[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Söönlusikast
    Pokkerihai
    • Feb 2024
    • 3255

    #5191
    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Õigemini neid õhtuid ikka rohkem olnud mitme kuu jooksul. Tundub rohkem EV kui seebikaid vaadata meelelahutuseks.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #5192
      Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

      Värdja suckoudi tegin Damaskini vastu, endal lausa häbi olla. Kuna temaga omajagu KOT ja muudel sitakatel madistanud, siis arvasin, et "äkki" mängib vastu, sest tema liin ei tundunud loogiline.

      GG Poker - 75/150 Ante 15 NL (8 max) - Holdem - 8 players

      UTG+1: 10,135
      Dmitri Damaskin: 9,022
      Dmitri Damaskin+1: 11,699
      Hero (CO): 5,351
      BTN: 7,566
      SB: 7,211
      BB: 10,840
      UTG: 7,651

      8 players post ante of 15, SB posts SB 75, BB posts BB 150

      Pre Flop: (pot: 345) Hero has 5 5

      fold, fold, Dmitri Damaskin raises to 315, fold, Hero calls 315, fold, SB calls 240, fold

      Flop: (1,215, 3 players) T 2 3
      SB checks, Dmitri Damaskin checks, Hero bets 320, fold, Dmitri Damaskin raises to 1,050, Hero raises to 5,021 and is all-in, Dmitri Damaskin calls 3,971

      Turn: (11,257, 2 players) 5

      River: (11,257, 2 players) 7

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      Esimene mõte oli, et nahhui ma selliseid asju teen, et ole tema vastu sirgjooneline. Siis jällegi kümmekond minutit hiljem, et äkki oli siiski hea mäng ning küsimuseks jääb, et äkki peaks hoopis flopi siis callima, et las põmmutab edasi.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #5193
        Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

        Ja just vahetult enne pausi päris soliidne hoidmine.

        GG Poker - 150/300 Ante 30 NL (8 max) - Holdem - 8 players

        CO: 5,058
        BTN: 8,745
        SB: 10,960
        Hero (BB): 8,541
        UTG: 16,938
        UTG+1: 3,163
        MP: 15,658
        MP+1: 5,651

        8 players post ante of 30, SB posts SB 150, Hero posts BB 300

        Pre Flop: (pot: 690) Hero has K A

        fold, fold, fold, fold, CO raises to 5,028 and is all-in, fold, SB raises to 10,930 and is all-in, Hero calls 8,211 and is all-in

        Flop: (22,290, 3 players) J 8 9

        Turn: (22,290, 3 players) 4

        River: (22,290, 3 players) 9

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #5194
          Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

          Bljaa sa nahka teed. Korra mõtlesin isegi shoveda, sest turkal 80 000 chipiga mehed saavad edasi. Mu stäkk oleks talle sobinud ja seega loota light callile. Aga läks nahka.

          GG Poker - 250/500 Ante 50 NL (8 max) - Holdem - 7 players

          UTG: 11,730
          UTG+1: 34,916
          MP: 70,847
          Hero (CO): 15,547
          BTN: 13,636
          SB: 25,580
          BB: 7,070

          7 players post ante of 50, SB posts SB 250, BB posts BB 500

          Pre Flop: (pot: 1,100) Hero has A A

          fold, fold, MP raises to 1,000, Hero raises to 3,115, fold, fold, fold, fold

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • Söönlusikast
            Pokkerihai
            • Feb 2024
            • 3255

            #5195
            Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

            Algselt postitas ranka Vaata postitust
            Värdja suckoudi tegin Damaskini vastu, endal lausa häbi olla. Kuna temaga omajagu KOT ja muudel sitakatel madistanud, siis arvasin, et "äkki" mängib vastu, sest tema liin ei tundunud loogiline.

            GG Poker - 75/150 Ante 15 NL (8 max) - Holdem - 8 players

            UTG+1: 10,135
            Dmitri Damaskin: 9,022
            Dmitri Damaskin+1: 11,699
            Hero (CO): 5,351
            BTN: 7,566
            SB: 7,211
            BB: 10,840
            UTG: 7,651

            8 players post ante of 15, SB posts SB 75, BB posts BB 150

            Pre Flop: (pot: 345) Hero has 5 5

            fold, fold, Dmitri Damaskin raises to 315, fold, Hero calls 315, fold, SB calls 240, fold

            Flop: (1,215, 3 players) T 2 3
            SB checks, Dmitri Damaskin checks, Hero bets 320, fold, Dmitri Damaskin raises to 1,050, Hero raises to 5,021 and is all-in, Dmitri Damaskin calls 3,971

            Turn: (11,257, 2 players) 5

            River: (11,257, 2 players) 7

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            Esimene mõte oli, et nahhui ma selliseid asju teen, et ole tema vastu sirgjooneline. Siis jällegi kümmekond minutit hiljem, et äkki oli siiski hea mäng ning küsimuseks jääb, et äkki peaks hoopis flopi siis callima, et las põmmutab edasi.
            Tupicupro tallis oleksid tühja corona pudeliga vastu pead saanud

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #5196
              Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

              Suvaline hüpoteetiline olukord. BBl on näiteks 8BB ja CO avab minraisega. BB-l on A4o. Ta ei saa ju siin callida, vaid peaks alati shovema või foldima.

              Sest, kui ta callib, siis AXX floppidel on ta ikka AX vastu domineeritud ja muus asja saab kül cbeit raha, aga sama saaks ju pres value peale shoveda.

              Või on mingi juht, kus saaks AX callida? Või olen millestki jälle valesti aru saanud?

              Seniks jooksma, ilus tume pilv boonuseks tulemas. Äkki panengi juba dušigeeli sokkidesse ja särgi peale, ei peagi pärast pessu minema.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #5197
                Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                Njaa. Kilomeetri aeg 4 minuti 58 sekundit (3.79km) ja oli päris tugev pingutus, kuid aegade võrdluses alles kuues aega. Kehakaal ka see nädal 73kg ligi olnud.

                See tähendab ainult üht, et keha on jõudnud punktini, mida peab normaalseks ja proovib seda hoida või surmahaigus küljes. Ootan nädala veel ja kui sama, siis tuleb midagi muuta.

                Selle nädala erand muidugi see, et lapsega eelmise nädala lõpust olnud ja kuna vaheaeg enne kool, siis olen nii öelda kodukontoris olnud. See mingil määral toitumist mõjutanud, kuid midagi erilist.

                Lisaks alati on kehal mingisugused "tõrked" aeg-ajalt. Et kaal teatud perioodil ei kuku, ja siis järsku käib uus kolks ning kukub alla ja jääb sinna. See peaks olema seotud soola tasakaalu ja muu säärasega, sest süsteem ei ole pidevalt päris tasakaalus, seosest erinevate mõjutustega.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #5198
                  Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                  Ma lähen vanni, te minge ***** ja teen ka väikese jooma.



                  Tehnilises mõttes see ka jooma on, sest Rock Zero siiski päris alkovaba ei ole - kuni 0.5 promilli olemas. Heineken peaks olema täiesti puhas ja sealt ka ikka megamaitse vahe. Näha, et vaeva nähtud ja sealt ka selline suur erinevus.

                  Hetkel ikka mõnus süsikate puudus ja laseks kõik suu pealt. Lasin just veel ühe tüki lapse Kräsupea kooki. Selline tunne, et paneks kohe kõik nahka :) Ja ütlen ausalt, et õll (nii alkoga kui alkovaba) on just selliste isude leevendamiseks parim asi.

                  Võib ka mingeid suhkrujooke ja spordijookide paska või mis endale sobib, aitab ka ehk, aga õlles ehk seda päris lisatud suhkrut ja muud keemilist paska sorts vähem.

                  EDIT: Pealinna kook, mitte Kräsupea. Ülitähtis täpsustus.

                  Comment

                  • Kakahirmutis
                    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                    • Oct 2010
                    • 7079

                    #5199
                    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                    Kunagi tööl viimasel päeval võtsin mingi 4 alkovaba shampust ja sumina sai sisse küll

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #5200
                      Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                      See sumin ongi see, miks peale esimest tahetakse juurde... Ja edasine sumin tegelt pole enam meeldiv, sest hakkavad kaasnema ebameeldivused (märg särk ei lähe eriti arvesse)

                      Comment

                      • Söönlusikast
                        Pokkerihai
                        • Feb 2024
                        • 3255

                        #5201
                        Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                        Algselt postitas ranka Vaata postitust
                        See sumin ongi see, miks peale esimest tahetakse juurde... Ja edasine sumin tegelt pole enam meeldiv, sest hakkavad kaasnema ebameeldivused (märg särk ei lähe eriti arvesse)
                        Pidev kusehäda kõige häirivam ,kui esimest korda ära end kergendad

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #5202
                          Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                          Ütlen kohe ära, et moblas võivad praegu anomaaliad tekkida, kuna muudan CSS-e, et vähe inimlikum oleks lugeda ja postitada.

                          Seega iga natukese aja tagant võib foorum veidike muutuda. Mõjutab ainult moblakülastajaid. Tava külastajaid mitte.

                          Comment

                          • Kakahirmutis
                            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                            • Oct 2010
                            • 7079

                            #5203
                            Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                            Algselt postitas ranka Vaata postitust
                            Ütlen kohe ära, et moblas võivad praegu anomaaliad tekkida, kuna muudan CSS-e, et vähe inimlikum oleks lugeda ja postitada.

                            Seega iga natukese aja tagant võib foorum veidike muutuda. Mõjutab ainult moblakülastajaid. Tava külastajaid mitte.
                            Ma vaatasingi et miks mul font muutus

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #5204
                              Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                              Mis text-align justifyst arvad? :) Või pigem ikka vasakjoondus?

                              Justify on nagu ametlikud dokumendid, et äärest-ääreni. Vasakjoonus - see räägib juba enda eest.

                              Comment

                              • Söönlusikast
                                Pokkerihai
                                • Feb 2024
                                • 3255

                                #5205
                                Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                                Silm küll puhkab ,et ilma kerimata saab pika posti ka läbi lugeda

                                Comment

                                Working...