[NL,PL 200-1000 FR] Kotkas1000

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kardpleier
    Grinder
    • Jul 2009
    • 699

    #31
    Re: Kotkas1000 - üritab teemat lahti arutada.

    õige et päeviku tegid ja mängu lihvima hakkasid. Paha on vaadata selliseid eesti donke kes aastaid lihtsalt deposiite teevad ja loodavad et ykspäev hakkavad lampi võitma. EDU kotkas !!!

    Comment

    • Kotkas1000
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 2305

      #32
      Re: Kotkas1000 - üritab teemat lahti arutada.

      Ühesõnaga läks nii nagu kartsin. BUSTOLANDIS olen. Lõpuks kuivas bankroll täitsa kokku ja siis proovisin mitte eriti edukalt veel SnG-sid ja otsa ta saigi. Nüüd üritan ennast kokku võtta, teha selgeks, kus on mu põhilised leakid ja siis uus üritus mõne aja pärast.

      Lihtsalt küsimus mõne käe kohta, kas on õieti mängitud? Ise ei ole üldse kindel oma bet sizingu õigsuses. Kas postflopi donkcall on õigustatud?




      http://www.thehandconverter.com/hands/378776 Kas riveril sain foldida või oleks pidanud ikkagi callima/raisema?
      http://www.thehandconverter.com/hands/378778 midagi mõnusat ka...
      http://www.thehandconverter.com/hands/378783 Kas flopi call on õigustatud?
      http://www.thehandconverter.com/hands/378785 Kas turni fold on õigustatud?
      http://www.thehandconverter.com/hands/378787 Öäkk...Kas oleks pidanud turnil maha viskama? Slowplay üritus on niikuinii vale, seda ma tean...
      http://www.thehandconverter.com/hands/378788 Arvake ära, kas hiir ja laud põrkasid hirmsa hooga kokku riveril?
      http://www.thehandconverter.com/hands/378790 See oli juba väga tiltis olekus mängitud käsi.
      http://www.thehandconverter.com/hands/378792 Mingi kaos jälle. Mis ma siin valesti tegin?

      Comment

      • kuco
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 1910

        #33
        Re: Kotkas1000 - üritab teemat lahti arutada.

        Algselt postitas Kotkas1000
        Kas postflopi donkcall on õigustatud?
        Ei ole kindel.
        Põhjenda ära, miks donkbettisid?

        Comment

        • Kotkas1000
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 2305

          #34
          Re: Kotkas1000 - üritab teemat lahti arutada.

          Tahtsin kohe teada saada, kus olen. Samuti on võimalus, et ta foldib säärase boardi peale kohe ära.

          Comment

          • Kotkas1000
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 2305

            #35
            Re: Kotkas1000 - üritab teemat lahti arutada.

            http://www.thehandconverter.com/hands/378795 veel üks vastik käsi, kus süda valutab all-in minemise pärast.
            http://www.thehandconverter.com/hands/378801 Kas õigesti mängitud minu poolt?

            Comment

            • Kotkas1000
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 2305

              #36
              Re: Kotkas1000 - üritab teemat lahti arutada.

              azoo - kas keegi oskab mulle selgeks teha, mis on EV ja mida ma sellega peale saan hakata?

              Comment

              • dabljuu
                Õpihimuline Mängur
                • Oct 2008
                • 494

                #37
                Re: Kotkas1000 - üritab teemat lahti arutada.

                Misma oskan öelda, kui sa teatasid oma plaanist kohe NL10 alustada siis kolm! esimest vastust ja soovitust oli sulle siinsete foorumlaste poolt alustada oma bankrolliga madalamalt.

                Nagu ma aru saan siis neid soovitusi sa kuulda ei võtnud...

                Comment

                • Provoker
                  Pokkerihai
                  • Jan 2009
                  • 3067

                  #38
                  Re: Kotkas1000 - üritab teemat lahti arutada.

                  Algselt postitas Kotkas1000
                  azoo - kas keegi oskab mulle selgeks teha, mis on EV ja mida ma sellega peale saan hakata?
                  Peaks olema expected value. egas temaga miskit peale ei olegi hakata. Lihtsalt näed kas vastased imevad välja kui sa ees olles raha sisse saad või vastupidi.

                  Comment

                  • vapsik
                    Klubi Liige
                    • Apr 2009
                    • 5462

                    #39
                    Re: Kotkas1000 - üritab teemat lahti arutada.

                    Algselt postitas Kotkas1000
                    azoo - kas keegi oskab mulle selgeks teha, mis on EV ja mida ma sellega peale saan hakata?
                    Otsi google-st. Saad kõvasti artikleid selle kohta ja vaevalt, et keegi viitsib Sulle siin mingit pikka juttu kirjutada.

                    Comment

                    • K2snakas
                      Pokkerihai
                      • Feb 2009
                      • 2388

                      #40
                      Re: Kotkas1000 - üritab teemat lahti arutada.

                      http://www.thehandconverter.com/hands/378785 Kas turni fold on õigustatud?


                      leveldad rahvast ??? mis krdi küsimus see on?

                      Comment

                      • forell
                        Õpihimuline Mängur
                        • Oct 2009
                        • 350

                        #41
                        Re: Kotkas1000 - üritab teemat lahti arutada.

                        vastasel oli 8 outi

                        aga noh playing safe

                        Comment

                        • Lutzky
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 1829

                          #42
                          Re: Kotkas1000 - üritab teemat lahti arutada.

                          wat

                          Comment

                          • forell
                            Õpihimuline Mängur
                            • Oct 2009
                            • 350

                            #43
                            Re: Kotkas1000 - üritab teemat lahti arutada.

                            Algselt postitas K2snakas
                            http://www.thehandconverter.com/hands/378785 Kas turni fold on õigustatud?

                            sellest k2est räägime
                            a 7 outi mitte 8 mybad

                            Comment

                            • Pumper
                              Klubi Liige
                              • Mar 2009
                              • 2359

                              #44
                              Re: Kotkas1000 - üritab teemat lahti arutada.

                              Kus oled?

                              Comment

                              • daljoh
                                Vana Tegija
                                • Feb 2009
                                • 1032

                                #45
                                Re: Kotkas1000 - üritab teemat lahti arutada.



                                ja sa imestad miks asi allamäge läheb....kui majasid hakkad foldima siis on midagi valesti!

                                Comment

                                Working...