[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Söönlusikast
    Pokkerihai
    • Feb 2024
    • 3255

    #5941
    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Algselt postitas ranka Vaata postitust
    See, et tal saadet ei pidanud täna olema, see oli ammu teada - siis kui 3võistluse kava avaldati. Aga, miks nii tehti, ei tea.

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Ise täiendasin täna teevarusid ja testin uut kannu.

    Lisaks see piparmünt on ikka jõhkralt hea. Sobib igale teele juurde ja jube hea. Kui puudub "värske" ja "puhta" piparmündiga kogemus, siis soovitan. Hambapasta ei ole ka nii tugeva lõhna ja maitsega kui teed.

    Kõrvale üks hea kakao kemüüsse ja läheb grindiks.
    Minule see tee ei toiminud muideks, täpsustan kodus ,mis nimega oli. (Mul muidugi teesõel,mitte kann-kas tõesti annab nii meeletu vahe sisse ?) Jõin nagu sooja vett lihtsalt.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #5942
      Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

      Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
      Minule see tee ei toiminud muideks, täpsustan kodus ,mis nimega oli. (Mul muidugi teesõel,mitte kann-kas tõesti annab nii meeletu vahe sisse ?) Jõin nagu sooja vett lihtsalt.
      Ma olen tööl ka teesõelaga teinud ja küll soe vesi ei ole. Teed ikka tuleb mehiselt panna, mitte jaopärast sisse peeretades.

      Mul vana kann oli 0.8liitrit, kui ei eksi ja sain teha vabalt kaks teed ühe kannuga ilma, teed juurde lisamata.

      See oli ka põhjus, et miks ostsin nüüd suurema kannu, et ei peaks kaks korda tegema, vaid teen korraga suurema laari ära.

      Comment

      • Söönlusikast
        Pokkerihai
        • Feb 2024
        • 3255

        #5943
        Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

        Ma teine kord panin ka mehisemalt,kuigi ütles üks TL tassi tee kohta,natuke oli mingit vürtsi tunda juba nagu lubatud oli pakendil. Eks 3s kord topin sõela täiesti täis.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #5944
          Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

          Ja koguseliselt ma ei oska öelda. Seepärast ehk kann ongi hea. Kui vähe, paned juurde. Melissileht või üks teine (ei mäleta kumb, teagi kumb, sest tegin miksi) oli nii, et kui seda isegi omast arust vähe panin, andis teed juua, sest jõhkralt kangeks läks ja viskas viha maitset sisse. Umbes nagu sidruniseeme.

          Aga tee peab olema selline, et kui tassi jood, siis tahaks terve selle kannu sisse kummutada. Siis on kangus paras. Kui liiga vesine, lisa teed juurde. Kui liiga kange, siis järgmine kord tee tee lahjem. Samuti leida oma lemmikmaitsed.

          Ja kui tahad 100% kindel olla, siis haara küpsis või kook ligi. Kui tee selle peale on kui rusikas silmaauku, siis on õige kangus käes. Aga noh, siis on see küpsisepakk ja kook ka kiirelt otsas...

          Comment

          • Söönlusikast
            Pokkerihai
            • Feb 2024
            • 3255

            #5945
            Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

            Ei koogi ja küpsisega küll lollitama ei hakka. Ma pakiteega panen tihti kaks kotikest,et nats rohkem vurtsu oleks-äkki üldse surmaviirus nimega covid küljes ja ei tunne maitseid.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #5946
              Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

              Muuseas nende maitsetega seoses.

              Kui tahad teha õiget vanakooli äädikašašlõkki, kuid ei tea, kas marinaadi kangus on õige (marinaad pole keeruline äädikas, vesi, sool, pipar, terapipar, sibul, loorber, soovi korral küüslauk, chilli (kaunad)), siis seal on ka sama rusikareegel - maitse marinaadi, kuid alles siis, kui ta on koos lihaga olnud miinimum 5 minutit.

              Kui tahad instinktiivselt järgmist lusikatäit haarata ja pigem jääksid poti juurde "maiustama", siis on marinaad kui ka liha õige. Kui mitte, lisa juurde asju, mis puudu. Esimesed 10 - 15 minutit saad korralikult mõlemale poole ära timmida.

              Kui maitse olemas, et tahad lihapoti äärde maitsetest ära minestada, siis võid olla kindel, et 12 kuni 24 tunni pärast vardasse läheb korralik kraam ning kui küpsetaja liha ära ei riku, saad korraliku kraami. 90% ajast rikub.

              E: 90%, sest alles see aasta õppisin liha päriselt küpsetama ja praegugi tunnen, et mitte sittagi ei tea ja seega kõik eelmised korrad, 90% ajast oli liha siiski perse keeratud :)

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #5947
                Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                Leidsin Optibeti kontolt tolle €22 Optibet Live pileti ja nägin, et turka käis. Regasin ära, et raisku ei läheks. Huvi toda stepi mängida nii või naa polnud. Sai kiirelt õhtule.


                PartyGaming - 4000/8000 NL (6 max) - Holdem - 4 players

                ? BTN: 62.03 BB
                ? Koletis: 53.75 BB
                ? BB: 11.72 BB
                ? Hero (CO): 11 BB

                ? Pre Flop: (pot: 2 BB) Hero has 8 Q
                Hero raises to 2 BB, fold, Koletis calls 1.5 BB, BB calls 1 BB

                ? Flop: (6.5 BB, 3 players) T 4 9
                Koletis bets 2.86 BB, fold, Hero raises to 8.87 BB, Koletis calls 6.01 BB

                ? Turn: (24.25 BB, 2 players) 9

                ? River: (24.25 BB, 2 players) J

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                PartyGaming - 4000/8000 NL (6 max) - Holdem - 3 players

                ? UTG: 73.5 BB
                ? Koletis: 42.75 BB
                ? Hero (BB): 22.25 BB

                ? Pre Flop: (pot: 1.37 BB) Hero has J 9

                fold, Koletis raises to 2.3 BB, Hero calls 1.3 BB

                ? Flop: (4.97 BB, 2 players) 5 7 J
                Hero checks, Koletis bets 3.33 BB, Hero calls 3.33 BB

                ? Turn: (11.64 BB, 2 players) 8
                Hero checks, Koletis bets 7.8 BB, Hero calls 7.8 BB

                ? River: (27.24 BB, 2 players) 2
                Hero checks, Koletis bets 29.19 BB, Hero calls 8.69 BB

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #5948
                  Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                  See siis "Optibeti kolmevõistlus".

                  PartyGaming - 1000/2000 NL (8 max) - Holdem - 7 players

                  ? Hero (MP): 51.21 BB
                  ? CO: 37.67 BB
                  ? Maicel: 43.62 BB
                  ? SB: 48.44 BB
                  ? BB: 95.41 BB
                  ? UTG: 79.43 BB
                  ? UTG+1: 44.19 BB

                  ? Pre Flop: (pot: 2.34 BB) Hero has A A
                  fold, fold, Hero raises to 2.1 BB, fold, Maicel raises to 43.5 BB, fold, fold, Hero calls 41.4 BB

                  ? Flop: (89.34 BB, 2 players) A 5 6

                  ? Turn: (89.34 BB, 2 players) J

                  ? River: (89.34 BB, 2 players) K

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #5949
                    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                    Tühjendasin saatejuhi ära.

                    Optibeti kolmevõistlus - 1400/2800 NL (8 max)
                    Holdem - 7 players


                    ? Hero (UTG): 77.31 BB
                    ? UTG+1: 71.44 BB
                    ? MP: 33.9 BB
                    ? CO: 25.54 BB
                    ? BTN: 58.91 BB
                    ? SB: 79.17 BB
                    ? leekreanu1: 10.85 BB

                    ? Pre Flop: (pot: 2.35 BB) Hero has K T
                    Hero raises to 2.01 BB, fold, fold, CO calls 2.01 BB, fold, fold, leekreanu1 calls 1.01 BB

                    ?Flop: (7.38 BB, 3 players) 2 J K
                    leekreanu1 checks, Hero bets 3.13 BB, fold, leekreanu1 calls 3.13 BB

                    ? Turn: (13.64 BB, 2 players) 9
                    leekreanu1 checks, Hero bets 5.7 BB, leekreanu1 calls 5.59 BB

                    ? River: (24.81 BB, 2 players) J

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #5950
                      Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                      Kui kedagi huvitab, siis Coolbetis praegu Win TV Live sitakas käimas. 34 regantu, 10 piletit, Hiline regamine lõppeb 42 minuti pärast.

                      Täna toimub Coolbetis algusega kell 20:30 satelliit, millel on garanteeritud kümme Win TV live piletit.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #5951
                        Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                        Toodzi striimis ikka solid möla käib. Mõnus kuulamine.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #5952
                          Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                          Optibeti kolmevõistluse - 2400/4800
                          Holdem - 7 players


                          ? Hero (UTG): 45.37 BB
                          ? UTG+1: 16.44 BB
                          ? MP: 33.44 BB
                          ? CO: 25.57 BB
                          ? ArTucT14: 21.43 BB
                          ? SB: 89.12 BB
                          ? BB: 11.56 BB

                          ? Pre Flop: (pot: 2.37 BB) Hero has Q Q
                          Hero raises to 2.21 BB, fold, fold, fold, ArTucT14 raises to 21.31 BB, fold, fold, Hero calls 19.1 BB

                          ? Flop: (44.99 BB, 2 players) T 2 7

                          ? Turn: (44.99 BB, 2 players) J

                          ?River: (44.99 BB, 2 players) A

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #5953
                            Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                            Optibeti kolmevõistlus - 3600/7200
                            NL Hold'em - 6 mängijat


                            ? UTG: 17.32 BB
                            ? MP: 119.79 BB
                            ? CO: 40.81 BB
                            ? M4ik3lNa1t: 101.72 BB
                            ? SB: 58.54 BB
                            ? Hero (BB): 27.96 BB

                            ? Pre Flop: (pot: 2.25 BB) Hero has A K

                            fold, fold, fold, M4ik3lNa1t raises to 4 BB, fold, Hero raises to 27.83 BB, M4ik3lNa1t calls 23.83 BB

                            ? Flop: (56.92 BB, 2 players) 6 Q T

                            ? Turn: (56.92 BB, 2 players) J

                            ? River: (56.92 BB, 2 players) 9

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • Söönlusikast
                              Pokkerihai
                              • Feb 2024
                              • 3255

                              #5954
                              Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                              Algselt postitas ranka Vaata postitust
                              Optibeti kolmevõistlus - 3600/7200
                              NL Hold'em - 6 mängijat


                              ? UTG: 17.32 BB
                              ? MP: 119.79 BB
                              ? CO: 40.81 BB
                              ? M4ik3lNa1t: 101.72 BB
                              ? SB: 58.54 BB
                              ? Hero (BB): 27.96 BB

                              ? Pre Flop: (pot: 2.25 BB) Hero has A K

                              fold, fold, fold, M4ik3lNa1t raises to 4 BB, fold, Hero raises to 27.83 BB, M4ik3lNa1t calls 23.83 BB

                              ? Flop: (56.92 BB, 2 players) 6 Q T

                              ? Turn: (56.92 BB, 2 players) J

                              ? River: (56.92 BB, 2 players) 9

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                              Mul flopis oleks juba bitchslap ära käinud vastu lauda,kui see juba 10s kord ala päeva jooksul.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #5955
                                Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                                Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                                Mul flopis oleks juba bitchslap ära käinud vastu lauda,kui see juba 10s kord ala päeva jooksul.
                                Ma jõin teed. Juba kümnenda tassi.

                                Comment

                                Working...