[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #766
    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

    Algselt postitas lepisto
    Siis on Viimsis parem - kõik rügavad tööd teha ja ajavad raha taga - ujula ja jõusaal tavaliselt tühjad ca 3 inimest.
    1200 on küll kirves aga ma käin mõnikord 2x päevas ja (pohmakaga) lihtsalt saunas, peale jooksu mullivannis.
    Nii, et tegavust küll, samas 8 kuud trenni ei teinud - hakkasin jälle suitsetama ja jõin pmst iga päev vähemalt 2-3 õlut.
    /tavaliselt baaris/ - kokku väljaminek ca 2000-3000 eek kindlasti. Tahan öelda , et igal juhul kasulikult sain.
    1200 on kirves? Parem maksaks 1200 ja naudiks kvaliteetsemaid treeningtingimusi, kui hoiaks need 2-3 sotti kokku ning ujuks 100 "rotikesega" ühel rajal, ootaks jõusaalis treeningvahendi järgi, kuna igal masinal/kangil 3 venda järjekorras või seisaks püsti saunas, kuna kõik lavatsid on täis.

    Comment

    • lepisto
      Jube Noob
      • Sep 2009
      • 172

      #767
      Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

      Soovitan sulle Olümpia hotelli, seal on asjad päris korras ja puhas ka, kuna parkimine on probleem siis rahvast vähem

      Comment

      • Godspeed_EJ
        Klubi Liige
        • Nov 2009
        • 3049

        #768
        Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

        Algselt postitas ranka
        1200 on kirves? Parem maksaks 1200 ja naudiks kvaliteetsemaid treeningtingimusi, kui hoiaks need 2-3 sotti kokku ning ujuks 100 "rotikesega" ühel rajal, ootaks jõusaalis treeningvahendi järgi, kuna igal masinal/kangil 3 venda järjekorras või seisaks püsti saunas, kuna kõik lavatsid on täis.
        imo on 1200- tänapäeval kirves. Arctic Spordis maksin ca 1200- kuus, see oli suure buumi ajal. Tänaseks peaks seal saama kuumaksuks ca 700- mille sees on ujumine/jõusaal/ringtreeningud.

        Järjekordasi ei ole, saal on puhas, ujumiseks 4 rada, mis enamus ajast vabad. Miinuseks on muidugi asukoht, kui kesklinnas asud.

        Comment

        • akristjan
          Õpihimuline Mängur
          • Oct 2008
          • 406

          #769
          Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

          Algselt postitas Godspeed_EJ
          imo on 1200- tänapäeval kirves. Arctic Spordis maksin ca 1200- kuus, see oli suure buumi ajal. Tänaseks peaks seal saama kuumaksuks ca 700- mille sees on ujumine/jõusaal/ringtreeningud.

          Järjekordasi ei ole, saal on puhas, ujumiseks 4 rada, mis enamus ajast vabad. Miinuseks on muidugi asukoht, kui kesklinnas asud.
          Arctic sport ikkagi suht kallis kui tahad all accessi seal.. mingi 1k umbes.

          Ise olen liige 2008st aastast seal, maksan 700 kuus, koik kellajad jousaal + ujula... aga biggest fail ever in life on see et maksan iga kuu aga viimati kaisin 2008 detsember....... how stupid is that...... insta tilt kui selle peale motlen...wtf jargmine nadal 100% minek!

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #770
            Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

            Algselt postitas akristjan
            Arctic sport ikkagi suht kallis kui tahad all accessi seal.. mingi 1k umbes.

            Ise olen liige 2008st aastast seal, maksan 700 kuus, koik kellajad jousaal + ujula... aga biggest fail ever in life on see et maksan iga kuu aga viimati kaisin 2008 detsember....... how stupid is that...... insta tilt kui selle peale motlen...wtf jargmine nadal 100% minek!
            krista lensin for the rescue, lol

            Comment

            • Godspeed_EJ
              Klubi Liige
              • Nov 2009
              • 3049

              #771
              Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

              Algselt postitas akristjan
              Arctic sport ikkagi suht kallis kui tahad all accessi seal.. mingi 1k umbes.

              Ise olen liige 2008st aastast seal, maksan 700 kuus, koik kellajad jousaal + ujula... aga biggest fail ever in life on see et maksan iga kuu aga viimati kaisin 2008 detsember....... how stupid is that...... insta tilt kui selle peale motlen...wtf jargmine nadal 100% minek!
              wtf?

              Käisin Arcticus 2003-2008, kuumakse oli 1200- eeki. Eelmine sügis lõpetasin lepingu, kuna tekkis arusaamatusi klienditoega. Peale seda olen korduvalt saanud meile, et palun tulge tagasi, kuumakse 670-. Lisaks sellele on seal tuttavad treenerid, kelle kaudu saaks sealt veel ca -25% alla.

              Kui poleks eelneva sügise ebameeldivaid kogemusi, siis läheks sellise hinnaga kohe tagasi.

              Comment

              • k1ly
                FPP Pro
                • Oct 2008
                • 205

                #772
                Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

                jeah ise maksan arcticu eest 524.- nii et suhteliselt odav ikkagist kui veits läbirääkida

                Comment

                • kuco
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 1910

                  #773
                  Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

                  Algselt postitas k1ly
                  jeah ise maksan arcticu eest 524.- nii et suhteliselt odav ikkagist kui veits läbirääkida

                  Hmm ... peaks minema Tartu Articusse ja lööma jalaga ukse lahti. Mis hinda nad seal pakuks?

                  Comment

                  • k1ly
                    FPP Pro
                    • Oct 2008
                    • 205

                    #774
                    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

                    Tartu kohta ei tea , aga tln-s neil kliente hetkel suht vähe ning kui teed neile võta/või jäta pakkumise , tuues mõne konkurendi hinnapakkumise ette , siis saab suhteliselt madala hinnaga aastaajase lepingu , mis tegelt iseenesest on täielik BS ning ei kohusta sind mitte milleksi(Saad vabalt lepingu lõpeda igakell kui midagi ei meeldi or lihtsalt trenn kopa ette viskab)

                    Comment

                    • 2ssapaar
                      Õpihimuline Mängur
                      • Nov 2008
                      • 423

                      #775
                      Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

                      lol mul siin Rapla lähedal üks decent jõusaal, maksab 30 eek kuu :D ning rahvast ka suht vähe :D

                      Comment

                      • akristjan
                        Õpihimuline Mängur
                        • Oct 2008
                        • 406

                        #776
                        Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

                        Algselt postitas k1ly
                        jeah ise maksan arcticu eest 524.- nii et suhteliselt odav ikkagist kui veits läbirääkida
                        No see on see pakett kus sul kuni kella 16ni? ja ainult jousaal + ujula aga mitte need ringtrennid vmt?

                        Comment

                        • lepisto
                          Jube Noob
                          • Sep 2009
                          • 172

                          #777
                          Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

                          Kui sellise hinnaga pakutakse peaks minu paketis olema viin ja õlu tasuta , täna lähen küsin kohe

                          Comment

                          • k1ly
                            FPP Pro
                            • Oct 2008
                            • 205

                            #778
                            Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

                            Algselt postitas akristjan
                            No see on see pakett kus sul kuni kella 16ni? ja ainult jousaal + ujula aga mitte need ringtrennid vmt?
                            Oli jah , tegin lepingu eelmine aasta selliselt. Aga nüüd upgradisen õhtuseks ning hind jäi samaks. Ringtrennide kohta ei oska tõesti midagi öelda , sest ei tunne nende vastu huvi.(edit : mäletan et andsin oma õele kaardi kui ma ise ca kuu aega eemal olin ning arcticus trenni teha ei saanud , siis ta käis küll isuga rühmatreeningutes .) Võid küsida hinnapakkumist ning kui vähekenegi strateegiliselt läheneda , saab päris soodsa pakkumise , sest kordan veelkord , kliente on neil ülivähe praegu.

                            Comment

                            • jrgn hell
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 3328

                              #779
                              Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

                              Artic Sport ja Roc Al Mare my fitness for the win. Seal hea treener Koixx

                              Comment

                              • k1ly
                                FPP Pro
                                • Oct 2008
                                • 205

                                #780
                                Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

                                ja soovitan kliendikoordinaatoriga kohapeal suhelda, sest meili teel pakuvad nad ainult standardseid hindu pmst. Mäletan , et kui ma liitusin sain veel lisaks kast arcticut + mingeid energiabatoone , ühesõnaga lisati veits +ev-d juurde. Aga jah üleüldiselt Arctic rockib sajaga 1)inimesi vähe 2) hästi kliendisõbralik(mul pole veel üldse probleeme olnud - käisin 2 nädalat kreetal + ülejäänud kuu panin tühja ning ei pidanud kuu eest maksma , tehti tasaarveldus) 3)puhtus 4)mõistlik hind 5)lähedal - isliklikult võttes lol :D

                                Comment

                                Working...