[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #976
    Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

    PTR

    edit: tundub lihtsam kui stars ja cake

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #977
      Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

      Tulen tagasi siia blogisse. Tavaline blogi tundub ikka poole sitem. Miskid sisselogimised, nõme vormistamine, piltite postitamine väga keeruline jne, jne, jne.

      Alustan sellest, et mängin HU-d, tegin kõike hästi kuni ühel hetkel tegin nats vähem hästi (mitte halvasti). Tundub, et olen natuke ülbeks läinud, eriti fishide vastu ja liialt annan neile pressingut, mis viib selleni, et kaotan kohati nende vastu liialt suuri panku liialt mõttetutes kohtades. Kokkuvõttes jään muidugi plussi aga ajan ennast mõttetult tilti.

      Comment

      • Helmps
        Grinder
        • Oct 2008
        • 828

        #978
        Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

        welcome back, kadunud hing! lol

        Comment

        • -andres-
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4546

          #979
          Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

          Mis vahepeal teinud oled siis ka?

          Comment

          • blom
            Julm Donk
            • May 2010
            • 52

            #980
            Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

            Algselt postitas ranka Vaata postitust
            Tulen tagasi siia blogisse. Tavaline blogi tundub ikka poole sitem. Miskid sisselogimised, nõme vormistamine, piltite postitamine väga keeruline jne, jne, jne.

            Alustan sellest, et mängin HU-d, tegin kõike hästi kuni ühel hetkel tegin nats vähem hästi (mitte halvasti). Tundub, et olen natuke ülbeks läinud, eriti fishide vastu ja liialt annan neile pressingut, mis viib selleni, et kaotan kohati nende vastu liialt suuri panku liialt mõttetutes kohtades. Kokkuvõttes jään muidugi plussi aga ajan ennast mõttetult tilti.
            Sama siin. Mingi hetk ei usu enam et vastasel midagi on (arvatavasti ego on kõva liialt) ja raha põleb. olen ise sitaks algaja ka veel ning kogenud mängijad teevad tünni pealekauba.
            Last edited by blom; 13.11.10, 02:11.

            Comment

            • mehumble
              Jube Noob
              • Nov 2010
              • 175

              #981
              Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

              Algselt postitas ranka Vaata postitust
              Tulen tagasi siia blogisse. Tavaline blogi tundub ikka poole sitem. Miskid sisselogimised, nõme vormistamine, piltite postitamine väga keeruline jne, jne, jne.

              Alustan sellest, et mängin HU-d, tegin kõike hästi kuni ühel hetkel tegin nats vähem hästi (mitte halvasti). Tundub, et olen natuke ülbeks läinud, eriti fishide vastu ja liialt annan neile pressingut, mis viib selleni, et kaotan kohati nende vastu liialt suuri panku liialt mõttetutes kohtades. Kokkuvõttes jään muidugi plussi aga ajan ennast mõttetult tilti.
              Sinu blogi on siiski väga huvitav lugeda... Kavatsen algusest lõpuni kenasti läbi lugeda. Loodan, et edaspidi teed samasuguseid põhjalikke sissekandeid. Edu

              Comment

              • rohelinekonn
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 3808

                #982
                Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

                jooki ei pane enam korralikult?

                Comment

                • FreakyJason
                  Klubi Liige
                  • Jan 2009
                  • 1381

                  #983
                  Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

                  Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
                  jooki ei pane enam korralikult?
                  konn n ikkka konn aj jääb koonaks hoos tervab

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #984
                    Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

                    Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
                    jooki ei pane enam korralikult?
                    Rohkem pereinimeseks saanud ja seega ei ole enam põhjust panna ja kui panen siis mälusse ei tõmba ning väga varakult koju. vanaks hakkan jääma vist.

                    täna tõenäoliselt tolle prantslasega välja

                    Comment

                    • nikitheone
                      Mr. Puujalg
                      • Aug 2009
                      • 6446

                      #985
                      Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

                      tavai, levikas näeme
                      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #986
                        Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

                        ma ei tea kas ma sinna jõuan :( aga balousse läheme kindlalt ehk näeme seal.

                        Comment

                        • nikitheone
                          Mr. Puujalg
                          • Aug 2009
                          • 6446

                          #987
                          Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

                          väljamaale linnas, obv, et peab viima levikasse ju :(
                          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #988
                            Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

                            rikuks tal kohe maine tallinnast :)

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #989
                              Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

                              aa ja ta on eestis, tallinnas ennemgi olnud. kui ta oli soomes erasmuses siis käisid 4-5 korda tallinnas viina ostma ning rääkis, et soome jube kallis oli. aga tollal eestis sai €4-€5 eest odavat viina. nime ei mäleta aga olevat olnud punase sildiga....

                              Comment

                              • nikitheone
                                Mr. Puujalg
                                • Aug 2009
                                • 6446

                                #990
                                Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

                                haha, kuld.

                                no ise tead,
                                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                                Comment

                                Working...