - kõva pea on ihu nuhtlus.

                              NL10?:D:D

                              Comment

                              • Kotkas1000
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 2305

                                #120
                                Re: Kotkas1000 - kõva pea on ihu nuhtlus.

                                Tegu siiski NL25, millest 90% euro lauad. Need on ikka puhas kuld. Eile istusin lauas, kus istiusin mina, üks teine reg ja 7 rohelist mehikest :) Suurim võidetud pot tõi profitit 38€. Suurim kuld on muidugi mu eile õhtune ja täna hommikune kaardijooks. Ja just nende õigete kätega olen lennanud selliste vendade otsa, et hoia mütsi kinni. Päääris magus :)
                                Last edited by Kotkas1000; 08.05.10, 20:22.

                                Comment

                                Working...