[NL,PL 200-1000 FR] Kotkas1000

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kotkas1000
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 2305

    #61
    Re: Kotkas1000 - üritab teemat lahti arutada.

    Kas nutflushdrawga shovemine flopil on alati õige? Siiani olen 3-beti peale alati shovenud.

    Poker Stars $10.00 No Limit Hold'em - 8 players
    The Official 2+2 Hand Converter Powered By DeucesCracked.com

    UTG+1: $2.00
    MP1: $2.40
    Hero (MP2): $23.55
    CO: $2.15
    BTN: $13.45
    SB: $10.00
    BB: $1.85
    UTG: $20.05

    Pre Flop: ($0.15) Hero is MP2 with 7 A
    3 folds, Hero raises to $0.40, 2 folds, SB calls $0.35, 1 fold

    Flop: ($0.90) 5 6 3 (2 players)
    SB checks, Hero bets $0.60, SB raises to $1.80, Hero raises to $23.15, SB calls $7.80 all in

    Turn: ($20.10) A (2 players - 1 is all in)

    River: ($20.10) K (2 players - 1 is all in)

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • forell
      Õpihimuline Mängur
      • Oct 2009
      • 350

      #62
      Re: Kotkas1000 - üritab teemat lahti arutada.

      no 12 outi on kindlalt piisav et shoveda - muidu pärast satud lolli olukorda kui ainult callid, hitid turni ässa, mingilpõhjusel checkite turni läbi ja river on blänk ja pead seal shove callima.
      Kui oleks 12 oudi asemel 9 siis ma alati küll ei shoveks - pigem ainult siis kui arvan et saan flopis ta foldima ja just incase kui callib siis on mul mingi 35% võiduvõimalus.

      edit:
      kirjutan veits lihtsamalt - kui sa shoved siis ei pea pead vaevama sellega kas see turni äss kuulub su outide alla või mitte.
      Mina ise sellises olukorras tõstan vastase niimodi üle et ta saab aru et ma olen committed, mitte ei shove sest shove paistab väga draw moodi.

      Comment

      • Kotkas1000
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 2305

        #63
        Re: Kotkas1000 - üritab teemat lahti arutada.

        Forell - ma tänan!

        Järgmine niiöelda standard olukord. Kuidas oleks õige käituda allantud olukorras? Kas flopil või turnil 3-bet tähendab mikros üldjuhul nutsi? Kuidas lahendate olukorra? Mina ei ole tavaliselt võimaline oma AA maha viskama siin. Ütleme, et vastane on harilik 15/10 regular.

        Poker Stars $10.00 No Limit Hold'em - 8 players
        The Official 2+2 Hand Converter Powered By DeucesCracked.com

        MP1: $19.25
        MP2: $10.70
        CO: $10.25
        BTN: $10.00
        SB: $7.90
        BB: $8.45
        UTG: $6.70
        Hero (UTG+1): $11.20

        Pre Flop: ($0.15) Hero is UTG+1 with A A
        1 fold, Hero raises to $0.40, 4 folds, SB calls $0.35, 1 fold

        Flop: ($0.90) 3 T 4 (2 players)
        SB checks, Hero bets $0.60, SB calls $0.60

        Turn: ($2.10) 8 (2 players)
        SB checks, Hero bets $1.80, SB raises to $6.90, Hero calls $5.10

        River: ($15.90) 6 (2 players)

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • Kotkas1000
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 2305

          #64
          Re: Kotkas1000 - üritab teemat lahti arutada.

          Niih, üks käsi veel. Kuidas oleks õige käituda, kui flush tuleb riveril boardi? Check/fold ei ole vist kõikse õigem. Muidu ei olekski võimalik ju mängida. Aga mida teha, et nii tühjaks ei imetaks igakord?

          Poker Stars $10.00 No Limit Hold'em - 9 players
          The Official 2+2 Hand Converter Powered By DeucesCracked.com

          BB: $10.00
          UTG: $10.10
          UTG+1: $7.00
          UTG+2: $10.00
          Hero (MP1): $16.25
          MP2: $10.00
          CO: $6.60
          BTN: $10.45
          SB: $11.65

          Pre Flop: ($0.15) Hero is MP1 with K K
          1 fold, UTG+1 calls $0.10, 1 fold, Hero raises to $0.50, 1 fold, CO calls $0.50, 3 folds, UTG+1 calls $0.40

          Flop: ($1.65) 5 T 7 (3 players)
          UTG+1 checks, Hero bets $1.20, CO calls $1.20, UTG+1 folds

          Turn: ($4.05) J (2 players)
          Hero bets $2.50, CO calls $2.50

          River: ($9.05) 4 (2 players)
          Hero bets $12.05, CO calls $2.40 all in

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



          Ja viimase kahe päeva graafik. Ei saa jälle break-even staatusest kuidagi välje rabeletud :(


          Comment

          • Kotkas1000
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 2305

            #65
            Re: Kotkas1000 - otsib õpetajat!!

            Täna oli siis see päev, kus mõtlesin, et lähen kütan läbi ekraani kellegile kümnesse. Fishid hakkasid hittima igast huvitavaid asju. Üks 80/30/inf maniakk suutis sellise laheda käega maha saada. Lahmis lauas juba 50 kätt jutti. Ma lõpuks mõtlesin, et oh, nüüd saan ta sisse oma nööpidega tõmmata. Aga vana **** istus flopatud kahe paari otsas:
            Poker Stars $10.00 No Limit Hold'em - 8 players
            The Official 2+2 Hand Converter Powered By DeucesCracked.com

            CO: $10.00
            BTN: $10.00
            SB: $12.70
            Hero (BB): $10.85
            UTG: $11.30
            UTG+1: $8.35
            MP1: $9.80
            MP2: $4.90

            Pre Flop: ($0.15) Hero is BB with 8 9
            6 folds, SB calls $0.05, Hero raises to $0.40, SB calls $0.30

            Flop: ($0.80) 9 3 7 (2 players)
            SB checks, Hero bets $0.60, SB raises to $1.20, Hero raises to $10.45, SB calls $9.25

            Turn: ($21.70) 7 (2 players)

            River: ($21.70) 3 (2 players)

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            sealt edasi tuli veel selliseid asju:

            See sepp oli 3-betiinud 4 käe järjest. Lihtsalt varastas potte niimoodi. Mütlesin, et callin maha. Turnil oleksin pidanud shovhema, aga mõtlesin, et las paugutab.

            Poker Stars $10.00 No Limit Hold'em - 8 players
            The Official 2+2 Hand Converter Powered By DeucesCracked.com

            UTG: $2.10
            Hero (UTG+1): $11.60
            MP1: $3.35
            MP2: $10.00
            CO: $16.25
            BTN: $9.50
            SB: $1.60
            BB: $9.15

            Pre Flop: ($0.15) Hero is UTG+1 with Q A
            1 fold, Hero raises to $0.40, 2 folds, CO raises to $1.10, 3 folds, Hero calls $0.70

            Flop: ($2.35) Q T 6 (2 players)
            Hero checks, CO bets $1.40, Hero calls $1.40

            Turn: ($5.15) 7 (2 players)
            Hero checks, CO bets $3.50, Hero calls $3.50

            River: ($12.15) 9 (2 players)
            Hero checks, CO checks

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            Ja siis veel selline vahva käsi:

            Poker Stars $10.00 No Limit Hold'em - 8 players
            The Official 2+2 Hand Converter Powered By DeucesCracked.com

            UTG+1: $10.15
            MP1: $3.20
            MP2: $6.70
            Hero (CO): $10.00
            BTN: $10.70
            SB: $13.25
            BB: $1.55
            UTG: $10.40

            Pre Flop: ($0.15) Hero is CO with J A
            3 folds, MP2 calls $0.10, Hero raises to $0.50, 3 folds, MP2 calls $0.40

            Flop: ($1.15) 4 J 9 (2 players)
            MP2 checks, Hero bets $0.70, MP2 calls $0.70

            Turn: ($2.55) A (2 players)
            MP2 checks, Hero bets $2.10, MP2 raises to $5.50, Hero calls $3.40

            River: ($13.55) Q (2 players)

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            Päeva graafik:




            Siia sobiks laul,

            [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=QyjvX3MaXrw[/youtube]

            Comment

            • Kotkas1000
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 2305

              #66
              Re: Kotkas1000 - otsib õpetajat!!

              Täna mängisin vist rekordkoguse käsi ühes päevas. Avastasin sellise huvitava asja, et ma ei tohi mõelda, kui ma mängin. Mängisin täna väga lihtsat mängu - hittisin - bet, bet, bet. Ei hittinud-sobival boardil c-bet. Sain calli ja turn ei aita -insta check/fold. Keegi 3-bettis ja mul nuts ei ole-instafold. Ja laudu peab olema 16+, siis ei jõuagi ma midagi mõelda ja vahin ainult oma kaarti ja kui aega jääb natuke, siis HUD´i. Ühtegi otsust ei vaagi vaid tegutsen automaatselt. QQ saab 3-beti, siis instamuck. Hemi graafikut ei vaadanud kordagi ja õhtuks ei olnud õrna aimugi, mitu kätt ma mängisin või olen plussis või miinuses. Lasin robotit ühesõnaga nii, et sõrm kilkkimisest kange. Ja huvitaval kombel avastasin lõpetades HEM´ist sellise graafiku:





              Hiljem käsi üle vaadates midagi huvitavat ei leidnudki. Lisan mõned käed, mis hiljem alles avastasin. Mängimise ajal juhtus tihti nii, et laud, kus rahad sees, kadus kuhugi teiste laudade taha ära ja ei saanudki aru, kas tuli raha koju või läks nagu tavaliselt :)

              See on lemmik. Hea, et kohe ei näinud, muidu oleks tuju sitaks läinud:

              Poker Stars $10.00 No Limit Hold'em - 4 players
              The Official 2+2 Hand Converter Powered By DeucesCracked.com

              BTN: $9.20
              SB: $9.75
              Hero (BB): $10.00
              CO: $11.15

              Pre Flop: ($0.15) Hero is BB with A A
              1 fold, BTN raises to $0.40, 1 fold, Hero raises to $1.20, BTN calls $0.80

              Flop: ($2.45) 4 8 2 (2 players)
              Hero checks, BTN bets $0.80, Hero raises to $2.40, BTN raises to $8, Hero calls $5.60

              Turn: ($18.45) 3 (2 players)

              River: ($18.45) 7 (2 players)

              Final Pot: $18.45
              BTN shows 2 4
              Hero shows A A
              BTN wins $17.55
              (Rake: $0.90)

              See on ka fantastika valdkonnast:

              Poker Stars $10.00 No Limit Hold'em - 2 players
              The Official 2+2 Hand Converter Powered By DeucesCracked.com

              BTN/SB: $9.05
              Hero (BB): $10.25

              Pre Flop: ($0.15) Hero is BB with J J
              BTN/SB calls $0.05, Hero raises to $0.40, BTN/SB raises to $0.70, Hero raises to $3, BTN/SB calls $2.30

              Flop: ($6.00) 5 7 8 (2 players)
              Hero bets $4.10, BTN/SB raises to $6.05, Hero calls $1.95

              Turn: ($18.10) 7 (2 players)

              River: ($18.10) 2 (2 players)

              Final Pot: $18.10
              BTN/SB shows 4 7
              Hero shows J J
              BTN/SB wins $17.25
              (Rake: $0.85)


              Midagi ilusat ka:

              Poker Stars $10.00 No Limit Hold'em - 4 players
              The Official 2+2 Hand Converter Powered By DeucesCracked.com

              BTN: $10.70
              Hero (SB): $13.05
              BB: $10.00
              CO: $8.40

              Pre Flop: ($0.15) Hero is SB with 4 4
              1 fold, BTN raises to $0.35, Hero calls $0.30, BB calls $0.25

              Flop: ($1.05) 4 7 7 (3 players)
              Hero checks, BB checks, BTN bets $0.80, Hero calls $0.80, BB folds

              Turn: ($2.65) 9 (2 players)
              Hero checks, BTN bets $1.90, Hero raises to $5, BTN raises to $9.55, Hero calls $4.55

              River: ($21.75) 5 (2 players)

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)




              Comment

              • Kotkas1000
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 2305

                #67
                Re: Kotkas1000 - otsib õpetajat!!

                Kui kedagi huvitab, siis tegin ühe video, kus mängin starsis NL10. Et ootaks siis kommentaare:

                Comment

                • Kotkas1000
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 2305

                  #68
                  Re: Kotkas1000 - otsib õpetajat!!

                  Kordan - ÄRA MÕTLE, PANE AUTOMAATI 18 LAUAL!!

                  Täna hommik:


                  Ja lõpuks sain tagasi teha kõikide suckoutide eest. Pärast seda kätt hakkas chatis mingi imelik vigisemine pihta:

                  Poker Stars $10.00 No Limit Hold'em - 9 players
                  The Official 2+2 Hand Converter Powered By DeucesCracked.com

                  BTN: $9.20
                  SB: $9.50
                  BB: $18.30
                  UTG: $2.00
                  Hero (UTG+1): $10.00
                  UTG+2: $2.00
                  MP1: $6.35
                  MP2: $2.15
                  CO: $14.85

                  Pre Flop: ($0.15) Hero is UTG+1 with K K
                  1 fold, Hero raises to $0.40, 5 folds, SB raises to $0.70, 1 fold, Hero raises to $10, SB calls $8.80 all in

                  Flop: ($19.10) Q 4 9 (2 players - 1 is all in)

                  Turn: ($19.10) K (2 players - 1 is all in)

                  River: ($19.10) 7 (2 players - 1 is all in)

                  Final Pot: $19.10
                  SB shows A A
                  Hero shows K K
                  Hero wins $17.65
                  (Rake: $0.95)


                  Aga kas on võimali, et mõni sess mööduks ilma luckbox maniacide võidukäikudeta?

                  Poker Stars $10.00 No Limit Hold'em - 9 players
                  The Official 2+2 Hand Converter Powered By DeucesCracked.com

                  UTG: $9.35
                  UTG+1: $11.10
                  UTG+2: $8.70
                  MP1: $1.30
                  Hero (MP2): $18.20
                  CO: $1.85
                  BTN: $6.35
                  SB: $2.20
                  BB: $15.00

                  Pre Flop: ($0.15) Hero is MP2 with Q Q
                  2 folds, UTG+2 calls $0.10, MP1 calls $0.10, Hero raises to $0.60, 4 folds, UTG+2 calls $0.50, 1 fold

                  Flop: ($1.45) T 5 4 (2 players)
                  UTG+2 checks, Hero bets $1.10, UTG+2 calls $1.10

                  Turn: ($3.65) 5 (2 players)
                  UTG+2 checks, Hero bets $2.40, UTG+2 calls $2.40

                  River: ($8.45) 6 (2 players)
                  UTG+2 bets $4.60, Hero calls $4.60

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                  Kui chatis nii muuseas küsisin, et mis see nüüd siis oli, siis sepp vatsas, et tundub, et ma väga palju pokkerist vist ei tea :D
                  Mitte, et ma teaks midagi, aga no nii lammas ei saa ju olla nagu see vend.

                  Comment

                  • Kotkas1000
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 2305

                    #69
                    Re: Kotkas1000 - otsib õpetajat!!

                    Ahaa - kuida teil see non-showdown winnings joon jooskeb? Minul tahab ikka iga sess vaikselt miinusesse joosta. Eriti nüüd, kus mängin nii öelda fit&fold mängu. Kas peaks muretsema??

                    Comment

                    • camu
                      Super Moderaator
                      • Jan 2009
                      • 3411

                      #70
                      Re: Kotkas1000 - otsib õpetajat!!

                      ei

                      Comment

                      • K2snakas
                        Pokkerihai
                        • Feb 2009
                        • 2388

                        #71
                        Re: Kotkas1000 - otsib õpetajat!!

                        Algselt postitas Kotkas1000
                        Ahaa - kuida teil see non-showdown winnings joon jooskeb? Minul tahab ikka iga sess vaikselt miinusesse joosta. Eriti nüüd, kus mängin nii öelda fit&fold mängu. Kas peaks muretsema??
                        kui sa nagu robot lased ja palju laudu siis ta pmts peakski alla mäge jooksma ja see küll pole põhjus muretsemiseks:)

                        Comment

                        • ristijeesus
                          Klubi Liige
                          • Oct 2009
                          • 2533

                          #72
                          Re: Kotkas1000 - otsib õpetajat!!

                          Algselt postitas Kotkas1000
                          Mitte, et ma teaks midagi, aga no nii lammas ei saa ju olla nagu see vend.
                          Mis ta nüüd ikka nii väga lammas oli: preflop callides muidugi oli lammas, aga flopis on seis 52:48 ja seal ta loomulikult kätt maha ei pane, turn küll juba 75:25 sulle, aga kui pott on 6.05 ja tal callida 2.40, siis ta teeb seda, et oma flush või rida kokku saada.
                          Donkidele põruta korralikud panused, las maksavad oma ostude eest.

                          Comment

                          • Madis_89
                            Grinder
                            • Feb 2009
                            • 841

                            #73
                            Re: Kotkas1000 - otsib õpetajat!!

                            Algselt postitas Kotkas1000
                            Forell - ma tänan!

                            Järgmine niiöelda standard olukord. Kuidas oleks õige käituda allantud olukorras? Kas flopil või turnil 3-bet tähendab mikros üldjuhul nutsi? Kuidas lahendate olukorra? Mina ei ole tavaliselt võimaline oma AA maha viskama siin. Ütleme, et vastane on harilik 15/10 regular.

                            Poker Stars $10.00 No Limit Hold'em - 8 players
                            The Official 2+2 Hand Converter Powered By DeucesCracked.com

                            MP1: $19.25
                            MP2: $10.70
                            CO: $10.25
                            BTN: $10.00
                            SB: $7.90
                            BB: $8.45
                            UTG: $6.70
                            Hero (UTG+1): $11.20

                            Pre Flop: ($0.15) Hero is UTG+1 with A A
                            1 fold, Hero raises to $0.40, 4 folds, SB calls $0.35, 1 fold

                            Flop: ($0.90) 3 T 4 (2 players)
                            SB checks, Hero bets $0.60, SB calls $0.60

                            Turn: ($2.10) 8 (2 players)
                            SB checks, Hero bets $1.80, SB raises to $6.90, Hero calls $5.10

                            River: ($15.90) 6 (2 players)

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                            Turn ütleb tavaliselt selgelt, et oled taga, eriti 15/10 vastu. Mingi teoreem lausa nõuab sult 1pair kätega oma tugevuse uuesti läbimõtlemist turnil. ( kui faced ületõstet)

                            Comment

                            • vilkar
                              Klubi Liige
                              • Jul 2009
                              • 1290

                              #74
                              Re: Kotkas1000 - otsib õpetajat!!

                              Mina soovitaks sul minna triobeti seal nl 4 väga rahulik kohta kus alustada eriti kui sul hem ka olemas, mägnid rahulikult ABC pokkerit ehk set mined ja ootad lehte ja over bettte ja shove callid nutsiga ainult ja teenid sealt ennast 1-2 kuuga ilusti nl 10 juba.

                              deposiidi võid teha nl 4 mingi 40-80 euri kuidas endal tunne on , mina alustasin detsembris uut grindi trios ja hetkel on 160 euri koos juba. Deposiit oli mul 40.

                              Lisaks saad trios rake backi 30% kui 100 USD 2 nädala jooksul vähmalt täis grindid ehk saad sealt iga 2 nädala tagant + 20 euri peale veel.

                              Ise kolin järgmine nädal NL10 juba.

                              mängi rahulikult ja pane hand range paike ja betting ning raisemised ka, et mingeid lambi asju ei korralda. Nt saad AA bettid kohe 10 x BB ja kui saad A9 siis raisid umbes 2 x bb ... vastased loevad selle lõpuks välja ja sind beadiakse mitte sina ei beadi teisi...

                              kindlasti jälgi ka positsiooni ehk ei raju UTGlt ime raise sisse poole toobise käega...

                              igatahes edu laudades 8)

                              Comment

                              • Kotkas1000
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 2305

                                #75
                                Re: Kotkas1000 - otsib õpetajat!!

                                Mu otsingud on kandnud vilja ja leidsin lõpuks inimese, kes tegeleb natuke minu arendamisega. Loodame, et saab head nahka sellest asjast.
                                Igatahse eile tegime esimese ühissessi ja peaks mainima, et kasu oli sitaks palju. Avastasin, et olen raha liialt palju ära kinkinud laudades siiamaani. Põhiviga seisnes valel bet sizeingul. Minul näiteks oli alati standard flop c-bet 65-70% poti suurusest. Tegelikult piisab tihti ka 40% poti suurusest. Viletsa käega ei kasvata potti suureks ja saad vajadusel odavalt käe pealt maha. Samas ei hirmuta vahest jälle vastast käe pealt ära jne jne. Eks uusi asju avastan iga päev.

                                Viimasel nädalal olen mänginud palju ja püsin 100K käe graafikus see kuu.

                                Viimase 7 päeva graafik: ise olen õnnelik, et non showdown winnings on ka suhtleliselt risti maakeraga.




                                Ja üks ilus käsi ka tänasest sessioonist:

                                Poker Stars $10.00 No Limit Hold'em - 9 players
                                The Official 2+2 Hand Converter Powered By DeucesCracked.com

                                BB: $15.75
                                UTG: $9.80
                                Hero (UTG+1): $10.05
                                UTG+2: $10.45
                                MP1: $18.20
                                MP2: $7.25
                                CO: $9.95
                                BTN: $10.00
                                SB: $10.00

                                Pre Flop: ($0.15) Hero is UTG+1 with 7 7
                                1 fold, Hero raises to $0.40, 1 fold, MP1 calls $0.40, 4 folds, BB calls $0.30

                                Flop: ($1.25) K 7 J (3 players)
                                BB checks, Hero checks, MP1 bets $0.80, BB folds, Hero calls $0.80

                                Turn: ($2.85) Q (2 players)
                                Hero checks, MP1 bets $2.00, Hero raises to $4, MP1 calls $2

                                River: ($10.85) 7 (2 players)
                                Hero bets $3.20, MP1 raises to $6.40, Hero calls $1.65 all in

                                Final Pot: $20.55
                                Hero shows 7 7
                                MP1 shows J J
                                Hero wins $19.55
                                (Rake: $-0.55)

                                Comment

                                Working...