[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #5386
    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    32% veel saadaval. Kes ees, see mees...

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #5387
      Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal



      27% alles. AMPLERFAN86 rahabossitseb.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #5388
        Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

        Peale Velvelti, on eestlastest näha ka Ottomar Ladva ja tõenäoliselt Eesti lipu all mängiv Juan C Vecino.

        E: Lisandus keegi Thedead97 (nii noor juba surnud)

        Comment

        • Kakahirmutis
          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
          • Oct 2010
          • 7079

          #5389
          Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

          Täna oleme kõik Velveti fännid

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #5390
            Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

            Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
            Täna oleme kõik Velveti fännid
            Velvelt, mitte Velvet. Ja täna paraku ei juhtu sittagi, sest tegu on 2-päevase turniiriga, kus täna mängitakse 30 taseme lõpuni või finaallauani.

            Comment

            • Kakahirmutis
              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
              • Oct 2010
              • 7079

              #5391
              Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

              Algselt postitas ranka Vaata postitust
              Velvelt, mitte Velvet. Ja täna paraku ei juhtu sittagi, sest tegu on 2-päevase turniiriga, kus täna mängitakse 30 taseme lõpuni või finaallauani.
              See on piisav et tähistama hakata :D

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #5392
                Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                Kui keegi oleks mulle kunagi öelnud järgmised sõnad, et palun vaata SEDA galeriid ja proovi jätta need inimesed meelde. Lisaks proovi ära tuvastada nende inimeste olek ja inimtüüp ning jätta meelde.

                Tulevikus nad varakult ära tunda ja võimalusel vältida neid ning teha kõik endast olenevalt, et selliste inimestega teed ristuksid võimalikult vähe. Sellest oleks olnud väga palju abi. Paraku tuleb kõike ja kõiki enda pealt õppida.

                Ikka päris õudukas vaatamine.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #5393
                  Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                  Oh sa poiss. $300 gladika flipile kuidagi pileti saanud. See miski WSOP Online promo raames, kuid pole uurinud. 5 mintsa pärast hakkab flippamine pihta, äkki jopastub.



                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #5394
                    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #5395
                      Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal





                      "$25 Road to WSOP Paradise Ticket"

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #5396
                        Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                        Eestlastest sai suurima auhinna "Setupoig", kes flipiga teenis ? "$2500 Road to WSOP Parardise Ticket" pileti. Lisaks priskema, ? $250 pileti said "Buckethat", "Mida Perse" ja "Latatara".

                        ? C$100 said "koos7aa" ja "Priit Parmasto" ning ? $25 rotipileti "PublicEnemy7", "AMPLERFAN8", "JayLoco3", "Lakerok2022", "RukKuRuku", "Urmo Velvelt", "T1hharr", "Richard Konfuri", "BalticPower", "mobiloff", "teletups", "MyNameIsCrab" ja "Olha1" ning paljud teised ei saanud piletit :)[/LIST]

                        Muuseas. Selle eelviimase nimega "MyNameIsCrab", kes sai $25 pileti, meenub mõiste carcinization (eesti keeles äkki kartsinisatsioon), mis tähendab, et evolutsioon tahab meid kõiki krabiks muuta ? :)

                        Hästi lihtsalt. Mitmed sellised vähilaadsed olevused on arenenud KORDUVALT krabi meenutavaks olendiks, olenemata sellest, et neil ei ole ühist eellast. Teisisõnu. Täiesti iseseisvalt on lõppevolutsiooniline "produkt" olnud krabi.

                        See viitab sellele, et teatud keskkondades tahavad elusorganismid areneda teatus suunas, mis on nii öelda kõige efektiivsem antud keskkonnas. See omakorda tõendab evolutsiooni ja paraku vihjab sellele, et loojat ei ole olemas ?.

                        Veel enam. ? Universumi teistes nurkades, kus on tänaseks tekkinud elu, võib olla midagi sarnast, et eluvormid vastavalt oma keskkonnale arenevad sarnaseks. Seega ei saa küsida küsimust, et "milline võiks olla maaväline eluvorm.".

                        Tähendab - küsimust saab küsida küll, kuidas vastust on väga raske kui võimatu anda. Kui on midagi Maa keskkonna taolist, siis võiks oletada, et sealses keskkonnas krabilaadsed eluvormid on standard, kuid universum ja selle kombinatoorika on tohutu, meile hoomamatu.

                        Ainuüksi Maal kui ka Päikesesüsteemis on tohutult erinevaid keskkondi, mis on sobilikud või võivad olla sobilikud eluks. Teadaolevalt praeguseks on need keskkonnad, kus on tõenduslik elu tekkinuid ainult Maal, kuid tõenäosus, et ka mujal, on suhteliselt suur. Kui ainult seda raha, mis pumbatakse sõdadele, pumbataks Päikesesüsteemi uurimisele, saaksime vastused põletavatele ? küsimustele peatselt.

                        Iseasi on muidugi see, kas üle 4 miljardile inimesele need vastused on vastuvõetavad ja üleüldse suudaks sellega leppida. Tõsi, kõik neist ei ole süvakristlased - ja moslemid, kuid siiski.

                        Comment

                        • Kakahirmutis
                          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                          • Oct 2010
                          • 7079

                          #5397
                          Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                          Me oleme ammu ennem ennast surnuks pommitanud kui krabideks muutuda jõuab

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #5398
                            Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                            Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                            Me oleme ammu ennem ennast surnuks pommitanud kui krabideks muutuda jõuab
                            Kuidas? Tuumasõda? Viimased on suht head filmistsenaariumid, kuid reaalsusega väga vähe pistmist, millega väikesi lapsi võiks hirmutada. Tõsiasi on see, et osad suudavad sellega suuri inimesi hirmutada ja nii, et nad usuvad ka seda paska.

                            Loomulikult on tegu tõsise massihävitusrelvaga, kuid reaalsus on see, et praeguse arsenaliga suudaks inimkond hävitada ära väga väikese fraktsiooni Maast. Seega Maa jääb alles, isegi kui kõik tuumarelvad korraga õhkida. Kriimustus.

                            Inimkonnale mõjuks see küll sitasti, sest teoreetiliselt on olemas "tuumatalv", kuid seda ei põhjustaks tuumarelvad, vaid suured tulekahjud. Selle eelduseks on, et peaks jõhkralt strateegilisi tuumarelvi õhkima suurtes linnades, samaaegselt ja palju ning nende "pommide" arv ei ole tõenäoliselt sadades ega tuhandetes, vaid kümnetes tuhandetes.

                            Seega paraku seda ei juhtu, et inimkond suudaks end Maalt pühkida läbi praeguste relvade. Tõsi. Paljud saavad hukka, kuid seda on suhteline küsida? Selle all pean silmas seda, et kas äkki suurem katastroof pole see see, kui meid karja lumpeneid, kellest üks olen mina, on maailmas kaheksa miljardit, võrreldes sellega, kui näiteks pool sellest karjast häviks?

                            Julm küsimus, aga võiks ju endalt küsida.

                            Kokkuvõttes. Tuumarelvad selliste juttude puhul on mõndade inimeste märg unenägu. Populism. Seda eelistavad eriti isikud, kes ülistavad "maailma suurimat tuumariiki", kelleks juhtumisi on Venemaa.

                            Probleem, miks inimesed ülehindavad, on Maa suurus. Inimesed ei hooma Maa suurust ja peavad seda oluliselt väiksemaks. Reaalsus on see, et planeet, millel me elame, on tegelikult tohutult suur. Seda muidugi inimese mõistes, Universum mõistes olematu, kuid hea näide, kuidas me ei hooma suurusi.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #5399
                              Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                              Tra ja ma olen kaks päeva saanud lauda sellise räige fishi, mida ei ole viimased kuus kuud näinud.

                              Sellised tegelased, kes callivad J kõrgega rivereid. Ja ilmselgelt ei saa stäkki kätte. Ise kaotan stäkke neile ja siis "naudin", kui miskid idioot regularid, kes sellise vana vastu 2 paari riveril järgi checkivad, vaikselt talt stäki ja mu raha ära võtavad.

                              Ise ka selliste munnide vastu tegelt lähen oma mängust välja. Proovin rohkem panku mängida, kuid see on minu stiiliga vale, sest ma ei suuda ta agressioonile vastu seista ning hakkan overfoldima. Kiusatus ja kadedus on ikka liiga suured, mis sunnivad väärakusi tegema.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #5400
                                Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                                Toon siis näited ka.

                                Otsene read puudub, kui tean, et on kahtlane tegelane.
                                GG Poker - $0.50 NL (6 max) - Holdem - 5 players

                                UTG: $50.00
                                Hero (CO): $50.00
                                BTN: $50.44
                                SB: $51.54
                                BB: $78.42

                                Pre Flop: (pot: $0.75) Hero has 9 J
                                fold, Hero raises to $1.50, fold, fold, BB calls $1.00

                                Flop: ($3.25, 2 players) 9 8 5
                                BB checks, Hero bets $1.50, BB calls $1.50

                                Turn: ($6.25, 2 players) T
                                BB checks, Hero bets $2.50, BB calls $2.50

                                River: ($11.25, 2 players) 9
                                BB checks, Hero bets $6.25, BB calls $6.25

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                Natuke aega hiljem pärast eelmist kätt. Sellega sain selgeks, et tegu on megafishiga.

                                GG Poker - $0.50 NL (6 max) - Holdem - 6 players

                                MP: $50.00
                                Hero (CO): $58.77
                                BTN: $50.75
                                SB: $50.00
                                BB: $52.17
                                UTG: $69.39

                                Pre Flop: (pot: $0.75) Hero has K K
                                UTG calls $0.50, fold, Hero raises to $2.25, fold, fold, fold, UTG calls $1.75

                                Flop: ($5.25, 2 players) 7 9 2
                                UTG checks, Hero bets $5.00, UTG calls $5.00

                                Turn: ($15.25, 2 players) 6
                                UTG checks, Hero checks

                                River: ($15.25, 2 players) Q
                                UTG checks, Hero bets $4.00, UTG calls $4.00

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                Ja siis mõni hetk hiljem saabub käsi. Ilmselgelt, siis tal "on".
                                GG Poker - $0.50 NL (6 max) - Holdem - 6 players

                                CO: $50.00
                                Hero (BTN): $61.64
                                SB: $51.68
                                BB: $51.33
                                UTG: $50.00
                                MP: $72.66

                                Pre Flop: (pot: $0.75) Hero has A J
                                fold, MP calls $0.50, fold, Hero raises to $2.25, fold, fold, MP calls $1.75

                                Flop: ($5.25, 2 players) J 9 6
                                MP bets $1.74, Hero raises to $6.75, MP calls $5.01

                                Turn: ($18.75, 2 players) A
                                MP checks, Hero bets $14.50, MP calls $14.50

                                River: ($47.75, 2 players) 5
                                MP bets $47.75, Hero calls $38.14 and is all-in

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                Ja peale seda ei saanud sessi lõpuni sisuliselt ühtegi kätt. Mängis 76% käsi ja ma suutsin mitmeid $4 (8BB) panku talle kaotada. Oma viga. Lisaks vbettimine võiks selliste vastu siiski tugevam olla.

                                Üleeilsest sessti käsi ei viitsi otsida, aga umbes sama. Teame kõik "neid" päevi.

                                Comment

                                Working...