[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #826
    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

    Ma ei tea aga pohmell on mu elus kõige kõige parem seisund ja sellises seisundis tahaks kogu aeg olla. Absull kõikidest asjadest on suva, kõik on nii naljakas ja saab alkohoolikute moodi lollakaid kilde teha. Heameelega oleks kogu aeg sellises seisundis.

    Comment

    • variatsioon
      Pokkeritark
      • Nov 2008
      • 5849

      #827
      Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

      hint:
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • pikk28
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 6695

        #828
        Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

        ära agiteeri lapsi jooma. sul siin foorumis ju terve armee alaealisi.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #829
          Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

          Igatsen vanu häid aegu: http://www.pokkeriprod.com/2008/04/2...oppida-oppida/

          EDIT: seda juba blogi kirjutamise osas, ikka kohati väga hästi kirjutasin :)

          Comment

          • lebovend
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2420

            #830
            Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

            good stuff, good stuff.

            Comment

            • camu
              Super Moderaator
              • Jan 2009
              • 3411

              #831
              Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

              Kuulsin kusagilt, et käisid koosolekul. Mis räägiti?

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #832
                Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

                mis useriga sa MUDA mängisid ?

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #833
                  Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

                  Algselt postitas camu Vaata postitust
                  Kuulsin kusagilt, et käisid koosolekul. Mis räägiti?
                  Seda, et pokker pannakse ralliga ühte patta ja ainult siis saad pokkerit mängida, kui sul on load + kaardilugeja (ID-kaardi lugeja ei lähe arvesse)

                  Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                  mis useriga sa MUDA mängisid ?
                  hotcocagaycola

                  Comment

                  • Maison
                    Bännitud
                    • Aug 2009
                    • 43

                    #834
                    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

                    Lugesin uuesti su blogi, mis siia viitena ülesse panid, super, tekkis kysimus, et mitu pokkeri raamatut oled läbi hekseldanud oma kärjääri jooksul ja kas nende tohutute raamatute virr-varris kõik on unikaalsed(cashi omad) või hakkavad nad üksteist kordama?
                    Ise veel pole ühtegi teost läbi lugenud aga praegusest on starsist 2 tk tulekul!

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #835
                      Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

                      Algselt postitas Maison Vaata postitust
                      Lugesin uuesti su blogi, mis siia viitena ülesse panid, super, tekkis kysimus, et mitu pokkeri raamatut oled läbi hekseldanud oma kärjääri jooksul ja kas nende tohutute raamatute virr-varris kõik on unikaalsed(cashi omad) või hakkavad nad üksteist kordama?
                      Ise veel pole ühtegi teost läbi lugenud aga praegusest on starsist 2 tk tulekul!
                      enamus 2p2 kirjastuse raamatuid olen läbi lugenud. v.a. HU osa ja moshmani SNG jäi ka suht poolikuks, kuna puudus huvi. mathematics of pokerit ka proovisin lugeda aga see liiga raskes inglise keeles + font oli debiilselt väike.

                      Comment

                      • mkva
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 1972

                        #836
                        Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

                        Kunagi, kui alles avastasin pokkeriprod lehe lugesin ka toda artiklit ja praegu uuesti. See on ikka nii pricless :D:D
                        -> Sõber tegi skeemi ära ja kisas, et ma olen hasartmängu sõltlane, et mis pasaga ma tegelen. Tol õhtul ma talle seletasin ära, et kuule nõid ära lõuga siin ja ei ole mõtet tatti pritsida ning peldiku seinu sodida, kui millestki ei tea. See on oskusmäng ja blbablalnala. Sitt jäigi uskuma..

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #837
                          Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

                          Algselt postitas mkva Vaata postitust
                          Kunagi, kui alles avastasin pokkeriprod lehe lugesin ka toda artiklit ja praegu uuesti. See on ikka nii pricless :D:D
                          -> Sõber tegi skeemi ära ja kisas, et ma olen hasartmängu sõltlane, et mis pasaga ma tegelen. Tol õhtul ma talle seletasin ära, et kuule nõid ära lõuga siin ja ei ole mõtet tatti pritsida ning peldiku seinu sodida, kui millestki ei tea. See on oskusmäng ja blbablalnala. Sitt jäigi uskuma..
                          :)

                          Comment

                          • mkva
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 1972

                            #838
                            Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

                            Krt ikka veel loen. Lihtsalt sügav kass tuli peale, sest mulle nii meeldib mängida, et õppimise jaoks pühendan LIIGA vähe aega.

                            Nii ei saa jätkata. Mõned asjad peavad muutuma.

                            Comment

                            • variatsioon
                              Pokkeritark
                              • Nov 2008
                              • 5849

                              #839
                              Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

                              ranka mis skypes teed? :)
                              räägid kellegiga mingit pokkeri teooriat/strateegiat kh?

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #840
                                Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

                                Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                                ranka mis skypes teed? :)
                                räägid kellegiga mingit pokkeri teooriat/strateegiat kh?
                                Hakkan Tim'iga HU-d mängima ja ta kasutab ainult skype. Võid mind ka lisada kui tahad, sest ei kavatse uninstallida.

                                Comment

                                Working...