[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pumper
    Klubi Liige
    • Mar 2009
    • 2359

    #946
    Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

    Algselt postitas Dogers Vaata postitust
    õiguslikus mõttes on 100 kordne miinimumpalk, ehk siis 430k
    Õiguslikus mõttes toimub siin üks suur maksupettus

    Comment

    • antnx
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3102

      #947
      Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

      KAS MA JÄIN VIINADEST ILMA? VÕI KUNA KIHLVEO VIINAD ÄRA JUUAKSE?

      Comment

      • Owner85
        Klubi Liige
        • Aug 2009
        • 2146

        #948
        Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

        Algselt postitas antnx Vaata postitust
        KAS MA JÄIN VIINADEST ILMA? VÕI KUNA KIHLVEO VIINAD ÄRA JUUAKSE?
        see ndv tartus nagu ma aru sain,kui toimub ka pusade üleandmine!

        Comment

        • camu
          Super Moderaator
          • Jan 2009
          • 3411

          #949
          Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

          Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
          see ndv tartus nagu ma aru sain,kui toimub ka pusade üleandmine!
          Mind ka huvitab, kuna ise satun ka tänasest kuni ei tea kunaseni tartusse.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #950
            Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

            Tundub, et masinal on signaga midagi jama ning tolle sita signa esindus on ainult pärnus, auto tallinnas ja alles laup saan pärnusse siis mina neid kevadpäevadeks kohale tuua ei saa. Üks võimalus oleks võtta õe auto aga siis tuleb suur roadtripp tln->pärnu->tartu

            Comment

            • antnx
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3102

              #951
              Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

              roadtripp= epic win. Eesti on meil suurepärane väike ilus maa. Niiet tule aga kohale. Tartu on kuldne.

              Comment

              • Owner85
                Klubi Liige
                • Aug 2009
                • 2146

                #952
                Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                Tundub, et masinal on signaga midagi jama ning tolle sita signa esindus on ainult pärnus, auto tallinnas ja alles laup saan pärnusse siis mina neid kevadpäevadeks kohale tuua ei saa. Üks võimalus oleks võtta õe auto aga siis tuleb suur roadtripp tln->pärnu->tartu
                aga pmts saab juu nii ka teha et paned pusad bussi või gargo peale ja keegi võtab trt bussikast peale ja pärast jagab,võin kasvõi ennast välja pakkuda!

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #953
                  Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

                  Kõige enne tuleb pusad kätte saada.

                  Comment

                  • Owner85
                    Klubi Liige
                    • Aug 2009
                    • 2146

                    #954
                    Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

                    Algselt postitas ranka Vaata postitust
                    Kõige enne tuleb pusad kätte saada.
                    kas need pole siis veel jõudnud või sa ise oled eemal ja ligi ei saa vms?

                    Comment

                    • low-flow
                      Klubi Liige
                      • Jul 2009
                      • 1208

                      #955
                      Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

                      viina ja pusasid

                      Comment

                      • rohelinekonn
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 3808

                        #956
                        Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

                        [YOUTUBE]epUIRJiYEWo[/YOUTUBE]

                        Comment

                        • mislinn
                          Pokkerihai
                          • Apr 2009
                          • 1734

                          #957
                          Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

                          rofl

                          Comment

                          • KristjanLaas
                            Pokkeritark
                            • Oct 2009
                            • 6450

                            #958
                            Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

                            Hullult hea oleks kui ranka viitsiks siia rohkem käsi ja mõttekäike ka kirjutada.
                            Muidugi seda siis kui pokkerimänguks ka aega üle jääb...

                            Tundub, et mida parem pokkerimängija seda vähem pokkeriteemaline tema blogi on
                            (ei mõelnud halvasti seda, lihtsalt kui kunagi aega üle on, siis minule pakub meeletult huvi tõsiselt heade pokkerimängijate mõttekäik mingites situatsioonides.)

                            Comment

                            • Hullapple
                              Õpihimuline Mängur
                              • Aug 2009
                              • 364

                              #959
                              Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

                              Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                              Hullult hea oleks kui ranka viitsiks siia rohkem käsi ja mõttekäike ka kirjutada.
                              Muidugi seda siis kui pokkerimänguks ka aega üle jääb...

                              Tundub, et mida parem pokkerimängija seda vähem pokkeriteemaline tema blogi on
                              (ei mõelnud halvasti seda, lihtsalt kui kunagi aega üle on, siis minule pakub meeletult huvi tõsiselt heade pokkerimängijate mõttekäik mingites situatsioonides.)
                              +1

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #960
                                Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

                                ranka, kus ja mis limiiti sa nüüd mängid? ikka käkis?

                                Comment

                                Working...