Re: Kotkas1000 - üritab teemat lahti arutada.
õige et päeviku tegid ja mängu lihvima hakkasid. Paha on vaadata selliseid eesti donke kes aastaid lihtsalt deposiite teevad ja loodavad et ykspäev hakkavad lampi võitma. EDU kotkas !!!
õige et päeviku tegid ja mängu lihvima hakkasid. Paha on vaadata selliseid eesti donke kes aastaid lihtsalt deposiite teevad ja loodavad et ykspäev hakkavad lampi võitma. EDU kotkas !!!
Comment