[NL,PL 200-1000 FR] Kotkas1000

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pahvak
    Pastilaa?? Ei!
    • Dec 2008
    • 4431

    #91
    Re: Kotkas1000 - kõva pea on ihu nuhtlus.

    Algselt postitas Kotkas1000
    Huvitav asi on see, et kaotan big blindil järjepidevalt ~40bb/100. Kas see on normaalne või selge leak? Milles võib asi olla?
    Kui sa kõik käed big blindilt foldiksid, siis oleks miinus 100bb/100. Sinu 40bb/100 ei ole midagi hullu NL10s imo.
    Fullstacks have more fun.

    Comment

    • Kotkas1000
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 2305

      #92
      Re: Kotkas1000 - kõva pea on ihu nuhtlus.

      Algselt postitas Pahvak
      Kui sa kõik käed big blindilt foldiksid, siis oleks miinus 100bb/100. Sinu 40bb/100 ei ole midagi hullu NL10s imo.
      Mismoodi?? 100 käe jooskul olen BB peal ikka 11x ju? ehk see peaks olema 11bb/100?

      Comment

      • StripPoker
        Grinder
        • Sep 2009
        • 609

        #93
        Re: Kotkas1000 - kõva pea on ihu nuhtlus.

        No siis on mul välja pakkuda sulle geniaalne lahendus - foldi ALATI BB pealt ja ongi loserate 40 pealt 11. Nõuande eest võid ülekande teha :)

        Comment

        • vapsik
          Klubi Liige
          • Apr 2009
          • 5462

          #94
          Re: Kotkas1000 - kõva pea on ihu nuhtlus.

          Algselt postitas Kotkas1000
          Mismoodi?? 100 käe jooskul olen BB peal ikka 11x ju? ehk see peaks olema 11bb/100?
          Ei.

          Mõtle loogiliselt.

          Comment

          • StripPoker
            Grinder
            • Sep 2009
            • 609

            #95
            Re: Kotkas1000 - kõva pea on ihu nuhtlus.

            Sa vaatad ju AINULT BB käsi. Seal on iga käsi 1BB - ehk siis kokku 100 kätt=100 BB.

            Comment

            • Kotkas1000
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 2305

              #96
              Re: Kotkas1000 - kõva pea on ihu nuhtlus.

              :) On jah rsk. Tänx.

              Comment

              • Kotkas1000
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 2305

                #97
                Re: Kotkas1000 - kõva pea on ihu nuhtlus.

                Veebruarikuu alguses õnnestus bankroll upitada nii suureks, et sain proovida NL25. Õnneks tabasin kohe head kaardijooksu ja niiviisi ma sinna pidama olengi jäänud. Märtsi eesmärkideks on saavutada kuu keskimne vinrate üle 10bb/100 kuna näen, et see on võimalik, kui ennast hetkekski lõdvaks ei lase. Arvan, et selline 12bb/100 oleks nl25 solid. Eks näis, mis sellest saab. Veebruar oli NL 9,5bb/100 ja PL 5bb/100. Rohkem PL ei mängi esialgu ja keskendun NL laudadele, kus kavatasen ka non sd joone ülesse paremale liikuma saada. Mõned mõtted selles osas juba on ja eks peab hakkama katsetama.

                Graafik, mis ei ole küll kõige eeskujulikum sirge, aga siiski on nool püsti enamus ajast:

                esimesed 16k kätt on NL10.

                Last edited by Kotkas1000; 28.02.10, 02:36.

                Comment

                • Toots_x
                  Õpihimuline Mängur
                  • Sep 2009
                  • 320

                  #98
                  Re: Kotkas1000 - kõva pea on ihu nuhtlus.

                  Good job.
                  Välismaale minek jäi katki, täiskohaga grinder nüüd? Kuidas need vähesed coaching sessioonid mis tegid olympus999'ga Su mängu mõjutanud on?

                  No offence, lihtsalt uudishimutsen.

                  Comment

                  • Kotkas1000
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 2305

                    #99
                    Re: Kotkas1000 - kõva pea on ihu nuhtlus.

                    Välismaale minek lükkus osade inimeste süü tõttu edasi märtsi lõpuni. Ja siiski lähen eeldatavasi ainult 3. nädalaks. Ja paistab sedamoodi minevat küll, et tuleviku põhisissetulekuallikaks jääb siski pokkerimäng.
                    Coachingsess, mis tegime olympusega, mõjus enim minu bet sizenigule. Vähem mõtetuid c-bette ja osade vastaste vastu võid selle c-beti teha ikka väga marginaalse, et pott maha võtta. Ei pea tegema 65%, vahest piisab ka 50% cpoti suurusest c-betist. Peab olema lihtsalt tähelepanelik ja adjustima ennast erinevate vastaste vastu. Robotlikult arvan, et NL25 on võimalik saavutada max. 6bb winrate longrunis. Kuna vastased on tihti agressiivsed ja raisetakse su c-betid õhuga üle siis on vaja käiku lasta second barrelid, aga robotlikult 20 lauda tagudes ei suuda sa neid otstarbekalt teha õigete vastaste vastu.

                    Kas keegi teab, kas ma saan hemis käsi filtreerida ka vastaste statside põhjal? A´la huvitavad mind flopis c-betidud käed vastaste vastu, kelle VPIP on kõrgem, kui 35%.

                    Comment

                    • mcbethk
                      Bännitud
                      • Oct 2008
                      • 687

                      #100
                      Re: Kotkas1000 - kõva pea on ihu nuhtlus.

                      v nice ! :)

                      Comment

                      • OskarR89
                        Julm Donk
                        • Dec 2009
                        • 81

                        #101
                        Re: Kotkas1000 - kõva pea on ihu nuhtlus.

                        Super graafik sul ikka. Alles nägin sind NL10-ne laudades ja nüüd juba lammutad NL25-es nii :)

                        Comment

                        • Kotkas1000
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 2305

                          #102
                          Re: Kotkas1000 - kõva pea on ihu nuhtlus.

                          Njaa, kauaks seda lobu ei jätkunud nagu karta oligi. Märts on olnud saatanast ja kuu alguses olnud kerge downswing loi mindseti paigast niivord ära, et ei saagi enam soonele tagasi kuidagi. Kuu graafik, millest on kyll puudu umbes 20k kätt on selline:


                          jube jube jube.


                          Nyyd olen pokkerist eemal olnud nädalakese ja paar lyhikest sessi teinud ainult aga ikka ei saa minema. Eile toksisin 1450 kätt ja jälle 90$ miinust. Oma arust tegin vägagi normaalset mängu aga näe, vota näpust. Lisaks moned käed siia, millele paluks kommentaar:

                          Vastane 16/12/2 reg

                          No-Limit Hold'em, $0.25 BB (9 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                          saw flop | saw showdown

                          SB ($25.10)
                          BB ($23.55)
                          UTG ($25.15)
                          UTG+1 ($34.70)
                          Hero (MP1) ($25)
                          MP2 ($25)
                          MP3 ($27.50)
                          CO ($31.55)
                          Button ($27.10)

                          Preflop: Hero is MP1 with J, A
                          1 fold, UTG+1 calls $0.25, Hero bets $1.25, 2 folds, CO calls $1.25, 4 folds

                          Flop: ($3.10) K, J, A (2 players)
                          Hero bets $2.50, CO calls $2.50

                          Turn: ($8.10) 6 (2 players)
                          Hero bets $5.50, CO calls $5.50

                          River: ($19.10) 2 (2 players)
                          Hero bets $15.75 (All-In), CO calls $15.75

                          Total pot: $50.60

                          [spoil]
                          Hero had J, A (two pair, Aces and Jacks).
                          CO had K, A (two pair, Aces and Kings).
                          Outcome: CO won $48.15[/spoil]



                          Vastane 10/7/14 330 käe pohjal.

                          No-Limit Hold'em, $0.25 BB (8 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                          saw flop | saw showdown

                          MP1 ($24.75)
                          MP2 ($26.60)
                          CO ($23.60)
                          Hero (Button) ($25)
                          SB ($24.35)
                          BB ($25.35)
                          UTG ($25.35)
                          UTG+1 ($26.25)

                          Preflop: Hero is Button with 10, A
                          1 fold, UTG+1 bets $0.75, 1 fold, MP2 calls $0.75, 1 fold, Hero calls $0.75, SB calls $0.65, 1 fold

                          Flop: ($3.25) 2, 7, 3 (4 players)
                          SB checks, UTG+1 checks, MP2 bets $2.25, Hero raises $7.75, 2 folds, MP2 raises $18.25, Hero raises $16.50 (All-In), MP2 calls $3.75

                          Turn: ($51.75) 3 (2 players, 1 all-in)

                          River: ($51.75) Q (2 players, 1 all-in)

                          Total pot: $51.75

                          [spoil]
                          Hero had 10, A (flush, Ace high).
                          MP2 had 2, 2 (full house, twos over threes).
                          Outcome: MP2 won $49.20[/spoil]


                          Vastane oli 18/14/7, sqeeze oli 6% 48 voimalikust korrast.

                          No-Limit Hold'em, $0.25 BB (6 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                          saw flop | saw showdown

                          BB ($25.80)
                          Hero (UTG) ($25)
                          MP ($24.40)
                          CO ($26.05)
                          Button ($25)
                          SB ($25)

                          Preflop: Hero is UTG with J, J
                          Hero bets $1, MP calls $1, CO raises $4.50, 3 folds, Hero raises $14, 1 fold, CO raises $21.55 (All-In), Hero calls $10 (All-In)

                          Flop: ($51.35) 8, 6, 4 (2 players, 2 all-in)

                          Turn: ($51.35) 9 (2 players, 2 all-in)

                          River: ($51.35) 10 (2 players, 2 all-in)

                          Total pot: $51.35

                          [spoil]
                          Hero had J, J (one pair, Jacks).
                          CO had A, A (one pair, Aces).
                          Outcome: CO won $49.85[/spoil]


                          ja lisaks yks classic KK vs AA PF all-in. Ja oligi kokku jälle -100$. Koju ei tulnud pohimotteliselt yhtegi suuremat potti. :(
                          Mis arvate nendest kaotatud kätest? Mas ise polema pandud raha?? Ja vabandan, et puuduvad osad täpitähed, viibin kuskil kaugel rootsis momendil.


                          Aprilli eesmärgid on järgmised:

                          1. saada taas voitvaks mängijaks, kuna ma tean, et olen selleks tegelikult VIST suuteline.
                          2. Vältida TILTI. Selle jaoks mängin vähem käsi korraga. Yhel sessioonil mitte rohkem, kui 1000-1500 kätt.
                          3. Mitte teha cashoute ja koguda mai lopuks bankroll 3K$ ja liikuda edasi NL50.
                          4. Edasi liikudes vahetada vahelduse mottes PokerStars välja mingi muu toa vastu, kus tase oleks natukene norgem. Starsi NL50 tundub minu paari tehtud sessiooni pohjal ikka selline nitiring, et anna olla. Winrate ju kannatab selle tottu meeletult, isegi siis, kui oled voimeline beatime neid rege seal.
                          5. Tagasi eestisse joudes votta kasutaja Pastilaaga yhendust ja paluda temal väikse nutsu eest minuga paar sessi koos läbi viia. Loodan, et Sul ei ole selle vastu midagi :P


                          Tänan tähelepanu eest!
                          Last edited by Kotkas1000; 01.04.10, 11:48.

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #103
                            Re: Kotkas1000 - kõva pea on ihu nuhtlus.

                            Suht looselt lykkad ise sisse ka ju, ise ajad selle variatsiooni suureks ja imo see on bad play pigem

                            Comment

                            • Kotkas1000
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 2305

                              #104
                              Re: Kotkas1000 - kõva pea on ihu nuhtlus.

                              Ok, tänan vastuse eest. Kas pead silmas JJ kätt? Sellest saan aru, et jah, suht loose käitumine minu poolt. Aga teised käed? Kus ja kui palju oleksid sina panustanud?

                              Comment

                              • k2snakalle
                                Pokkerihai
                                • Dec 2008
                                • 2545

                                #105
                                Re: Kotkas1000 - kõva pea on ihu nuhtlus.

                                AJ käsi... mis range peale vastase paned? Et millega ta nüüd callib flopi..siis turni.
                                Sinu loogika järgi peab olema mingi käsi millega sa ka riveris jõledalt valuet saad, et all-in lükkad.
                                ATs käsi...no mida mida. Üpris kindlalt on seal vastasel kas set või väike overpair mid-pairi näol (isegi sellise agro venna vastu) Call ja on võimalus, et SB-lt või UTG-lt ärkab keegi üles monsteriga ja tirib SB kaasa ja siis on meil juba piisavalt oddse, et nut FD-ga rahad sisse lükata.
                                Ja no see JJ käsi. Hakata seal nii jämedalt vastu squeezile..no mai tea...kui sa oled "kindel" et nüüd ta squeezib, siis lükka madal 4bet sisse ja kuna lükkas 5beti näol all-in siis no oled ju enam kui kindel, et sa oled rämedalt taga ja säästa see ülejäänud raha.
                                Aga muidugi 6% 48-st on siis max 3korda 48-st võimalikust ja kohe kindlasti ei loeks seda nüüd kindlasti selliseks olukorraks, et JJ-ga nupud sisse lükata.

                                Comment

                                Working...