Re: Kotkas1000 - kõva pea on ihu nuhtlus.
Kui sa kõik käed big blindilt foldiksid, siis oleks miinus 100bb/100. Sinu 40bb/100 ei ole midagi hullu NL10s imo.
Algselt postitas Kotkas1000

, A
, J
, A
, A
Comment